„Gintarėliui“ – gintaras, kurį vaikai galės ir paliesti

Jūratė RIEPŠAITĖ, 2012-09-03
Peržiūrėta
1889
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Gintarėliui“ – gintaras, kurį vaikai galės ir paliesti

Penktadienį, paskutinę vasaros dieną, Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ įvyko bendruomenės akcijos „Gintarėlį tau nešu ant delno“ gintaro dirbinių kolekcijos atidarymas. 

Prisidėjusiųjų – daug
Renginys prasidėjo skambant Žilvino Žvagulio dainai „Gintarai“. Vėliau, eilėraštukus ir gražius žodžius apie gintarą sakė vaikučiai iš „Kodėlčiukų“ grupės: Erika Donskovaitė, Rugilė Čėsnaitė, Orestas Katėnas, Saulė Rumskaitė ir Emilis Kusas, kartu su auklėtoja Lina Mieželiene.
Renginio metu „Gintarėlio“ direktorė Ilona Milkontė negailėjo padėkos žodžių Mokyklos tarybai, jos pirmininkei Rasmintai Martinaitienei, Palangos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjai Laimai Valužienei, Palangos gintaro meistrų gildijai, darbuotojų draugams – gerbiamiems fotografams Dianai ir Leonui Garbačiauskams, kurie darželį papuošė nuostabiais paveikslais. Taip pat visam pedagogų kolektyvui, kuris labai padėjo organizuojant šią akciją, dar priešmokyklinukų grupės tėveliams, Algirdui ir Linai Jurkams, Mindaugui ir Sandrai Jonušams, Tomui Petrulevičiui ir Eglei Česonytei, Mindaugui ir Vaidai Giedroms, Kristinai ir Dariui Gaudiešiams, Vitalijui ir Karinai Butkams – visiems labai noriai prisidėjusiems prie stiklinės vitrinos finansavimo ir visai bendruomenei, geranoriškai dalyvavusiai akcijoje ir kartu rinkusiai gintarus.
Dar I. Milkontė pridūrė: „Esame lopšelis-darželis „Gintarėlis“, tad mes turime turėti gintarą, kad čia atėję vaikučiai galėtų paliesti gintarėlį, apie jį daugiau sužinoti ar net pasipuošti gintariniais karoliais“.

Sveikinimų netrūko
Sveikinimų negailėjo ir į renginį atvykusi Mokyklos tarybos pirmininkė Rasminta Martinaitienė, kuri ypač pasidžiaugė, jog „Gintarėliui“ pavyko įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – I. Milkontės mintį – gintarais papuošti darželį.
„Gintarėlio“ direktorė pabrėžė, kad šiuo metu atostogaujantis Palangos miesto meras dar ryte rado laiko ir apžiūrėjo bei pasidžiaugė gintarų paroda.
Palangos miesto mero patarėja Karolina Kubeldzienė visiems susirinkusiesiems linkėjo: „Artėjant vienai gražiausių mokslų metų švenčių – Mokslo ir žinių dienai – linkiu jums visiems ištvermės, kantrybės jūsų tikrai nelengvame darbe – ugdant mažuosius palangiškius“. Prisimindama akcijos pavadinimą „Gintarėlį tau nešu ant delno“ mero patarėja darželiui padovanojo maišelį gintarų.
Į renginį atskubėjusi Palangos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė sakė:
„Noriu jums palinkėti, kad ši rugsėjo pirmoji atneštų naujų idėjų, naujų draugų, naujų minčių“. Taip pat L. Valužienė pasidžiaugė: „Mes jau matėme didelį gintarą šiame rajone – geltoną lopšelio-darželio „Gintarėlis“ pastatą, tačiau, deja, dar neturėjome tikro gintaro. Bet dabar, įžengus į šią įstaigą, visi turėsime galimybę matyti ir džiaugtis šiuo darželiu, turinčiu savo simboliką“.
Po sveikinimų visi susirinkusieji buvo kviečiami apžiūrėti darželį puošiančią ekspoziciją ir metodiniame centre pasivaišinti puodeliu arbatos.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Džiugi žinia Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenei: balandžio 21 d. atidaryta nauja STEAM edukacinė erdvė, prie jau veikiančios „Žiniukų“ laboratorijos.


Alina D. karo apimtą šalį paliko su penkiais vaikais. Iš Zaporižės į Lietuvą keliavo su pusantrų metų sūneliu Artūru, devynerių Kirilu bei savo trim nepilnamečiais broliais, kurių globėja tapo anksti mirus tėvams: Romanu (14 m.), Vladiku (15 m.) ir Aleksandru (16 m.). Svetingų raseiniškių namuose su gausia šeima prisiglaudusi 32-ejų metų moteris sako, kad nėra nieko geriau už ramų dangų...


Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai skelbia sekmadienį, vasario 9, paskutinę Stintų šventės dieną, vykdyto reido metu Palangoje ir šalia jos per kelias valandas pričiupę net 12 neblaivių vairuotojų.


Palangos„Baltijos“pagrindinėje mokykloje nuo sausio 23 d. iki vasario 6 d. vyko projektas „Lietuva ant mano delno“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Idėjos autoriusdirektoriaus pavaduotojas D.Navickas ir dailės mokytoja R.Ščerbakovienė pakvietė visus mokyklos bendruomenės narius ant specialiai paruoštų baltų drobių palikti savo delnų...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


„Palangos gintaras“ taps žalesnis, o vaikai gavo gražią gamtos pamoką – praėjusį penktadienį „Palangos gintaro“ administracija ir mokytojai pakvietė mažuosius ligoniukus sodinti medelių.


Penktadienį, paskutinę vasaros dieną, Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ įvyko bendruomenės akcijos „Gintarėlį tau nešu ant delno“ gintaro dirbinių kolekcijos atidarymas.


„Šventoji 2010“ - vasaros sezono atidarymas


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius