UAB „Palangos šilumos tinklai“ vadovo ataskaitai nepritarta

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-05-11
Peržiūrėta
2039
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto valdžia, apsvarsčiusi ir pritarusi trijų dešimčių Savivaldybės įmonių vadovų  ataskaitoms, vienintelei UAB „Palangos šilumos tinklai“ vadovo veiklos ataskaitai nepritarė.

 

Domėtasi turto disponavimu

Svarstant pateiktą ataskaitą, opozicija konstatavo, kad Palangos miesto savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba, atlikusi įmonės patikrinimą, nustatė nemažai pažeidimų ir trūkumų. Kontrolieriai teigė, kad bendrovė dirba nuostolingai.

Bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ vadovo Algirdo Valentino teirautasi, kaip užtikrinamas  išnuomoto UAB „Litesko“ turto saugumas, teisėtas jo naudojimas bei vykdomi sutartiniai įsipareigojimai. Miesto savivaldybės Tarybos narys Dainius Želvys domėjosi, kiek pateikta pasiūlymų dėl sutarties sąlygų koregavimo.

Įmonės direktoriaus  tvirtinimu, šiuo metu likutinė ilgalaikio turto vertė siekia apie 3 mln. 800 tūkst. litų. Anot jo, su nuomininku UAB „Litesko“  derinami klausimai dėl nenaudojamo turto nurašymo, ir esą su bendrove konfliktų nėra.

 

Prašyta paaiškinti dėl trasos

Opozicijai atstovaujantis Giedrius Šatkauskas paprašė argumentuotai pagrįsti, kodėl UAB „Palangos šilumos tinklai“ įsigijo šilumos tinklų trasą Brukšvos g. 6, nors tam nebuvo nei įmonės stebėtojų tarybos pritarimo, nei įvertinta, ar tikslinga įsigyti šį turtą. Faktiškai minėta trasa naudojasi UAB „Litesko“, tiekdama šilumos energiją, tačiau nėra sprendimo dėl šio turto išnuomojimo. Taip pat G.Šatkauskas rėmė prie sienos bendrovės vadovą dėl  kvalifikacinio atestato. A.Valentinas prisipažino, kad kvalifikacinio dokumento neturįs, o dėl šilumos trasos Brukšvos g. 6 reikšmingai nutylėjo.


Ataskaitoje – investicijos

Mažumos atstovės Salomėjos Slaboševičienės nuomone, situacija ganėtinai įdomi. Pasak politikės, įmonės veiklos ataskaitoje figūruoja UAB „Litesko“ investicijos į kurorto šilumos ūkį. Vadinasi, pasak miesto Tarybos narės, jei jos yra, tai galima traktuoti kaip įvykusį faktą. Todėl, jei pritariama UAB „Palangos šilumos tinklai“ veiklos ataskaitai, tai pritariama ir šioms investicijoms.

Posėdžiavę politikai taip pat atkreipė dėmesį, kad svarstant veiklos ataskaitą dauguma miesto savivaldybės Tarybos komitetų jai nepritarė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vienas iš šilumos kainą apsprendžiančiųjų faktorių yra biokuro kaina, kurį perkame per BALTPOOL biržą. Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) rugsėjo pradžioje savo tinklapy paskelbė, kad per metus biokuro kaina biržoje didėjo 19,8 procento. Ko tikėtis Palangos šilumos vartotojui? Apie tai „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktore Giedre Juršėne.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad hidraulinių bandymų metu gegužės 6 d. trūko magistralinis šilumos energijos tiekimo vamzdis. Avarija įvyko ties Gintaro g. 46 pastatu.


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Palangos šilumos tinklai“ šilumos bazinę kainą naujam 3 metų reguliavimo periodui – 5,19 ct/kWh be PVM, t. y. 0,8 proc. didesnę, palyginus su šiuo metu taikoma (5,15 ct/kWh be PVM).


Kodėl kai kuriems gyventojams vėlavo birželio sąskaitos už karštą vandenį? Kodėl pasirašant šilumos ir karšto vandens tiekimo sutartis su iš „Litesko“ miesto šilumos ūkį perėmusia savivaldybės įmone UAB „Palangos šilumos tinklai“, reikia pateikti pažymą, kiek gyventojų yra deklaravę gyvenamą vietą bute? Ar bus galima...


„Palangos šilumos tinklai“ turi naują vadovą  4

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 12 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį įvyko konkursas bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ direktoriaus pareigoms užimti.


Apie daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ atstovu Jevgenij Sakovskiu


Šildymo sezonas pasibaigė, bet UAB „Palangos šilumos tinklai“ jau pradeda ruoštis naujam šildymo sezonui. Užpernai įsigaliojus Šilumos įstatymo dėl šilumos tiekėjo ir šilumos punktų priežiūros atskyrimo pasikeitimams, UAB „Palangos šilumos tinklai“ jau penkis mėnesius, nuo gruodžio 1-osios, rūpinasi kurorto...


Pirmadienį miesto savivaldybės Kontrolės komitetas, apsvarstęs kontrolierių tarnybos pateiktas  UAB „Palangos šilumos tinklai“ audito išvadas, joms pritarė.


Kurorto valdžia, apsvarsčiusi ir pritarusi trijų dešimčių Savivaldybės įmonių vadovų  ataskaitoms, vienintelei UAB „Palangos šilumos tinklai“ vadovo veiklos ataskaitai nepritarė.


Savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Palangos šilumos tinklai“ yra pagal sutartį išnuomoto turto UAB „Litesko“ valdytoja. Miesto savivaldybės Kontrolierių tarnyba, atlikusi bendrovės auditą, konstatavo, kad įmonės vadovybė neteisingai sudarė finansinę atskaitomybę bei pateikė klaidingą informaciją. Taip pat nustatyta, kad įmonė dirba nuostolingai bei jos veikloje yra nemažai ...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius