Fondo „Švieskime vaikus“ knygos Palangos vaikams

Palangos tiltas, 2017-01-26
Peržiūrėta
978
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Fondo „Švieskime vaikus“ knygos Palangos vaikams

Praėjusį pirmadienį Palangos viešoji biblioteka sulaukė svečių iš Klaipėdos labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“. Šis fondas įkurtas 2013 m. Steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas, Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis. Į susitikimą atvyko Seimo narys, Palangos sveikatos mokyklos vadovas, sveikatos sąjungos prezidentas Dainius Kepenis. Svečias priminė ir pasidžiaugė, kad veikia toks fondas, kuris aprūpina Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis autorių sukurtomis knygomis vaikams, skatina vaikus skaityti, o rašytojus kurti literatūrą vaikams.
Fondo atstovai dovanojo vaikiškų knygų rinkinius Palangos mieste esančioms įstaigoms, kuriose yra bibliotekos. Knygų rinkiniai skirti 14 Palangos įstaigų ir organizacijų. Vieną fondo „Švieskime vaikus“ bibliotekėlės rinkinį sudaro 12 knygų po 2 egzempliorius: A. Jurašius „Akmenukų pasakos“, G. Adomaitytė „Žaliojo namo paslaptis“, rašytoja I. Kasperavičiūtė ir dailininkė V. Jankūnaitė „Kas nutiko susitikus“, I. Zarambaitė „Emilio laiškas“, G. Adomaitytė „Vėjo miesto pasakos“, A. Liobytė „Lėlė Aili“, P. Mašiotas „Juozukas ir Jockus“, A. Žukauskas „Varlė skalbėja“, D. Lekevičienė „Pasaka apie girnų meškiuką“, „Vaikas su žvaigžde kaktoj“, „DoDo ūsai“, „Cirulielis“ – knyga žemaičių kalba. Knyga „Kvailių žvejonė“ skirta vyresnių klasių mokiniams, studentams. Ši knyga dovanojama viešajai bibliotekai ir Palangos senajai gimnazijai.

Bibliotekos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Vargu ar kokios nors knygos pristatymas Klaipėdoje yra sulaukęs tokių aistrų, kokias sukėlė Vytautas Čepas, kalbėdamas apie savo ką tik pasirodžiusį dokumentinį romaną "Siena". Vienas šios knygos herojų verslininkas Gediminas Jacka baksnojo į raudonai pabrauktas frazes ir neslėpė – kreipsis į teismą, rašo dienraštis "Klaipėda".


Besiartinantį savaitgalį „Palangos orkestras“ kviečia susitikti tik ką užgimusios knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ bei kompaktinės plokštelės pristatymo renginiuose.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka rugsėjo 11 d. – spalio 3 d. kviečia į projekto „lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ renginius.  


Lino Kojalos knygos pristatymas


Vasario 26 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė turėjo unikalią progą dalyvauti gimnazijos alumno Andriaus Kleivos debiutinės knygos ,,Kaip veikia Japonija" pristatyme, į kurį autorius atvyko iš Vilniuje vykusios knygų mugės, kur jo knyga sulaukė didelio dėmesio.  


Praėjusį pirmadienį Palangos viešoji biblioteka sulaukė svečių iš Klaipėdos labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“. Šis fondas įkurtas 2013 m. Steigėjai: Lietuvos muzikantas, prodiuseris, aktorius Andrius Mamontovas, Lietuvos agronomas, verslininkas, ūkininkas, politikas, mecenatas Ramūnas Karbauskis. Į susitikimą atvyko Seimo narys, Palangos...


Kurorto reprezentacinis krepšinio klubas„Palanga“ yra vos per du žingsnius nuo išsvajoto kelialapio į elitinę Lietuvos krepšinio lygą LKL, ir didele dalimi komandos sėkmės kalviu yra „Palanga“ legionierius iš Jungtinių Amerikos Valstijų Travis Garrisonas. Prisidėjęs ketvirtfinalio pirmose rungtynėse prieš Vilniaus komandą vos dvejais...


Praėjusio penktadienio vakarą viena už kitą stilingesnės poros ir orūs svečiai skubėjo į Žibininkuose įsikūrusį HBH jaudinančiai progai paminėti – į vieno didžiausių šalyje pramogų komplekso savininkės Rados Matulevičienės knygos „Lietuviški receptai pagal Radą“ pristatymą.


2009 metais gruodžio pabaigoje Socialinės apsaugos ir darbo bei Finansų ministerijų ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) pasirašė trišalę sutartį. Įgyvendinant ES struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę „Verslumo skatinimas“ yra steigiamas verslumo skatinimo fondas skirtas skatinti verslumą, savarankišką užimtumą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius