Verslininkai kviečiami teikti pasiūlymus dėl naujų prekybos ar paslaugų teikimo viešųjų vietų nustatymo

Palangos tiltas, 2024-02-28
Peržiūrėta
1104
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Verslininkai kviečiami teikti pasiūlymus dėl naujų prekybos ar paslaugų teikimo viešųjų vietų nustatymo

Kviečiame verslininkus iki 2024 m. kovo 12 d. imtinai teikti pasiūlymus dėl naujų prekybos ar paslaugų teikimo viešųjų vietų nustatymo, atsižvelgiant į Laikinų statinių ir prekybos įrenginių vietų išdėstymo Palangos mieste specialiojo plano (toliau – Specialusis planas), patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2015 m. gruodžio 23 d. sprendimu Nr. T2-365 „Dėl laikinų statinių ir prekybos įrenginių vietų išdėstymo Palangos mieste specialiojo plano patvirtinimo“, sprendinius.

Specialusis planas skelbiamas adresu https://map.tpdr.lt/tpdr-gis/index.jsp?action=tpdrPortal®_tpd_id=81952, o šiuo metu galiojančios viešųjų vietų, kuriose galima prekiauti ar teikti paslaugas, išdėstymo schemos ir viešųjų vietų aprašymas – http://www.palanga.lt/verslui/206#c-102/t-339.

Pasiūlymai (laisva forma) pateikiami raštu adresu Vytauto g. 112, Palanga, arba elektroniniu paštu [email protected].

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2023 metams. 


Artėjant šventiniam savaitgaliui Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai kartu su kurorto policijos pareigūnais ypač didelį dėmesį skiria nelegalių apgyvendinimo paslaugų teikimo atvejams. Toks pažeidimas nustatytas ketvirtadienį, situacija apgyvendinimo paslaugų rinkoje bus stebima visą savaitgalį.


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected].


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Įvyko konkursas-loterija dėl prekybos vietų Šventosios paplūdimyje

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, traukiant teniso kamuoliukus iš specialiai konkursui-loterijai pagamintos dėžės, buvo išsiaiškinti beveik 40 prekybos ir paslaugų teikimo vietų laimėtojai Šventosios ruože – nuo Monciškių iki Šventosios.   Iki  25  t ūkstančių litų Loteriją-konkursą savivaldybė turėjo paskelbti po teismo...


Vakar įvykęs savivaldybės Tarybos posėdis didesnių ginčų neįžiebė. Tik dviejų klausimų svarstymas – dėl alternatyvių vietų atrakcionams ir naujų parkomatų statymo – įplieskė žiežirbų. Tiesa, jas kurstė opozicijai atstovaujantys Edmundas Krasauskas ir Aleksandras Jokūbauskas – prašė „detaliau klausimus išnagrinėti“ ir nepriimti skubiai. Jiems tiek meras Š. Vaitkus ir vicemeras S. Simė...


Vakar Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Dėl 32 vietų miesto gatvėse užsiregistravo 29 verslininkai, nors ne visi atskubėjo sužinoti rezultatų. Šįkart siūlomos sumos siekė bemaž 4 tūkstančius litų. Tačiau dėl keletos vietų, tokių kaip Jūratės gatvėje, nei menkiausio...


Prasidėjo grumtynės dėl prekybos vietų

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangos miesto savivaldybėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Pirmajame konkurse dėl 87 vietų užsiregistravo per 130  verslininkų.


Nors dar gili žiema, tačiau kurorto valdžia suskubo tvirtinti naujas viešųjų vietų prekiauti ir paslaugoms teikti schemas bei nustatyti vietinės rinkliavos už išduodamus leidimus dydžius. Šiemet atsirado naujovė – itin paklausios paplūdimiuose paslaugų teikimo vietos už fiksuotą mokestį bus suteikiamos verslininkams, vykdantiems programas. Po ilgų diskusijų ir svarstymų nutarta sprendimą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius