Palanga keičiasi – pristatytas išplėstas ir atnaujintas, moderniai įrengtas kurorto Turizmo informacijos centras (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2023-02-17
Peržiūrėta
1446
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus sveikina Palangos TIC direktorę Rasą Kmitienę
Meras Šarūnas Vaitkus sveikina Palangos TIC direktorę Rasą Kmitienę

Penktadienį, vasario 17 d., buvo pristatytas išplėstas ir atnaujintas, moderniai Palangos Turizmo informacijos centras.

„Ypač džiugu, kad įgyvendintas Palangos turizmo mama vadintos mūsų miesto Turizmo informacijos centro įkūrėjos bei buvusios ilgametės jo vadovės, šviesios atminties Allos Valužienės noras bei planas – Turizmo informacijos centrą išplėsti, į vieną sujungiant senosios autobusų stoties bei šio centro turėtas patalpas,“ – naujiena savo Facebook pasidalijo Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Anot jo, šiandien jau visi gali įvertinti rezultatus – teigiamus Turizmo informacijos centro pokyčius pajus ne tik kurorto svečiai, bet ir juos kasdien pasitinkantys šio centro darbuotojai. 

Remontuojant Turizmo informacijos centro patalpas, buvo suformuotos 4 erdvės: administracinė, lankytojų aptarnavimo, lankytojų poilsio bei interaktyvioji. 

Lankytojų poilsio ir informacijos zonoje įrengtas minkšasuolis, čia pateikiama informacija apie Palangos kurortą, galima įsigyti suvenyrų su Palangos atributika, lankytojų patogumui veikia Wi-Fi, o kad laikas Turizmo informacijos centre neprailgų mažiesiems, jiems įrengtas Vaikų kampelis. 

Lankytojų aptarnavimo zonoje įrengtos modernios darbo vietos, greta – darbuotojų poilsio patalpa. Siena papuošta įspūdingu šviečiančiu Palangos kurorto logotipu, padabintu gintarais. 

Administracinėje zonoje sprendžiami administraciniai klausimai.

Neabejotinai didelio lankytojų dėmesio sulauks Interaktyvi zona su vaizdo ir 3D filmų peržiūrų vieta, fofobūdelėmis ir infoterminalais. Čia lankytojai, pasinaudodami 3D ir virtualios realybės technologijomis, gali keliauti laiku ir pamatyti, kaip kūrėsi Palangos kurortas. Turistai galės ne tik susipažinti su informacija apie sukurtą turistinį Gintaro maršrutą, bet ir, iš anksto užsisakę, dalyvauti edukacinėje programoje „Palanga vakar ir šiandien“, kurios metu išvys 3D filmą apie Palangą, šį filmą papildančius 10 virtualios realybės vaizdo klipų apie Palangos kurorto istoriją, o galiausiai, sužinoję daug įdomios informacijos, sudalyvauti viktorinoje. Teisingai atsakę į viktorinos klausimus, lankytojai bus apdovanoti Palangos turizmo informacijos centro įsteigtais prizais.

Lankytojų Interaktyviojoje zonoje laukia ir daugiau atrakcijų – galimybė įsiamžinti senosios Palangos fone, kurį pasirinkti galima iš 10 siūlomų variantų, bei šią nuotrauką elektroniniu paštu iš karto išsiųsti savo bičiuliams ar sau pačiam. 

Turizmo informacijos centre galima susipažinti ir su interaktyvia fotografijų paroda, kuri leidžia kiekvienam lankytojui atskleisti laiko paslaptį ir susipažinti su istoriniais kurorto pastatais bei pamatyti, kaip šie pastatai atrodo šiandien.

Atliekant patalpų remonto darbus didelis dėmesys skirtas ir judėjimo negalią turinčių lankytojų poreikiams – judantieji vežimėliais į Turizmo informacijos centrą patogiai patekti gali pro specialiai šiam tikslui įrengtą įėjimą su praplatintomis durimis. Kad bendraudami su centro darbuotojais judėjimo negalią turintys asmenys jaustųsi komfortiškai, specialiai šiam tikslui pritaikyta pažeminta darbo vieta, sanitarinis mazgas taip pat pritaikytas neįgaliesiems. 

„Neabejoju, kad modernūs sprendimai bei interaktyvios atrakcijos padės mūsų svečiams susikurti puikų įvaizdį apie Palangą kaip savo istoriją gerbiantį, kultūros paveldą puoselėjantį, o kartu ir modernų bei visiems draugišką kurortą,“ – sakė meras Šarūnas Vaitkus.

Aldo Kazlausko (Aldas Ten), Jurgitos Vanagės nuotraukos

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos turizmo informacijos centras palangiškius ir kurorto svečius kviečia į įdomias ekskursijas, kurių metu ekskursantai turės galimybę pamatyti kitokią, dar neatrastą Palangą.


Penktadienį, vasario 17 d., buvo pristatytas išplėstas ir atnaujintas, moderniai Palangos Turizmo informacijos centras. „Ypač džiugu, kad įgyvendintas Palangos turizmo mama vadintos mūsų miesto Turizmo informacijos centro įkūrėjos bei buvusios ilgametės jo vadovės, šviesios atminties Allos Valužienės noras bei planas – Turizmo informacijos centrą išplėsti, į vieną sujungiant senosios...Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


„Surink Lietuvą“ kartu su Palangos turizmo ir informacijos centru pristato jau trečiąjį „Surink Lietuvą“ proginį magnetuką. O proga, šįkart, išties įdomi, daugeliui gal net negirdėta: Šiais metais Palanga švenčia 100 metų prijungimo prie Lietuvos jubiliejų.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius