Palangoje kyla keturaukštis apartamentų pastatas: atskleidė, kiek teks pakloti už būstą

Palangos tiltas, 2022-02-24
Peržiūrėta
1871
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje kyla keturaukštis apartamentų pastatas: atskleidė, kiek teks pakloti už būstą

Palangoje, Vanagupės gatvėje, praeiviai jau gali pamatyti naujai iškilusį keturių aukštų pastatą. Apartamentų projekte „Santjago“ pasiektas beveik 60 proc. statybų baigtumas.

„Nuo pat apartamentų statybų pradžios visi darbai vyksta laikantis numatyto plano ir nesustojant statybininkų komandoms. Šiandien pastatas jau pastatytas, uždengtas stogas – liko tik vidaus ir lauko apdailos darbai. 85 proc. projekto baigtumą ketiname pasiekti iki balandžio, o statybas užbaigti dar iki liepos mėnesio“, – sako bendrovės „Inžinerinė grupė“ direktorė Natalija Naginė.

Pasak N. Naginės, projektu siekiama atliepti pajūrio rinkoje ryškėjančius pirkėjų poreikius – įsigyti poilsiui skirtą būstą, esantį prestižinėje vietoje, su nedideliu butų skaičiumi, uždaromis kiemo erdvėmis, išsiskiriantį architektūriniais sprendimais. 

Vanagupės g. 22B vystomame projekte numatyti 79 vieno–trijų kambarių butai, kurių plotas nuo 27 iki 72 kv. m. Beveik visuose butuose bus balkonai, o pirmojo aukšto gyventojams priklausys terasos ir nuosavi kiemeliai. 

Apartamentų pastatas bus dengtas natūralaus skalūno ir kalkakmenio plytelėmis, kurios populiarios Viduržemio regione, tačiau dar retai naudojamos Lietuvoje. Laiptinėse bus įrengti liftai ir pagal individualų užsakymą sukurtas plieno veidrodis su jūros atspalviais.

„Šiuo metu esame pardavę daugiau nei penktadalį projekto apartamentų – perkamiausi pirmajame aukšte su terasa, taip pat dažnai įsigyjami ir sujungiami keli šalia esantys butai. Žmones vilioja galimybė mėgautis pajūrio gamta, tyla ir ramybe. Iš čia Vanagupės paplūdimys pasiekiamas vos per 10 minučių, šalia pušynas, naujai nutiesti dviračių takai, patogus susisiekimas su miesto centru“, – pažymi projektą vystančios bendrovės vadovė N. Naginė.

Ji taip pat priduria, kad, atsižvelgiant į nekilnojamojo turto vystytojų planuojamas investicijas, Vanagupė ir toliau išliks patrauklia Palangos dalimi. Šioje vietoje veikia ar ateityje numatomi statyti sveikatingumo centrai ir viešbučiai, orientuoti į klientų privatumą ir ramų poilsį. 

„Santjago“ apartamentų kaina su interjero dizainerių sukurta visa apdaila prasideda nuo 3200 eurų už kv. m. 

Projektą parengė „UP architektai“ (UAB „Uostamiesčio projektas“).

Nekilnojamojo turto rinkos analizės bendrovės „CityNow“ duomenimis, pastaraisiais mėnesiais naujo būsto pasiūla Palangoje mažėja: 2021 m. lapkritį pasiūlyta apie 300 butų, 2022 m. sausį – 260 butų. Artėjant vasaros sezonui būsto pardavimai įgauna pagreitį: lapkritį buvo parduota 50 butų, gruodį – 59 butai, sausį – 76 butai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė jau kitą savaitę greičiausiai pritars siūlymui didinti pagalvės mokestį nakvynę kurorto viešbučiuose užsisakantiems svečiams.


Panorę į Naujuosius metus žengti didžiuosiuose Lietuvos miestuose ar kurortuose dar gali pasirūpinti vieta apsistoti.


Net 70 proc. lietuvių savo pagrindinėms atostogoms renkasi Lietuvą – rodo apklausa. Panašu, kad daugelio tautiečių negąsdina nei išaugusios kainos, nei nenuspėjamas oras. 


Iki vasaros liko dar mėnuo, tačiau pajūrio nuomotojams rezervacijos plaukia jau nuo kovo mėnesio. Nors dėl vėsios gegužės verslininkai ir negali džiaugtis poilsiautojų būriais, tačiau su nekantrumu laukia jų prie jūros sugužant liepą-rugpjūtį. 


Artėjant vasaros sezonui, kurortuose apgyvendintiems ukrainiečiams tenka ieškotis naujų būstų, o kai kurios savivaldybės ima riboti ukrainiečių apgyvendinimą dėl ugdymo įstaigų stygiaus. Ministerijų prašoma tam tinkamą jų valdomą turtą skirti karo pabėgėliams apgyvendinti.


Palangoje, Vanagupės gatvėje, praeiviai jau gali pamatyti naujai iškilusį keturių aukštų pastatą. Apartamentų projekte „Santjago“ pasiektas beveik 60 proc. statybų baigtumas.


Koronaviruso pandemija ir judėjimo tarp valstybių galimybių sumažėjimas pernai buvo ypač naudingi kurį laiką užmarštyje buvusiems Lietuvos pajūrio kurortams. NT Palangoje sumušė visų laikų rekordus, vystytojai ėmė statyti kotedžus ar mažaaukščius daugiabučius Kunigiškėse, Karklėje. Nepamiršta liko ir Šventoji: butų kainos čia prilygsta prabangaus turto...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lietuviai pamėgę Latvijos pajūrio kurortus nebe reikalo: gausu nemokamų, o jei mokamų, tai nebrangių pramogų vaikams bei suaugusiems, švarūs ir platūs paplūdimiai su įrengtomis poilsio ir sporto zonomis, mažiau žmonių, daugiau pigesnės nakvynės pasirinkimo variantų. Ieškantiems visiškos ramybės - atviri laukiniai Latvijos paplūdimiai, ramūs, jaukūs kaimeliai ir miesteliai...


Nuo šių metų įsigaliojus naujoms Žemės mokesčio įstatymo (ŽMĮ) nuostatoms, nustatyti vėlesni žemės mokesčio deklaracijų pateikimo mokėtojams ir šio mokesčio sumokėjimo terminai, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius