Kad roletai tarnautų ilgai

Palangos tiltas, 2021-11-25
Peržiūrėta
8945
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kad roletai tarnautų ilgai

Negalime įsivaizduoti kokybiško pastato be langų. Langai – labai svarbus elementas, nuo kurio priklauso, kaip jauku bei šviesu bus patalpose. 

Tačiau ne paslaptis ir tai, kad vien tik sumontuoti langud nepakanka – būtina pagalvoti ir apie sprendimus, kurie galėtų užtikrinti jaukumą, privatumą, apsaugoti nuo pašalinių žmonių akių. Ypač populiarus sprendimas yra roletai. Šiandien jūsų pasirinkimas labai didelis, todėl tikrai nebus sudėtinga išsirinkti (ypač didelį pasirinkimą rasite užsukę į Pigu.lt). Na, o, kad šis gaminys tarnautų ilgai, verta paisyti šių patarimų. 

Plunksniniai šepetėliai ar minkštos šluostės – ypač dažni pagalbininkai, atliekant namų ruošos bei tvarkymo darbus. Belieka tik pridurti, kad šie reikmenys yra svarbus elementas ir tuo atveju, kai kalbame apie roletų priežiūrą – būtent jais bus nesunku nuvalyti susikaupusius nešvarumus. Taigi, kartą per porą savaičių plunksniniu šepetėliu ar minkšta šluoste nuvalykite ant roletų susikaupusius nešvarumus. Tai nei tik padės palaikyti jų švarą, bet ir užtikrins gaivesnį orą namuose. 

Dar vienas būdas palaikyti roletų švarą (o taip pat ir užtikrinti gaivesnį orą namuose), mini dulkių siurblio naudojimas – šiuo įrenginiu taip pat lengvai pašalinsite susikaupusius nešvarumus. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad reikėtų nustatyti mažą galingumo lygį, kadangi aukštesni lygį gali lemti roletų deformaciją. 

Šiltąjį metų laiką mėgstame dėl daugybės priežasčių. Tačiau taip pat neriekia apmiršti, kad būtent šis metų laikas mums atneša ir įvairių iššūkių ir vienas jų nebejotinai yra vabzdžiai, kurie sukelia labai daug įvairių nepatogumų. Ne paslaptis, kad kiekvienas itin kruopščiai saugomės įkandimų, kuriuos gali sukelti įvairių rūšių vabzdžiai. Tačiau tai – ne vienintelis blogas dalykas, su kuriuo galime susidurti. Dėmesį verta atkreipti ir į tai kad būtent vabzdžiai gali tapti dėmių ant jūsų roletų atsiradimo priežastimi. Tos dėmės tikrai nepapuoš jūsų namų interjero, todėl, viskas, ką belieka daryti, tai – tik ieškoti būdų, kaip ir kuo tas dėmes pašalinti. Verta pastebėti, kad dauguma žmonių yra linkę manyti, jog vanduo ir muilas gali pagelbėti šioje situacijoje. Tačiau vis, kurie taip galvoja, labai klysta, kadangi iš tiesų šios dvi priemonės gali tik dar labiau pabloginti padėtį – temperatūrų skirtumai bei drėgmė gali pažeisti audinio struktūrą. Tačiau išeitis – taip pat yra. Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai tik paimti indams plauti skirtą kempinėlę ir jos šiurkščiąją puse švelniai patrinti dėmėtą vietą.

Įvairūs balikliai bei valikliai yra tos priemonės, kurių ypač dažnai griebiamės pastebėję, kad namuose – interjero nepuošiančios dėmeles. Ir tai iš tiesų padeda įvairias atvejais, tačiau šių priemonių tikrai nereikėtų naudoti roletams valyti, kadangi aktyvios medžiagos gali pažeisti, deformuoti audinio struktūrą, sugadinti spalvą ir t.t.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad visai nesvarbu, kokios rūšies roletai bus pasirinkti – įprasti ar roletai diena naktis, jų montavimas turi būti patikėtas profesionalams. Atminkite, kad ilgai bei patikimai tarnaus tik kokybiškai sumontuoti roletai, o tai užtikrinti gali tik reikiamų žinių bei patirs turintis specialistas. 

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad, jei norite, jog roletai tarnautų ilgai bei patikimai, svarbu laikytis tam tikrų taisyklių. Visų pirma, jų montavimas turi būti patikėtas profesionalams, kadangi šios procesas reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių. Jei norite panaikinti vabzdžių paliktas dėmes, naudokite kempinėlės šiurkščiąją pusę. Ir atminkite, jog negalima naudoti jokių valiklių ar baliklių, tai gali pažeisti audinio struktūrą. 

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ilgai tūpčiojusi, reikalavusi, kad būsimasis miesto turgaus direktorius turėtų ir ekonominį, ir teisinį išsilavinimą – tiesa, pastarojo reikalavimo, ilgai nesant kandidatų, buvo atsisakyta – Palangos miesto savivaldybės administracija pagaliau išsirinko UAB „Palangos klevas“, kuris administruoja turgų, direktorių. Tiksliau – direktorę: vieno kurorto lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo...


Nereikia ir sakyti, kad rankinė yra vienas svarbiausių moteriškų įvaizdžių elementų. Belieka tik pridurti, kad kiekviena mergina bei moteris nori, kad jos mėgstama rankinė tarnautų kuo ilgiau. Yra daug kriterijų, kurie lemia, kaip ilgai tarnaus rankinė, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad viskas bus kur kas paprasčiau, jei ir pačios laikysitės tam tikrų patarimų. Taigi, kaip elgtis, kad...


Negalime įsivaizduoti kokybiško pastato be langų. Langai – labai svarbus elementas, nuo kurio priklauso, kaip jauku bei šviesu bus patalpose. 


Nesunku pastebėti, kad kiekvieno iš mūsų namai susideda iš tūkstančių detalių, tačiau kartais tereikia tik atnaujinti labai nedidelę jų dalį, kad susidarytų vaizdas, jog nuo šiol gyvensite visiškai naujuose namuose. Nieko keistai ir tai, kad didelei daliai žmonių kyla klausimų, kaip dažnai turėtų būti keičiamas vienas ar kitas elementas, o taip pat – kam...


Drąsiai galima sakyti, kad nešiojamasis kompiuteris yra vienas svarbiausių prietaisų šių dienų žmogui. Nešiojamąjį kompiuterį šiandien naudojame pačiais įvairiausiais tikslais: bendravimui, mokymuisi, darbui, informacijos rinkimui, pramogoms, apsipirkimui ir kt. Nepaisant didelės šio įrenginio svarbos, įvairios apklausos rodo, kad didelį dalis...


Įvažiavimas į Palangą jau neilgai trukus taps gerokai erdvesnis – penktadienį Lietuvos valstybinė automobilių kelių direkcija pasirašo rangos darbų sutartį su konkurso laimėtojais dėl Kretingos gatvės Palangoje (atkarpos nuo įvažiavimo į miestą iki sankryžos su Klaipėdos plentu bei Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki sankryžos su Vasario 16-osios ir Vėžių...


Ar ilgai močiutės Palangai darys gėdą?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 06 25 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palangos savivaldybė užsimojo sustabdyti bet kuriam civilizuotam kurortui gėdą darančią nakvynės paslaugų siūlymo tradiciją, kai įvažiuojant į miestą poilsiautojų pakelėse tyko plakatais apsiginklavusios močiutės, kurios pasiruošusios vos ne pulti po ratais bet kuriam prie jų stabtelėjusiam automobiliui.


Miesto Tarybos narys, socialdemokratas, žinomas miesto advokatas Aleksandras Jokūbauskas – neabejotinai ryškiausias Tarybos politikas. Niekada neieškantis žodžio kišenėje ir jais kertantis kaip azartiškas lošėjas kortomis, dėl savo tiesmuko žodžio – kartais galbūt ir ne visada pamatuoto – jis bene labiausiai užsitraukęs Tarybos vadovų...


Kamuoliukus iš dėžės verslininkai trauks dar ilgai  2

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 04 04 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palangoje prasidėjusi viešųjų prekybos ir paslaugų pirkimo vietų savotiška loterija trumpam vėl tapo pagrindiniu kurorto įvykiu. Nors ji vyksta jau antrus metus, lyg ir nebėra jokia naujiena, iš dėžės verslininkų traukiami stalo teniso kamuoliukai pritraukė nemažą televizijų ir žurnalistų dėmesį.


Darbo vietos laisvos ilgai nebūna

Miglė IVANAUSKAITĖ, 2009 07 10 | Rubrika: Miestas

Darbo biržose šiuo ekonomiškai sudėtingu laikotarpiu – pats darbymetis. Darbo rinkos rodikliai fiksuoja įtemptą padėtį: bedarbių skaičius daugelyje apskričių nemažėja, o naujų darbo vietų pasirinkimas kuklus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius