Palangoje apsilankiusi D. Nausėdienė: pagrindinė mokyklų užduotis – užtikrinti lygiavertes sąlygas kiekvienam vaikui

Palangos tiltas, 2022-09-13
Peržiūrėta
879
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje apsilankiusi D. Nausėdienė: pagrindinė mokyklų užduotis – užtikrinti lygiavertes sąlygas kiekvienam vaikui

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė pirmadienį lankėsi Klaipėdos regione. Palangoje D. Nausėdienė apsilankė Nacionalinės M. K Čiurlionio menų mokyklos Menų edukacijos centre, kur bendravo su Klaipėdos regiono savivaldybių švietimo ir kultūros edukacijos atstovais.

Menų edukacijos centre, duris atvėrusiame šių metų liepos mėnesį, sukurta ypatinga neformali edukacinė aplinka, skirta visiems Lietuvos moksleiviams. Projektu siekiama pagerinti Lietuvos mokinių ugdymo kokybę, suteikiant jiems sąlygas tobulinti gebėjimus ir įgūdžius neformalioje edukacinėje aplinkoje, taip pat pasiūlant galimybę švietimo veiklas įgyvendinti per vasaros ir kitas atostogas.

„Meninis ugdymas ir kultūrinė edukacija – ypač svarbios sritys. Stebint jaunimo pasirinkimus menai yra dažna jų pasirenkama veiklos sritis, kuri suteikia pasitenkinimą ir leidžia atsiskleisti talentams už formalaus ugdymo ribų“, – sakė D. Nausėdienė.

Menų edukaciniame centre pirmoji ponia lankėsi kartu su Klaipėdos regiono savivaldybių švietimo ir kultūros atstovais, su kuriais diskutavo apie kultūros ir meno svarbą švietime, kalbėjosi apie kylančias problemas ir galimus jų sprendimus.

„Pagrindinė mokyklų užduotis – užtikrinti lygiavertes sąlygas kiekvienam vaikui. Svarbu atsižvelgti į kiekvieno vaiko ateities perspektyvas ir sudaryti sąlygas jų individualiems talentams ugdytis pasitelkiant ne tik formalųjį švietimą, bet ir neformalias edukacijas, įvairias kultūros ir meno veiklas“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia padėkojo švietimo ir kultūros edukacijos atstovams, nuolat besistengiantiems padėti vaikams rasti kelią, atskleidžiantį jų unikalius talentus.

 

Prezidento komunikacijos grupės inf. 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos / autorius Matas Baranauskas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė pirmadienį lankėsi Klaipėdos regione. 


Šventosios pagrindinė mokykla skelbia atranką socialinio pedagogo ir psichologo pareigoms užimti.


Siekiant stiprinti poilsiautojų ir vietinių gyventojų saugumą, Palangos miesto savivaldybės administracija nuolat kelia darbuotojų kvalifikaciją, stiprina bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir kitų šalių institucijų, užtikrinančių viešąjį saugumą, o taip pat atnaujina bei modernizuoja įrangą, naudojamą viešaaji tvarkai užtikrinti.


Pirmadienį, kovo 23 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija kreipėsi į Palangoje veikiančių didžiųjų prekybos centrų vadovybę su prašymu sudaryti išskirtines apsipirkimo sąlygas labiausiai pažeidžiamai visuomenės grupei – senjorams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


2018 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja išmokų vaikams įstatymo redakcija. Universali 30 Eur išmoka vaikui bus mokama visiems vaikams (nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jei mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa), bet ne...


Jau įprasta, jog kasmet sudarinėjami visų Lietuvos mokyklų reitingai. Dažniausiai didžiausias dėmesys skiriamas gimnazijoms, tačiau žurnalas „Reitingai“ paskelbė ne tik šių, bet ir pagrindinių mokyklų reitingus. Taip siekta atskleisti, ar tinkamai paruošiami mokiniai mokyklose.Visuotiniai rezultatai nedžiugina, nors Palangos mokyklose, kaip paaiškėjo...


Netrukus ateis kalendorinis pavasaris. Ilgės dienos, daugės saulės spindulių. Politinis pavasaris, prasidėjęs su dešiniųjų partijų valdančiosios koalicijos sudarymu, jos programos įgyvendinimu, nežiūrint į kartais valdžios dvaro padangę užtraukiančius tamsius smulkių intrigų ar korupcijos debesis, tęsiasi ir tęsis toliau. Bet šį kartą ne apie tai.


Konkurencija tarp mokyklų – išpūstas dalykas?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 10 18 | Rubrika: Jūros vaikai

Ne paslaptis, kad tarp mokyklų – ypač didesniuose miestuose – vyksta savotiška konkurencija: jau nuo seno yra susiklosčiusi nuomonė, kad vienoje geriau parengiami „tiksliukai“, kitoje – humanitarai, trečia apskritai laikoma „stipresne“. Tam tikros alyvos į ugnį šliūkšteli ir devinti metai žurnalo „Veidas“ skelbiami...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas