Palangiškių patogumui mieste įrengtos septynios dviračių saugyklos

Palangos tiltas, 2022-08-02
Peržiūrėta
1660
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių patogumui mieste įrengtos septynios dviračių saugyklos

Rinktis dviratį kaip susisiekimo priemonę palangiškiams tapo dar patogiau – pasirūpinta, kad į darbą ar ugdymo įstaigą dviračiais ar paspirtukais atvykstantys vietos gyventojai turėtų kur saugiai palikti savo ekologiškas transporto priemones.

Palangiškiai, vykdami į darbus ar mokymo įstaigas, noriai renkasi ekologišką susisiekimo priemonę – dviračius, tačiau neretai susidurdavo su problema, kur, atvykus į vieną ar kitą įstaigą, saugiai palikti savo dviratį. Tam tikslui pasitarnaus naujai įrengtos dviračių saugyklos. Jos įrengtos prie šių viešųjų įstaigų: V. Jurgučio progimnazijos, Senosios gimnazijos, miesto baseino, Šventosios pagrindinės mokyklos, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos sporto centro, Palangos baseino bei Palangos miesto savivaldybės administracijos pastato. Tad šių staigų darbuotojai ar moksleiviai savo kelionei į darbą ar mokyklą drąsiai galės rinktis ekologiškas transporto priemones.

Dviračių saugyklos yra uždaros, su stogu, rakinamos kodine spyna, jose pastačius dviratį, yra galimybė jį prirakinti. Vienu metu saugykloje galima saugiai palikti 12 dviračių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gyventojų patogumui mieste įrengtos keturios naujos autobusų laukimo būdelės stotelėse.


Rinktis dviratį kaip susisiekimo priemonę palangiškiams tapo dar patogiau.


Pamažėl šylant orams, kretingiškiai dviratininkai vėl prisiminė valdžios pažadą nutiesti dviračių taką į Palangą. Jau daugel metų gyventojams žadama įrengti kone 5 km ilgio dviračių taką iš Kretingos iki Vydmantų, kur jis susijungtų su jau anksčiau palei magistralinį kelią Šiauliai–Palanga įrengtu taku į kurortą. Savivaldybė pernai žadėjo, kad darbai bus pradėti šiemet, tačiau yra aišku, kad...


Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO. Šis įrenginys puošia viešąsias erdves bei technologiškai praturtina įvairiais, kasdieninį žmonių poreikį aprūpinančiais sprendimais. Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro, Šventojoje - centrinėje aikštėje.


Palangoje visus metus intensyviai vyko miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų remonto bei rekonstrukcijos darbai. Dalis šiais metais vykdytų darbų jau baigti, kai kurie jų bus baigti kitąmet, tad jau dabar arba netolimoje ateityje vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai galės džiaugtis pagražėjusia aplinka ir padidėjusiu eismo dalyvių saugumu.


Nors ruduo jau įsibėgėjo, galima sakyti, kad vasara Palangoje baigiasi tik dabar – kurortas iki šiol savaitgaliais sulaukia gausaus būrio svečių, tad atokvėpio po įtemptos darbų kurorte nematyti. Mieste virte verda ir infrastruktūros tvarkymo darbai, įgyvendinami didelės apimties projektai, ir panašu, kad tempų mažinti neketinama. Apie tai, kokiomis nuotaikomis įsibėgėjus...


Palanga vasarą tampa vagių rojumi – vieni jų vagia prabangius automobilius – praėjusį savaitgalį buvo pavogtas daugiau kaip 100 tūkstančių eurų kainuojantis automobilis „BMW“ – jų detales, kiti – dviračius. Kol policija vis dar ieško vagišių, nugvelbusių ne tik minėtąjį „BMW“, bet ir trijų automobilių „Porsche“ žibintus...


Palangiškė Ilona Emanuelsson su vyru Joachimu, šiuo metu gyvenantys Šveicarijoje, kviečia jungtis prie žmonių, neabejingų specialiųjų poreikių turintiems kurorto vaikams, bei padėti surinkti lėšų mažiesiems itin reikalingoms ugdymo priemonėms ir infrastruktūrai.  


Palangiškių patogumui – nauji suolai viešosiose erdvėse

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangiškiai ir kurorto svečiai netruko įvertinti vietos komunalininkų mieste įrengtus naujus suolus. „Dar praėjusiais metais sulaukėme ne vieno miestiečio prašymo pastatyti suolų. Viešose erdvėse jų reikia, nes pagyvenusiems žmonėms nepailsėjus sunku nueiti didesnį atstumą“, – kalbėjo UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas...


Visi ant dviračių!

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 21 | Rubrika: Miestas

Sušilę orai daugelį palangiškių pasodino ant dviračių. Pedalus mina nuo jauniausio „triratukininko“ iki senjoro amžiaus žmonių. Visi garsiai deklaruoja, jog palangiškis be dviračio – netikras palangiškis. O kaip, kada ir kodėl gyventojai pasikinko minamą arkliuką, klausėme gyventojų, sutiktų tiesiog gatvėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius