U-17 taurės turnyre lietuviams – antroji vieta

1837
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį kurorte baigėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) U-17 taurės turnyras. Iki finalo prasibrovusi Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido Ukrainos futbolininkams ir užėmė antrąją vietą. Jauniesiems tautiečiams pergalė buvo ranka pasiekiama, tačiau Ukrainos rinktinei pasisekė dukart išlyginti rezultatus, o po dramatiškos baudinių serijos ir nugalėti.

Lietuviai rungtynių pradžioje ypatingai džiugino savo sirgalius, mat jau septintąją minutę pasižymėjo futbolininkas Karolis Strolys, įmušęs įvartį. Tačiau netrukus, neįpusėjus pirmajam kėliniui, varžovai po kampinio rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo Gabrielius Judickas, kuriam pavyko išvesti Lietuvos rinktinę į priekį. Trečiojo įvarčio įmušti nebepavyko, o likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos Ukrainos žaidėjai išlygino rezultatą.

Emocionalios varžybos tęsėsi 11 metrų baudiniais. Abi komandos iš pirmų penkių smūgių realizavo po tris. Serijoje dalyvavo visi žaidėjai, nes vėliau įskriejo dar po keturis baudinius. Lemtingais tapo vienuolikti baudiniai – Ukrainos rinktinei pavyko įmušti, o lietuviui Tomui Švedkauskui pritrūko tikslumo, o galbūt ir sėkmės.

Trenerio Antano Vingilio treniruojama ekipa visų rungtynių metu demonstravo puikų pasiruošimą, sudarė varžovams daug sunkių kliūčių ir tik po netikėtai pasisukusios rungtynių baigties paleido nugalėtojų taurę, tačiau tai nepaneigia jų daromos pažangos.

Lietuvos komandai šiame turnyre atstovavo daugiausiai Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniai, kurie neabejotinai padėjo pasiekti šiųmetinio turnyro rezultatų.

LFF U-17 taurės turnyre trečiąją vietą iškovojo Gruzijos futbolininkai, o ketvirtąją – Baltarusijos rinktinė.

Rugsėjo 22-27 dienomis Kaune ir Marijampolėje vyks UEFA U-17 čempionato atrankos etapo 8 grupės turnyras, tad Lietuvos rinktinei tai buvo puikus pasiruošimas prieš netrukus laukiamas rungtynes. Vienoje grupėje su Lietuvos komanda dalyvaus Belgijos, Velso ir Danijos komandos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Betsafe-LKL patvirtino, kad Palangos „Olimpas“ varžysis  2023-2024 m. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre.

Palangoje dvi dienas vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos baigėsi favoritų pergalėmis.

Palangos SC - FK „Gintaro“ komandai šeštadienį, gegužės 1 d., Klaipėdoje nepavyko atsilaikyti prieš metais vyresnius bendraamžius iš Klaipėdos. Palangiškiai tik po baudinių serijos 4-5 pralaimėjo „Klaipėdos FM“.

Kiek netikėtai kovo 18 dieną baigėsi „Tottenham“ sezonas Europos taurėje, kadangi prieš atvykdami į Kroatiją žaisti su Zagrebo „Dinamo“ turėjo 2 įvarčių pranašumą ir buvo akivaizdūs rungtynių favoritai. Deja, bet per pagrindinį laiką pralaimėję 0-2 ir trečią, lemiamą, įvartį praleidę per pratęsimą, rungtynes Londono komanda pralaimėjo 0-3 ir iškrito...

Palangos "Palanga" iškrito iš LFF taurės

"Palangos tilto" redakcija, 2019 09 20 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, rugsėjo 18 d., Gargžduose paaiškėjo antroji LFF taurės finalo dalyvė. Ja tapo rungtynių šeimininkė Gargždų „Bangos“ komanda. Gargždų "Banga" , kuri 2:0 (0:0) nugalėjo A lygos autsaiderę „Palangą“.

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.

„Palanga“ BBL taurės turnyre šventė pirmąją pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 08 | Rubrika: Sportas

Nesėkmingai pradėjęs Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliarųjį sezoną „Palangos“ klubas sugebėjo atsitiesti po penktadienį patirto pralaimėjimo Ventspilio „Ventspils“ ekipai ir sekmadienį įrodė savo pranašumą prieš Atyrau „Barsy“ komandą iš Kazachstano.

Lapkričio 19-20 dienomis Palangoje Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Anapilin išėjusio tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės turnyras. Jame dalyvavo vaikinų komandos iš Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių bei Palangos. Atidarymo metu tinklininkus pasveikino Palangos miesto savivaldybes direktorė A. Kilijonienė, Palangos sporto centro...

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 08 31 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Sporto centro salėje įvyko Salės futbolo turnyras Palangos sporto mokyklos taurei laimėti, kuriame susirungė penkios komandos iš Palangos, Naujosios Akmenės, Gargždų, Vilniaus ir Šiaulių. Šeimininkams teko žaisti su stipriomis komandomis, tačiau visgi jie buvo nenugalimi ir užtikrintai užėmė garbingąją pirmąją vietą.