Vaikas negalėjo ištraukti tarp grotų įkištos galvos

Palangos PGT inf., 2016-07-14
Peržiūrėta
1979
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vaikas negalėjo ištraukti tarp grotų įkištos galvos

Liepos 12-ąją, 14.05 val. iš pilietės A. R. gautas pranešimas, kad prie Sodų g. 50, mokyklos stadiono, 3 metų vaikas įkišo galvą tarp grotų, negali ištraukti. 14.09 val. atvykus ugniagesiams gelbėtojams nustatyta, kad vaikas įkišo galvą tarp vaikams skirtų, metalinių laipiojimo kopėtėlių skersinio strypų ir negali jos ištraukti. 14.14 val. plėstuvais strypai praplėsti, vaiko galva išlaisvinta. Vaikui medikų pagalba nebuvo reikalinga.


Tą pačią dieną, 15.08 val. GMP dispečerė pranešė, kad Būtingėje, ties Butingės g. ir Neptūno g. sankirta, žvyruotame kelyje GMP automobilis įvažiavo į duobę, negali išvažiuoti. Atvykus Šventosios posto ugniagesiams gelbėtojams, GMP automobilis buvo užklimpęs, panaudojus buksyravimo lyną automobilis ištrauktas.
17.49 val. iš BPC gautas pranešimas, kad ties S. Dariaus ir S. Girėno g. paplūdimyje skęsta žmogus. 17.55 val. atvykus į iškvietimo vietą nustatyta, kad vyras ištrauktas iš jūros, paplūdimio gelbėtojai jam darė gaivinimą. Ugniagesiai gelbėtojai pasikeisdami kartu su paplūdimio gelbėtojais ir medikais darė dirbtinį kvėpavimą iki 18.48 val. atgaivinti žmogaus nepavyko. Nenustatytos tapatybės vyro kūnas perduotas medikams ir policijai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Juozas Erlickas “Už stiklinių lietaus grotų“


Konkurencijos taryba atsitraukė – gruodžio 21-ąją Palangą pasiekė, anot kurorto mero Šarūno Vaitkaus, tikrai nelauktas, netikėtas, tiesiog Kalėdų stebuklą primenantis šios institucijos Tvarkomojo posėdžio protokolas.


Per parą ugniagesiai gavo kelis pranešimus apie vandenyje panirusius ir dingusius žmones. 


Klaipėdos apygardos teisme ketvirtadienio (rugpjūčio 19 d.) rytą nuskambėjo nuosprendis palangiškiui Mariui Civinskui dėl nusikaltimo, įvykdyto prieš penkiolika metų. Trylika metų Airijoje nuo teisingumo slapstęsis 38-erių vyras siunčiamas už grotų dar dešimtmečiui.


Retų gabumų ir užsispyrimo vaikas? Darbštuolė ar genijus? Mūza Svetickaitė, prieš savaitę tapusi populiarios Lietuvos Televizijos (LTV) laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikas“ nugalėtoja tarp talentingiausių šalies devintokų, „Palangos tiltui“ prisipažino, kad apie dalyvavimą šiame projekte pradėjo svajoti, kai jai tebuvę keturi.


Liepos 12-ąją, 14.05 val. iš pilietės A. R. gautas pranešimas, kad prie Sodų g. 50, mokyklos stadiono, 3 metų vaikas įkišo galvą tarp grotų, negali ištraukti. 14.09 val. atvykus ugniagesiams gelbėtojams nustatyta, kad vaikas įkišo galvą tarp vaikams skirtų, metalinių laipiojimo kopėtėlių skersinio strypų ir negali jos ištraukti. 14.14 val. plėstuvais...


Naujasis UAB „Palangos vandenys“ direktorius Virgilijus Beržanskis per beveik du mėnesius naujose pareigose jau spėjo „apšilti“ ir yra pasiryžęs atsiraitoti rankoves nelengvam darbui – tempti viršun į skolas smengančią kurorto vandens tiekėją – UAB „Palangos vandenis“. Pernai įmonės nuostoliai buvo 288 tūkstančiai litų....


Brandos egzaminų tvarkaraštis įsibėgėjo, abiturientų stresas – bent jau taip teigiama tam skirtose respublikinių žiniasklaidos priemonių puslapiuose – pasiekė visas įmanomas ribas. Ar išties egzaminų maratonas kelia tokį didžiulį galvos skausmą? Kaip jaučiasi Palangos abiturientai, kurių per dvylika metų sukauptos žinios dabar tikrinamos?


Prasidėjus tikrai lietuviškai žiemai vairuotojams tikru galvos skausmu tapo jų automobiliai: neužsiveda dyzelinis variklis, klausimų kyla, kaip rūpintis akumuliatoriumi, kodėl mašinos langai užsąla iš vidaus. UAB „Palangos autoservisas“ direktorius Jonas Budrys „Palangos tiltui“ sakė kasdien sulaukiantis vis daugiau pagalbos prašančių...


Sutrikdytas eismas, automobilių kamščiai nustatytuose apvažiavimuose, daugiabučių kiemai užstatyti iš kitur atvykusių vairuotojų, kilus gaisrui, dėl spūsčių užblokuotas privažiavimas ugniagesiams prie minias žiūrovų sutraukusių objektų ir riaumojantys įvairiaspalviai lenktyniniai automobiliai – reginys, labiau įsivaizduojamas bet kur, tik ne kurorte. Bet modernių sporto ir koncertų salių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius