NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-11-24
Peržiūrėta
311
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Nusižengė eigulys: praėjusią savaitę prevencijos poskyrio pareigūnai, patruliuodami mieste, pastebėjo, kad Palangoje, Klaipėdos plente esančiame miške deginamas laužas. Tikslinant įvykio aplinkybes ir pasitelkus kolegas iš Palangos priešgaisrinės pagalbos tarnybos ir Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Palangos miesto agentūros nustatyta, kad miške laužą kūreno „sušalęs“ VĮ Kretingos miškų urėdijos eigulys. Eiguliui bus taikomos administracinio poveikio priemonės.

Pareigūnai primena, kad vadovaujantis Palangos miesto tvarkymo ir švaros taisyklių 26 str., 26.35 p., draudžiama deginti lapus, žolę, buities ar kitas atliekas. Už minėtą veiką numatyta administracinė atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 161 str.

Nelegalūs užtvarai: praėjusį antradienį Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai su Šventosios seniūnijos atstovais ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojais Šventosios gyvenvietėje, Lieknų gatvėje, šalino nelegaliai sumontuotus mašinų stovėjimo vietos blokavimo stulpelius.
Minėti stulpeliai buvo pastatyti neteisėtai, ant Palangos miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausančios žemės. Už tokį savavališką piliečių elgesį numatyta administracinė atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 188 str.
Pareigūnai prašo gyventojų nelikti abejingais ir apie savavališkus veiksmus informuoti policiją.

Susitikimas: antradienio pavakarę Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai susitiko su Saulėtekio take esančių daugiabučių namų gyventojais. Susitikimo tikslas – skatinti visuomenės ir pareigūnų bendradarbiavimą, kuriant saugesnę gyvenamąją aplinką, spręsti gyventojams aktualius klausimus.
Minėtos teritorijos apylinkės inspektorius aptarė teritorijos nusikalstamumo situaciją, išdalino savo kontaktus, paragino gyventojus aktyviai kreiptis dėl iškilusių problemų. Bendruomenės pareigūnė susirinkusiuosius paragino susipažinti su kaimynais, pasikeisti kontaktiniais duomenimis ir nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams. Taip pat priminti įvairūs sukčiavimo būdai, kurių metu išviliojami pinigai, kiti vertingi daiktai bei informacija, susijusi su konfidencialiais asmens bei elektroninės bankininkystės duomenimis iš įvairaus amžiaus piliečių.

Jūsų komentaras:

Užnerta kilpa savininkams..ir nė krust... 2014-11-28 08:08 (. / IP: 86.100.63.40)
-o kur jūs buvote, kai buvo masiškai deginamos pušys Kunigiškiuose -kur karjerai, ir kasamas žvyras, tiek vienoj Liepojos pl pusėj, tiek kitoj ? Dabar telkšo vandens telkiniai.. ir tik tada, kai kažkas (?!)pasidarė iš žvyro milijonus, ...tada tą pelkę -grąžino "žemę" SAVININKAMS! kurie, dabar už ją apmokestinti pačiais didžiausiais ž.mokesčiais!!! ir nežino ką su ta pelke daryti? nė krust!..

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius