Įvertinta „Nykštuko“ veikla

"Palangos tilto" informacija, 2012-10-04
Peržiūrėta
1846
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Kieno šuniukas pats didžiausiais?“ – teiravosi B.Mazrimienė.
„Kieno šuniukas pats didžiausiais?“ – teiravosi B.Mazrimienė.

Kasmet spalio 4-ąją minimą Pasaulinę gyvūnijos ir švento Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dieną džiugi žinia pasiekė Palangos vaikų lopšelį-darželį „Nykštukas“. Jo kolektyvas - vienas iš dviejų Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, apdovanotų padėkos raštu.
„Ar žinote, kokia šiandien diena?“ – paklausė mažųjų „Nykštuko“ auklėtinių Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius Valdis Flaksas, atvežęs ne tik padėkos raštą, bet ir dovanų vaikučių auginamiems keturkojams draugams ir patiems jų šeimininkams.
„Aš tikrai labai džiaugiuosi, kad galiu įteikti jums padėkos raštą už originalius sumanymus organizuojant moksleivių ir visuomenės švietimą, kūrybinę veiklą gyvūnų globos ir gerovės klausimais, – perdavęs įrėmintą raštą įstaigos direktorei Birutai Mazrimienei sakė V.Flaksas. – Tik du vaikų darželiai Lietuvoje gavo tokį įvertinimą – jūs ir Trakų rajono Aukštadvario darželis-mokykla „Gandriukas“.
V.Flaksas paminėjo, jog Šv. Pranciškaus dienos minėjimas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje jau yra tapęs tradicija. Šiai progai skirtame renginyje, kuris praėjusį savaitgalį vyko Gargžduose, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba jau dešimtą kartą apdovanojo žmones, nelikusius abejingais apleistų, kenčiančių ar sužeistų gyvūnų skausmui, savo švietėjiška veikla prisidėjusius sprendžiant gyvūnų gerovės ir globos problemas.
„Nykštukas“ gavo ne tik padėkos raštą. V.Flaksas bei B.Mazrimienė išdalino keturkojus namie auginantiems vaikučiams dovanėles – šunų ir kačių maisto. Be to, mažieji keturkojų šeimininkai pavaišinti saldainiais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 28 d. mūsų darželyje įvyko metodinė diena „STREAM ugdymas darželyje. Gerosios patirtys“ ir saviraiškos programos „Keliauju su STEAM. Matematika lagamine“ pristatymas.


Klaipėdos apskrities VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai sumanė ir su bendruomenės pareigūnais bei partneriais – Klaipėdos priešgaisrine gelbėjimo tarnyba bei Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuru – vykdė konkursą „Saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga“.


Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis” jau daugelį metų įsijungia į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamą projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės”. 


Seniai seniai (o tiksliau - prieš ketverius metus) Palangos kurhauzo palėpėje apsigyveno mažytis visada žalią kepurę užsimaukšlinęs nykštukas. Nepaprastas tai buvo nykštukas – didis teatro ir kitų menų gerbėjas. Kiekvieną pavasarį jis pradėdavo palėpėje garsiai garsiai bildėti ir taip į kurhauzą prikviesdavo įdomiausių aktorių ir šauniausių šokėjų iš tolimiausių Lietuvos kampelių. 


Vakar Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo pasitarimą su Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus, ikimokyklinių įstaigų ir mokyklų atsakingais darbuotojais, savivaldybės vyr. gydytoja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistais ir aptarė maisto tvarkymo reikalavimų vykdymo aktualijas...


Pasaulis kasmet spalio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.


Sveikatos banga pasiekė Palangos lopšelį-darželį „Pasaka“  1

Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“ auklėtoja Vita BERNATAVIČIENĖ ir pavaduotoja ugdymui Irma KUOJIENĖ, 2013 05 06 | Rubrika: Jūros vaikai

Prieš 20 metų, 1993-aisiais, Lietuva buvo priimta į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Šiandien šių mokyklų yra beveik visose savivaldybėse ir kasmet jų skaičius auga.


Įvertinta „Nykštuko“ veikla

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 04 | Rubrika: Miestas

Kasmet spalio 4-ąją minimą Pasaulinę gyvūnijos ir švento Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dieną džiugi žinia pasiekė Palangos vaikų lopšelį-darželį „Nykštukas“. Jo kolektyvas - vienas iš dviejų Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, apdovanotų padėkos raštu.


Mokyklinukai minėjo Pasaulinę gyvūnijos dieną

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 06 | Rubrika: Miestas

Spalio 4 dieną Palangos pradinė mokykla pusdieniui buvo virtusi mini zoologijos sodu, kurioje netrūko smagaus vaikų juoko ir šuniukų amsėjimo. Joje buvo minima Pasaulinė gyvūnijos diena. Svarbiausias renginio tikslas – ugdyti vaikų meilę bei globą gyvūnams. Šia proga vaikai į mokyklą skubėjo nešini savo naminiais gyvūnėliais: pelytėmis, triušiais...


Jaunieji palangiškiai kūrybingai minėjo gyvūnų dieną

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 10 | Rubrika: Miestas

Visą praėjusią savaitę Palangos miesto Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba minėjo Pasaulinės pasiutligės ir gyvūnijos dienas. Praėjusį pirmadienį renginį, pavadintą „Gyvūnas – mano draugas“, organizavo Šventosios pagrindinėje mokykloje, o vakar gausus būrys vaikų rinkosi Palangos pradinėje mokykloje, kur buvo vertinami jaunųjų gyvūnų mylėtojų darbai – piešiniai bei fotografijos....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius