Vokiečių dovana – greitosios pagalbos automobilis

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-09-08
Peržiūrėta
1929
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje lankėsi Vokietijos Rheinės miesto delegacija, vadovaujama merės dr. Angelikos Kordfelder. Vokiečiai kurortui padovanojo greitosios pagalbos automobilį.

 

Viešniai – gėlių puokštė

Kurorto meras Vytautas Stalmokas priėmime sakė, jog džiaugiasi atvykusiais svečiais į gražiausią Lietuvos miestą Palangą, akcentavęs, kad užsimezgusi draugystė bei bendradarbiavimo tradicijos tęsis ir ateityje. Miesto vadovas Rheinės miesto merei A.Kordfelder, kuri išrinkta antrajai kadencijai, įteikė gėlių bei albumą apie senąją Palangą.

 

Dokumentai ir rakteliai

Rheines merė, sujaudinta šilto priėmimo, padėkojo už dovanas, tardama, kad jų apsilankymas kurorte ypatingas ir jai patikėta misija įteikti Steinfurto apskrities dovaną palangiškiams – greitosios pagalbos automobilį. Įteikdama dovanojimo raštą, automobilio dokumentus ir raktelius, viešnia patikino, kad užsimezgę bendradarbiavimo ryšiai ir toliau sėkmingai plėtosis. Taip pat ji kurorto vadovui įteikė albumą apie Rheinę bei pakvietė palankiu metu apsilankyti Vokietijoje.

 

Lankėsi Trakuose

Rheines miesto merė trumpai papasakojo apie jų viešnagę Lietuvoje. Jos metu lankytasi Trakuose, kurie yra Rheinės parneriai. Pasak merės, dalyvauta didžiulėse iškilmėse minint bažnyčios600 metų jubiliejų.

Įteikė padėkos raštus

Palangos meras V.Stalmokas, padėkojęs už dovaną, savo ruožtu įteikė padėkos raštus Vokietijos Rheines miesto Raudonojo kryžiaus vadovui Wolfgangui Nehus ir Steinfurto apskrities viršininkui Thomui Kubendorffui. Dėkodamas už dėmesį, dar nuo 1991 metų vežantis labdarą į Palangą, W.Nehus sakė esąs įsitikinęs, kad norint pažinti vienas kitą, svarbiausia – bendravimas.

Po priėmimo Savivaldybėje vokiečių delegacija pakvietė miesto vadovus apžiūrėti dovanos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė nupirko ir pagal panaudos sutartį VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninės filialui „Jūrininkų ligoninė“ perduos greitosios medicinos pagalbos automobilį „VW Crafter“.


Savaitgalį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko, o taip pat – viename iš didžiausių kurorto žiemos renginių – Stintų šventėje – dalyvavo Palangos miesto partnerio Lenkijoje – Ustkos – delegacija.


Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stotis informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 26 d. Klaipėdos apskrities (Kretingos r., Klaipėdos r., Klaipėdos m., Šilutės r., Skuodo r., Palangos ir Neringos miestų) gyventojai tiesiogiai prisiskambinti į Greitąją medicininę pagalbą galės nauju trumpuoju numeriu 113 (buvęs 033) iš visų ryšio operatorių tinklų.  


Palangoje penktadienį, rugpjūčio 23 d., lankėsi miesto-partnerio iš Latvijos ¬– Jūrmalos – kultūros įstaigų darbuotojų delegacija. Susitikimo su kolegomis palangiškiais metu dalintasi patirtimi, aptarti aktualūs klausimai, bendradarbiavimo galimybės.Savaitgalį Palangos delegacija lankėsi Svetlogorske, kurortiniame miestelyje Kaliningrado srities vakarinėje dalyje. Tai yra Palangos miestas partneris, su kuriuo kurorto savivaldybei sekasi megzti puikius bendradarbiavimo saitus. Svetlogorske buvo švenčiamas miesto 70 metų jubiliejus.


Palangiškių ir kurorto svečių saugumu besirūpinanti VšĮ „Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stotis“ įsigijo naują intensyvios terapijos automobilį „Nissan Navara“. Automobilio vertė be įrangos – 80 tūkst. eurų, įranga kainavo dar apie 45 tūkst. eurų. Naujasis automobilis dirbs Palangoje.


Ketvirtadienį į Tarybos posėdį susirinkę politikai priėmė sprendimą, kuriuo Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento panaudos pagrindais valdytos patalpos penkeriems metams perduodamos VšĮ Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stočiai (GMPS). Tiek Palangos departamento vadovas Remigijus Kirstukas, tiek Klaipėdos GMPS vyriausiasis gydytojas Rimvydas Juodviršis...


Liepsnojo greitosios pagalbos automobilis

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 26 | Rubrika: Kriminalai

Ankstų ketvirtadienio rytą užsidegė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentui priklausantis greitosios pagalbos automobilis „Ford Tranzit“.  2006  metų gamybos automobilis sudegė nebepataisomai.


Palangoje lankėsi Vokietijos Rheinės miesto delegacija, vadovaujama merės dr. Angelikos Kordfelder. Vokiečiai kurortui padovanojo greitosios pagalbos automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius