Tikrai neprašiau visų „balsuokite už mane – aš „fainas“

Alfredas PUMPULIS, 2011-05-26
Peržiūrėta
2014
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tikrai neprašiau visų „balsuokite už mane – aš  „fainas“

Pirmą  kartą Palangoje vykstantys „Palangos jaunimo apdovanojimai“ sutraukė būrius smalsuolių.  Iš visų 72 dalyvių iš  8 įvairiausių sričių tokių kaip : „Kolektyvinės veiklos sritis“ arba „Dailės meno veiklos sritis“ ir daugybės kitų. Iš visų dalyvių, finale liks tik po vieną geriausią savo srities atstovą. Vienas iš šiame konkurse dalyvaujančių  kandidatų – Antanas Mikalauskas, kuris sutiko pasidalinti savo nuomone apie šiuos apdovanojimus.

 

Kokioje srityje kandidatuoji?

 Visuomeninės veiklos.

Kas  pasiūlė tavo kandidatūrą?

 Mane pasiūlė trys ar keturi žmonės.

Ar jau žinai, kokie prizai lauks laimėtojų?

 Iš viso bus septyni  laimėtojai ir 1 laimėtojas kolektyvas. Visi jie gaus stiklinę išgraviruotą statulėlę. Derinami paskutiniai dalykai dėl pakvietimų į Vilniuje esantį „LABAS nuotykių parką“. Taip pat gaus knygų ir kompiuterinių kamerų.

Tu esi vienas iš renginio organizatorių. Sakyk, ar didelio susidomėjimo susilaukė šis renginys?

II etape internetu balsavo 919 žmonių, o  III-iame  internete - net 1159 žmonės. Tai viską pasako.

Ko ėmeisi, kad padidintum laimėjimo galimybes?

Tikrai neprašiau visų „balsuokite už mane - aš „fainas“.  Manau, kad tie, kurie yra verti, bus išrinkti. Moksleiviai, kurie balsuoja internetu, kandidatus pažįsta. Tiesa, kandidatų į apdovanojimus darbus vertina komisija.

Su kuo sieji savo gyvenimą? Kokią specialybę ketini studijuoti?

Žadu  studijuoti viešąjį administravimą arba politikos mokslus. Savo ateitį vienaip ar kitaip sieju su tuo, ką ir darau dabar -  tai yra atstovauju jaunimui, ieškau būdų, kaip labiau užimti jaunimą, kaip ir kokius projektus rašyti ir juos vykdyti.

Ar po studijų planuoji grįžti į Palangą „gelbėti“ jaunimo?

Studijuosiu Vilniuje. Dar anksti šnekėti, ar aš grįšiu į Palamgą. Juolab, ko nors gelbėti. Kaži ar jaunimą reikia gelbėti – tereikia jam pačiam noro ir iniciatyvos. Palangoje jaunimui yra atrištos rankos -  tereikia norėti ir rodyti iniciatyvą. Žinoma, gal ir šaunu būtų sugrįžti į Palangą baigus studijas.

Ko  palinkėtum savo priešininkams konkurse?

Nelinkiu nieko, kadangi visi esame draugai. Visi trys konkursantai visuomenės veiklos srityje esame renginių organizatoriai, tad linkiu tik gero ir sklandaus renginio.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės Taryba mini pirmąsias savo veiklos metines.


Palanga jau renovavo daugiau nei pusę visų kurorte esančių senų daugiabučių namų, ir renovacija tęsiasi. Prie renovuotų namų tvarkoma ir gyvenamoji aplinka. 


Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje, gruodžio 7 dieną, jau dešimtą kartą vyko tradiciniu tapęs skaitovų antrąja užsienio kalba konkursas „Kalėdiniai skaitymai“. 


Palangos „Grubusis“ teatras lapkričio ir gruodžio mėnesiais kviečia į visų pamėgtus spektaklius „Marso naujienos“ ir „Tanato viešbutis“. 


„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių. 


Penktadienį, birželio 11 dieną, Palangos kurorto Jūros šaulių choras šventė savo veiklos 40 – metį. „Palangos bendruomenės vardu pasveikinome ir palinkėjome dar daug metų  savo dainomis džiuginti palangiškius ir miesto svečius,“ – tokį sveikinimą savo „Facebook“ paskyroje paliko Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ šiemet bus surengta jau 21-ą kartą. Šios akcijos metu, kaip ir kasmet, didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi...


Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojos Emilija ir Kornelija Česnakaitės. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sugeba sutraukti nemažai dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 220 net iš 6 šalių.


Vieną šaltą Kalėdų vakarą, Vaiva Maselskytė (Urbonienė), atėjusi į ką tik įkurtą Palangoje radijo stotį, mergaitišku jauduliu skambindama gitara atliko jausmingą savo kūrybos dainą „O, Angele“. Kaip vėliau sužinojau iš muzikos mokytojos, pakvietusios savo pačią darbščiausią ansamblio dainininkę į studiją, Vaivos šeima...


Pirmą  kartą Palangoje vykstantys „Palangos jaunimo apdovanojimai“ sutraukė būrius smalsuolių.  Iš visų 72 dalyvių iš  8 įvairiausių sričių tokių kaip : „Kolektyvinės veiklos sritis“ arba „Dailės meno veiklos sritis“ ir daugybės kitų. Iš visų dalyvių, finale liks tik po vieną geriausią savo srities atstovą. Vienas iš šiame konkurse dalyvaujančių  kandidatų – Antanas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius