„Palangos vandenys“: apie penktadalis darbuotojų – prastovose, atostogose

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-05-06
Peržiūrėta
1591
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dėl įmonės socialiai jautrios ekonominės veiklos ir dėl sumenkusio dėl karantino vandens suvartojimo beveik kas penktas miesto įmonės UAB „Palangos vandenys“ darbuotojas yra prastovoje, atostogose, o kai kurie turi nedarbingumo biuletenius.
Kaip „Palangos tiltui“ sakė Virgilijus Beržanskis, įmonės direktorius, antradienį, balandžio 5 d., 14 įmonės darbuotojų buvo prastovose.
„Mes leidome rinktis arba prastovą, arbai eiti neapmokamų atostogų. Tai labiausiai palietė mūsų kontrolierius, santechnikus, kurie dažniausiai lanko gyventojus. Dėl karantino jie jiems pavestų funkcijų negali atlikti,“ – sakė V. Beržanskis.
„Palangos vandenyse“ dirba 98 darbuotojai.
Dainius Želvys, UAB „Palangos vandenys“ direktoriaus pavaduotojas, taip pat yra prastovoje. „Kaip vienas vadovų turiu rodyti pavyzdį kitiems. Prastovos metu gausiu vyriausybės numatytą minimumą, apie 300 eurų,“ – „Palangos tiltui“ sakė D. Želvys.
Anot jo, vandens tiekimas – itin jautri ekonominė veikla. „Juk susirgus nors vienam darbuotojui, ypač dirbantiems dispečerinėje, tektų kitiems karantinuotis – galėtų kilti pavojus vandens tiekimui, dėl to tokios saugumo priemonės,“ – aiškino jis.
Dalis įmonės darbuotojų dirba nuotoliniu būdu.
Prastovas darbuotojams dėl šalyje paskelbtos ekstremaliosios situacijos ir karantino paskelbė 17 767 įmonės.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad kovo 16 d. laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui vartotojų.


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


UAB „Palangos vandenys“ ieško  elektromonterio.


Palangos miesto vandens įmonė, UAB „Palangos vandenys“, sparčią kurorto plėtrą itin gerai jaučia. „Pavyzdžiui, palyginus su 2020-ųjų metų lapkričiu, per 2021-ųjų lapkritį vandens suvartojimas mieste išaugo 5.5 procento. Tai – daug. Paradoksalu, bet žmonės, kurie paprastai atostogų važiuodavo ne į Palangą, o į užsienį, per koronaviruso pandemiją atostogavo mūsų kurorte ir, žinoma, vartojo...


Uždarosios  akcinės bendrovės „Palangos vandenys“ akcininkų dėmesiui   Pranešame, kad bendrovės direktoriaus sprendimu (2021 m. birželio 4 d. įsakymas Nr. V-67) 2021 m. birželio 25 d. 10 val. šaukiamas   UAB „Palangos vandenys“ neeilinis visuotinis akcininkų susirinkimas. Susirinkimo vieta – bendrovės buveinė, Austėjos g. 36, Palangoje. Bendrovės kodas 152447391....


Neseniai atsidarius lauko terasoms, maitinimo įstaigos jau jaučia darbuotojų stygių. Pusę metų prastovose išbuvę darbuotojai, prie kurių išlaikymo iki šių metų prisidėjo ir darbdaviai, nebenori grįžti į darbus. Dažnas nusprendžia ir pagudrauti: padavėjai ir kiti restoranų darbuotojai per šį laiką jau spėjo susirasti naujus darbus, o sugrįžę iš prastovų...


Dėl įmonės socialiai jautrios ekonominės veiklos ir dėl sumenkusio dėl karantino vandens suvartojimo beveik kas penktas miesto įmonės UAB „Palangos vandenys“ darbuotojas yra prastovoje, atostogose, o kai kurie turi nedarbingumo biuletenius.


Šeštadienį palangiškių ir miesto svečių dėmesį traukė jau dešimtosios kurorte organizuojamos „Žaliosios europiečių atostogos“. Europos komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamame renginyje kasmet atkreipiamas dėmesys į mūsų aplinką ir kaip ją išsaugoti, mažiau teršti. Šiemet daugiausiai dėmesio skirta plastikui.


Vandens Palangoje – daug ir labai geros kokybės, bet šis natūralus gamtos turtas – anaiptol ne dovana kiekvienam vandens vartotojui. UAB „Palangos vandenys“ galvos skausmas – nesąžiningi ar neišgalintys už vandens tiekimą bei nuotekų šalinimą susimokėti klientai. Nors bendrovė turi įstatymo galias atjungti vandenį ar kanalizaciją...


Bendrovė „Palangos vandenys“ dėl prieš dešimtmetį pasirašytos sutarties su UAB „ „Palangos šilumos tinklai“ ir po kurio laiko tuomečio mero Raimundo Palaičio iniciatyva papildytos įmonei nenaudingu susitarimu, kreipėsi į teismą. Vilniaus miesto 2 – asis apylinkės teismas, išnagrinėjęs bylą, pakeitė sutarties tarp UAB „Palangos vandenys“ ir šiuo metu valdančios miesto šilumos ūkį UAB...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas