Palanga šiemet surinko rekordiškai daug rinkliavos už automobilių statymą

Linas JEGELEVIČIUS, 2019-11-13
Peržiūrėta
2335
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Koks buvo praėjęs sezonas Palangos miesto rinkliavų centrui?
„Šis sezonas buvo kaip ir visi kiti, neišsiskiriantis,“ – kukliai „Palangos tiltui“ sakė centro (PMRC) direktorius Bronius Martinkus. Tačiau jo komanda turti kuo pasididžiuoti – per šį sezoną – nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. – buvo surinkta rekordiškai daug vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti – net 557 508,68 eurai, pernai – 486 456,95 eurai, užpernai – 394 522,07 euro.
„Šiemet nauji parkomatai pastatyti Užkanavės gatvės gale, ties namu Vytauto g. 15, aikštelėje prie namo Birutės al. 36. Jų pastatymas pilnai pasiteisino,“ – sakė B. Martinkus.
Paklaustas, kurie parkomatai „duoda“ daugiausiai rinkliavos, o kurie mažiausiai, jis atsakė: „Palangoje yra 44 parkomatai. Daugiausiai rinkliavos surenkama Vytauto gatvės atkarpoje nuo Basanavičiaus g. iki D.Girėno g., mašinų stovėjimo aikštelėje „senojoje autobusų stotyje“, mašinų stovėjimo aikštelėje prie poilsio namų „Pušynas“. Mažiausiai - Vytauto gatvės atkarpoje nuo Žvejų g. iki Druskininkų g.“
Nuo gegužės 15 d- rugsėjo 15 d. 5 Kiek PMRC darbuotojai surašė 1025 pažeidimo aktus dėl neteisėto automobilių pastatymo ar dėl auto priemonės pasibaigusio stovėjimo laiko.
O kiek rinkliavos buvo surinkta vienintelėje mokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje prie viešbučio „Kerpė“?
„2017 metais – 40 551,89 euro, 2018 metais – 58 650,82 eurai, o šiais metais, nuo sausio iki lapkričio mėnesio– 65 499 eurai,“ – sakė PMRC direktorius.
Ar baudų išieškojimas šiais metais yra efektyvesnis? To centras pasakyti negali – Palangos miesto rinkliavų centras baudų išieškojimo nevykdo.
Beje, PMRC administruoja savivaldybei priklausančius socialinius būstus. Anot B. Martinkaus, mieste yra 63 Savivaldybės būstai, o Socialinių būstų – 44. Iš jų nuomos šiemet jau surinkta 44 534,41 euro, pernai – 52 053,76 euro.
Šiemet, nuo sausio iki lapkričio mėnesio, Palangos miesto rinkliavų centras surinko 725 169,55 eurus rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mieste.
2017 metais šis skaičius buvo 812 051,99 euro, o 2018 metais – 873 422,99 euro.

 

Jūsų komentaras:

moketojas 2019-11-20 10:03 (IP: 195.182.68.60)
daugeusei ynese i simucio kesene palangiskei.nes miesto gyventojus sulygino su poilseutojais. jokiu nuolaidu saviskem.gaila kad taip vyksta .

Taip pat skaitykite

Atkreipiame vairuotojų dėmesį, kad nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai renkama vietinė rinkliava už automobilių statymą nustatytose apmokestinamose kurorto vietose. 


Primename, kad nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. Palangos miesto savivaldybėje už automobilių statymą renkama vietinė rinkliava.


Birželis Palangą nustebino ne tik alinančia kaitra, bet ir tokiu vasaros metu dar neregėtu prie jūros besiveržiančių poilsiautojų srautu. Jie suvartojo čia rekordinį geriamojo vandens kiekį, sumokėjo rekordiškai daug už automobilių parkavimą ir išmetė kurorte rekordiškai daug šiukšlių.


Kaip Palangos miesto savivaldybė atrodė šiais metais žvelgiant mokesčių surinkimo prievaizdo, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) akimis? Kiek verslo liudijimų ir kokiai veiklai palangiškiai buvo šiemet išsiėmę? Kaip Palangoje surenkami labiausiai valstybės biudžetą papildantys gyventojų pajamų ir pridėtinės vertės mokesčiai (GPM ir PVM)? „Palangos...


2020 metų pavasaris, kuris į istoriją įeis kaip „kovido“ protrūkio laikmetis, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) buvo ramus, o vasara, anot Ingos Ruokienės, PMRC administratorės, niekuo ypatingai nesiskyrė nuo kitų vasaros sezonų. Tačiau vietinės rinkliavos už automobilių statymą šiemet buvo surinkta rekordiškai daug – 661 284 eurai, 2019 metais –...


2020 metų pavasaris, kuris į istoriją įeis kaip „kovido“ protrūkio laikmetis, Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) buvo ramus, o vasara, anot Ingos Ruokienės, PMRC administratorės, niekuo ypatingai nesiskyrė nuo kitų vasaros sezonų. Tačiau vietinės rinkliavos už automobilių statymą šiemet buvo surinkta rekordiškai daug. „Dėl koronaviruso daug žmonių...


Retai tiek daug tokios didelės apimties darbų kada nors „supuolė“ kaip šią vasarą. Vyriausybei skyrus Palangos senosios gimnazijos rekonstrukcijai lėšų, buvo pasirašyta rangos sutartis – rekonstrukcijos darbai netrukus prasidės. Metų gale tikimasi pakviesti į Kurhauzo medinės dalies restauracijos pabaigtuves.


Koks buvo praėjęs sezonas Palangos miesto rinkliavų centrui? Rekordiškas! Per šį sezoną – nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. – buvo surinkta rekordiškai daug vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto savivaldybės tarybos nustatytomis vietomis automobiliams statyti – net 557 508,68 eurai, pernai – 486 456,95 eurai, užpernai – 394...


Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai kiekvieną dieną visą parą renkama rinkliava už automobilių stovėjimą visose mokamose automobilių stovėjimo vietose ir gatvių kelkraščiuose.


Dalies Tarybos narių pasiūlymas, išdėstytas sprendimo projekte, kad palangiškiams vasarą nereikėtų mokėti vietinės rinkliavos už automobilių statymą mieste, nepraėjo Vyriausybės atstovės Klaipėdos apskrityje Daivos Kerekeš „rėčio“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius