Krepšinio fortūna – Palangos senosios gimnazijos merginų ir vaikinų pusėje

Palangos tiltas, 2014-04-10
Peržiūrėta
2322
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio fortūna – Palangos senosios gimnazijos merginų ir vaikinų pusėje

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate Palangos senosios gimnazijos merginos ir vaikinai pasidabino aukso ir sidabro medaliais.

Balandžio 6, 7 dienomis į Palangą sugužėjo 6 krepšininkų komandos – Palangoje, Senosios gimnazijos salėje organizuotos  MKL finalinio ketverto varžybos.

Vilniaus Ozo sporto gimnazijos ir Panevėžio 5-osios gimnazijos merginos pradėjo finalinius žaidimus. Po geros valandos tapo aišku, kad finale kausis Vilniaus sporto internato merginų rinktinė. Kitose rungtynėse paaiškėjo, kad į finalą pateko ir kita vilniečių komanda – Karoliniškės gimnazijos vaikinų komanda, dėl trečios-ketvirtos vietų palikusi rungtyniauti Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos vaikinus.

Palangos gimnazistės žaidė drausmingai ir labai susikaupusios, todėl nudžiugino lengva pergale 65:45 prieš Kauno „Varpo“ gimnazijos merginų komandą. 21 tašką pelnė Dovilė Štrimaitytė, 15 taškų – Greta Kairytė. Laimingos merginos laukė Palangos senosios gimnazijos ir Kauno VDU gimnazijos vaikinų rinktinių susitikimo.

Galinga Palangos vaikinų rinktinė,  vadovaujama mokytojų Ramūno Dzimido, Rimgaudo Grabausko ir trenerio Regimanto Juškos, ant menčių paguldė kauniečius, paprastai kovojančius dėl aukso medalių, rezultatu 99:92. Erikas Kubilius pelnė net 43 taškus.

Tad merginų finale varžėsi Vilniaus Ozo gimnazija  ir  Palangos senoji gimnazija (merginos).

Mokytojų Ingridos Želnienės, Dalios Rakauskienės vadovaujamos, palaikomos gimnazijos direktoriaus ir gausybės sirgalių, Palangos senosios gimnazijos merginos laimėjo pirmąjį kėlinuką, trečiajame pirmavo net 7 taškais, tačiau nugalėjo vilniečių patirtis.  Palangos gimnazistės sidabro medaliais pasipuošė jau trečią kartą.

Vaikinų finale žaidė Vilniaus Karoliniškių gimnazijos ir  Palangos senosios gimnazijos vaikinai.

Parodę didelį ryžtą palangiškiai tapo turnyro nugalėtojai. Jiems atiteko pereinamoji MKL taurė ir aukso medaliai. Geriausiais „Manijos“  turnyro žaidėjais  pripažinti Simona Gumenikovaitė ir  Erikas Kubilius.

 

Dalia RAKAUSKIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Gausybės gražių ir švytinčių jaunuolių iškilminga eisena trečiadienį, liepos 20 dieną, papuošė Palangą – įteikti brandos atestatai 114 Palangos senosios gimnazijos abiturientų.


Spalio šeštosios dienos popietę Palangos senosios gimnazijos I-III klasių mokiniai autobusu išvyko į Lietuvos sostinės oro uostą, tikėdamiesi, kad greit galės vaikščioti  didingos Austrijos sostinės Vienos gatvėmis.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate Palangos senosios gimnazijos merginos ir vaikinai pasidabino aukso ir sidabro medaliais.


„Visada žinojau, jog būsiu šokių mokytoja“, – savo išsipildžiusiomis svajonėmis dalinasi Palangos senosios gimnazijos šokių būrelio vadovė Viktorija Bickaitė. Ji baigusi šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir grįžusi į Palangą, gavo pasiūlymą suburti liaudiškų šokių būrelį. Nors Viktorijai tai buvo iššūkis, tačiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius