„Tikiu, kad palangiškius priversime kalbėti apie mūsų kovingumą“

"Palangos tilto" informacija, 2014-09-11
Peržiūrėta
1526
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Deividas Anužis (kairėje)
Deividas Anužis (kairėje)

„Palangos“ klube – daugiau gerų naujienų. Komandoje žais 22 metų, 1 metro 85 centimetrų įžaidėjas Deividas Anužis. Praėjusį sezoną jis jau atstovavo Palangos komandai, NKL čempionate įmesdavo vidutiniškai po 10,8 taško, atlikdavo po 3,5 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo po 4 kamuolius.
„Su Deividu jau dirbome vieną sezoną kartu, aš jį gerai pažįstu. Manau, jis irgi jau žino, ko aš noriu iš jo, ko norėsiu iš komandos. Jis puikiai tiko mano komandos braižui. Be to yra dar jaunas ir perspektyvus, darbštus vaikinas, gyvenantis ir alsuojantis krepšiniu. Visos šios aplinkybės ir lėmė tai, kad pasirašėme sutartį su Deividu“, – teigė vyriausiasis komandos treneris Paulius Barkus.
D. Anužis, paklaustas apie galimybę kautis už Palangos „Palangą“, vadovaujant tam pačiam treneriui, kalbėjo optimistiškai.
– Deividai, kodėl pasirinkai būtent naująją Palangos ekipą?
– Palangos klubą pasirinkau, kadangi komanda sudarė visas sąlygas sportuoti bei gyventi, o jos tikrai geros. Šis miestas – artimas širdžiai, tad su malonumu priėmiau jų pasiūlymą. Žinojau, kad ši Palangos komanda bus komplektuojama iš jaunų žaidėjų, tad buvo aišku, kad vaikinai tikrai bus ambicingi ir ištroškę pergalių.
– Ko tikiesi šį sezoną?
– Kaip ir visi žaidėjai tikiuosi pergalių ir kuo didesnių pasiekimų.
– Kodėl palangiškiai turi eiti ir stebėti „Palangos“ krepšininkų rungtynes?
– Fanams galiu pasakyt, kad kiekvienose varžybose atiduosime savęs 100 procentų ir niekam lengvai neatiduosime pergalių, tada sezonas tikrai bus įdomus. Manau, būsime ta komanda, apie kurią žmonės kalbės, jog šie vaikinukai tikrai labai kovingi.

– Kokiuose kituose klubuose esi žaidęs?
– Žaidžiau Klaipėdos „Neptūne“, taip pat Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“ ekipoje.

– Sėkmės tau.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Visai Lietuvai kalbant apie Saulių Skvernelį užklupusią sunkią ligą – premjeras serga pirmos stadijos limfoma, vėžiu, Palangos politikai, vaizdžiai tariant, noriai kalba apie gyvybę Marse ir gėjų teises, tik ne apie savo sveikatą. „Palangos tilto“ šaltiniai kurorto sveikatos įstaigose teigė, kad miesto politiką jose išvysti galima išvysti nebent su sloga....


Dvi ryškias sentencijas apie savijautą yra palikęs šviesios pagarbos, fanatiškai talentingas Palangos-Anaičių apylinkių augintinis, pirmasis dabar vertinamo menininkų sambūrio „Mostas“ prezidentas Edvardas Žiba.


Į Palangos viešąją biblioteką, nešinas rankraštiniais tarmiškais eilėraščiais, užsuko medicinos mokslų daktaras Vladas Kusas. Jo rankose – Jūratės Klovienės, žymaus kompozitoriaus, operos „Pilėnai“ autoriaus žmonos, žemaičiavimai apie gimtus namus – Palangą bei ranka rašyti atsiminimai. „Gimiau Palangoje. [...] 1944 metai...


Kalendorius užvertė vasaros mėnesius, ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus trina rankomis: įmonei sezonas buvo geras, nors mažiau surinktų atliekų iš paplūdimio ir kurorto gatvių nereikėtų susieti vien tik su lietaus nepašykštėjusia vasara, pabrėžė direktorius. Svarbiausia, Palanga šią vasarą išvengė vandalizmo...


Su jūra Palangos akių kūrybos ateitimi tikiu

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2016 04 25 | Rubrika: Nuomonės

Gera įsimena ilgam.  


Kai ryte skubame į darbą per švarią Palangą, tai, kad aplink neskraido popieriai, o šiukšliadėžės nelūžta nuo jose esančių šiukšlių gausos, mums atrodo savaime suprantama. Neretai net nesusimąstome, kas rūpinasi miesto švara, ir koks tai pasiaukojimo reikalaujantis darbas. Jau aštuonerius metus Palangos komunalinio ūkio direktoriaus...


„Palangos“ klube – daugiau gerų naujienų. Komandoje žais 22 metų, 1 metro 85 centimetrų įžaidėjas Deividas Anužis. Praėjusį sezoną jis jau atstovavo Palangos komandai, NKL čempionate įmesdavo vidutiniškai po 10,8 taško, atlikdavo po 3,5 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo po 4 kamuolius.


Mirus daugiau kaip 20 žmonių, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) įspėja dėl naujojo korona viruso.


Kol Europos Sąjungos strategai laužo galvas, kaip priartinti Europą ir Europos Sąjungą (ES) prie kiekvieno jos miestelio, net tokio mažo kaip Palanga, europarlamentaras Algirdas Saudargas (taip, jis – pirmasis   nepriklausomos Lietuvos užsienio reikalų ministras, stovėjęs prie šalies užsienio politikos vairo 1990-1992, taip pat 1996-2000 metais) apie Lietuvos...


„Grubusis“ teatras pasveikino palangiškius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 05 | Rubrika: Miestas

Prieš didžiąsias metų šventes savo tradiciniu prieškalėdiniu spektakliu „Pasaka apie angelus“ „Grubiojo“ teatro aktoriai pasveikino palangiškius su artėjančiomis ir šiuo metu jau tik prisiminimuose džiuginančiomis šventėmis, sukurdami šventinę atmosferą ne tik Senosios gimnazijos salėje, bet ir visų susirinkusiųjų žiūrovų širdyse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius