Jurbarke skambėjo palangiškių dainos

"Palangos tilto" redakcija, 2019-12-05
Peržiūrėta
1891
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paskutinį rudens savaitgalį Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis “Guboja” ir Jūros šaulių vyrų choras, vadovaujamas Rimgaudo Juozapavičiaus, keliavo į Jurbarką. Šio miesto kultūros centro moterų choro “Lelija” vadovė Dalė Jonušauskienė pakvietė kolektyvus į chorinės muzikos šventę “Susitikimas dainoje”, skirtą Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms atminti.
Atvykę į Jurbarką, pietavome Samariečių valgykloje. Tuo pačiu paremdami šią labdaringą organizaciją.
Į Jurbarko kultūros centrą sugužėjo kolektyvai iš Raudondvario kultūros centro jaunučių ir suaugusių choras ”Svajonė”, Jurbarko kultūros centro du kolektyvai: jaunimo mišrus choras ir moterų choras “Lelija” bei Palangos kultūros ir jaunimo centro jau minėti du kolektyvai.
Šventės pradžioje nuskambėjo muzikinis spektaklis “Vargonėliai”, pasakojantis apie kompozitoriaus J. Naujalio vaikystę, didelę meilę muzikai ir jo kelią į platųjį muzikos pasaulį. Šį spektaklį žiūrovams padovanojo Raudondvario , J. Naujalio gimtinės, dainininkai.
Visi dalyvavę kolektyvai dovanojo žiūrovams savo dainų pynę. Palangiškai sulaukė audringų aplodismentų.
Renginio pabaigoje jungtinis choras iš širdies dainavo dvi Juozo Naujalio ir Maironio dainas – „Už Raseinių ant Dubysos“ ir „Lietuva brangi“. Dėkodama dalyviams, organizatoriams, žiūravams, renginio vedėja teigė, kad „gera daina nemiršta, ji išlieka amžinai, eidama iš lūpų į lūpas, iš širdies į širdį“.


Valdonė Juozapavičienė

Jūsų komentaras:

Šarūnė 2019-12-05 18:55 (IP: 86.100.44.162)
kaip juokinga apie vyrą rašo žmona, o ką daro žurnalistai, kad vyrą turi girti žmona??????

palangiškė 2019-12-05 14:23 ([email protected] / IP: 86.100.102.178)
Gerb. redakcija, kodėl atidarius tekstą nėra padidintos nuotraukos???

Taip pat skaitykite

Ilgąjį savaitgalį pajūryje vykusiame „Palangos parko festivalyje“ skambėjo M. Levickio, Monikos Liu ir A. Mamontovo koncertai. 


Jurbarke skambėjo palangiškių dainos

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 05 | Rubrika: Miestas

Paskutinį rudens savaitgalį Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis “Guboja” ir Jūros šaulių vyrų choras, vadovaujamas Rimgaudo Juozapavičiaus, keliavo į Jurbarką. Šio miesto kultūros centro moterų choro “Lelija” vadovė Dalė Jonušauskienė pakvietė kolektyvus į chorinės muzikos šventę “Susitikimas dainoje”...


Sekmadienį Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčioje skambėjo ne tik malda, bet ir muzika – į klasikinės muzikos koncertą bendruomenę pakvietė Ramunė Bučniūtė (smuikas bei vokalas) ir Dailė Docienė (arfa).


Europos Sąjungos (ES) Regionų Komiteto šią savaitę organizuotame kasmetiniame renginyje, į Briuselį sukvietusiame tūkstančius bloko piliečių nuo Lisabonos iki Palangos, dvi temos skambėjo nuolat.


„Marija Magdalena namon parskubėjo, ir visiems tuoj paskelbė: „Mačiau Atpirkėją!“ – sekmadienį, liepos 23 d.,Veiviržėnuose skambėjo Palangos kamerinio choro atliekamos giesmės žodžiai. Juos kartu giedojo ir į šimtametes tradicijas turinčius Šv. Marijos Magdalenos atlaidus susirinkę tikintieji, pirmąkart po ilgų dešimtmečių išėję į...


Antradienį, gegužės 31 dieną, Palangos miesto savivaldybėje viešėjo bei su miesto vadovais susitiko Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro studentai, kurie Gruzijoje studijuoja lietuvių kalbą. Viešnagės Lietuvoje metu studentus lydi minėto universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovas profesorius Vidas Kavaliauskas.


Birželio 25-27 dienomis Lietuvos pajūryje vyko tradicija tapęs tarptautinis meno festivalis „Open sea“ („Atvira jūra“). Festivalis poilsiautojus pasitiko jau ketvirtą kartą, o šiemet – net du kartus didesniu repertuaru nei pernai. Meno festivalis vyksta ne tik Palangoje: panašaus formato renginiai – klasikinės muzikos koncertai –...


Ant Naglio kalno skambėjo dainos ir legendos

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 03 30 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę pro Naglio kalną eidami ar dviračiais važiuodami palangiškiai ir miesto svečiai nustebę sustodavo ir skubėdavo kopti į patį kalną, mat nuo jo skambėjo muzika, dainos ir legendos. Čia į „Palangos dienų 2015“ renginių pynę įsiliejęs folkloro ansamblis „Mėguva“ sukvietė svečius pažiūrėti programos „Naglio kalno...


Šį sekmadienį, liepos 6 dieną, minint Mindaugo karūnavimo dieną, Lietuvos himnas skambėjo kaip niekad garsiai ne tik Lietuvoje, bet ir apjuosė visą Žemės rutulį bei suvienijo lietuvius visame pasaulyje.


Ant Birutės kalno – lietuviškos ir latviškos dainos

"Palangos tilto" informacija, 2013 10 21 | Rubrika: Miestas

Sekmadienio pavakare nuo Birutės kalno plačiai skambėjo lietuvių ir latvių kalbomis atliekamos dainos. Čia Klaipėdos apskrities latvių asociacijos „Atpūta“ kvietimu rinkosi tie, kas norėjo paminėti baltų vienybės ir Latvijos Nepriklausomybės šventę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius