Palangoje „valstiečiai“ – trečioji partija pagal narių skaitlingumą

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-03-03
Peržiūrėta
2084
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Darius Kubilius
Darius Kubilius

„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.
„2020 metais į LVŽS Palangos skyriaus narių gretas panoro įsilieti du pretendentai, iš kurių buvo patvirtintas tik vienas „Nariu“ , o kitas „Kandidatu“. Nedidelį pretendentų skaičių įtakojo COVID-19 pandemija ir karantinas,“ – „Palangos tiltui“ sakė D. Kubilius.
„Kad LVŽS Palangos skyriaus sąraše nebūtų „mirusių sielų“, skyriaus valdybos nariai atsakingai svarsto ir filtruoja naujų kandidatų prašymus ir atsižvelgia į LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio išreikštas rekomendacijas. Pavyzdžiui, asmuo neturi būti buvęs kitos politinės partijos nariu, o jeigu daugumos skyriaus valdybos narių nuomonės išsiskiria, tai tokiems asmenims suteikiamas vienerių metų laikotarpis „Kandidato“ statuse, kuris savo aktyviais veiksmais įrodo, jog yra vertas tapti LVŽS nariu,“ – sakė D. Kubilius.
D. Kubilius 2018 metais gegužės mėnesį buvo išrinktas LVŽS Palangos skyriaus pirmininku, o 2020 metų gegužės mėnesį skyriaus narių susirinkimo metu vienbalsiai buvo perrinktas antrai kadencijai.
Ar 2022 metais nis dalyvaus LVŽS Palangos skyriaus pirmininko rinkimuose?
„Parodys laikas,“ – šyptelėjo miesto Tarybos narys.
Jis teigė, kad šiemet, vasario 23 d., įvyko nuotolinis susirinkimas tarp LVŽS Palangos skyriaus narių ir LVŽS Pirmininko bei LVŽS Valdybos, kuriuo metu buvo aptarta 2023 metų savivaldos rinkiminės kampanijos strategija, vizija bei šešėlinės Vyriausybės darbo grupių veikla, kurių VRM, URM grupių narių D. Kubilius yra.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos regionų partija savo būstinę atidarė ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 09 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį, rugsėjo 16 d., Palangoje lankėsi Lietuvos Regionų partijos (LRP) pirmininkas, Seimo narys Jonas Pinskus ir partijos narė Živilė Pinskuvienė, kurie dalyvavo skyriaus susirinkime, partijos būstinės Palangoje atidaryme, o šeštadienį – susitikime su gyventojais. Regionų partija – pirmoji partija Palangoje ateinantiems savivaldybių tarybų rinkimams atidariusi būstinę.


Likus mažiau nei metams iki 2023 m. savivaldybių tarybų narių rinkimų Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išanalizavo Lietuvos savivaldybių tarybų narių kaitos duomenis ir parengė apžvalgą. Joje matoma, kaip keitėsi 60-ties Lietuvos savivaldybių tarybų sudėtys nuo pastarųjų visuotinių savivaldybių tarybų rinkimų, vykusių 2019 m. kovo 3 d., iki š. m. kovo 31 d. 


Ketvirtadienį, vasario 3 dieną vykusiame Palangos miesto tarybos posėdyje miesto savivaldybės Tarybos nariai Elena Kuznecova, Domininkas Jurevičius ir Renata Štombergienė paskelbė apie naujai įkurtą opozicinę frakciją „Vardan Palangos ir Lietuvos“. E. Kuznecova taip pagrindė tokį apsisprendimą savo įraše Facebook.


Palangos miesto savivaldybės Taryba jau subūrė savo rinktinę rungtynėms su su Seimo narių rinktine šį penktadienį. Kaip „Palangos tiltui“ trečiadienį, spalio 6 dieną, sakė Saulius Simė, kurorto Tarybos narys, už Palangą sutiko žaisti Gediminas Gečas,  Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika. „Žaisiu ir aš pats,“ – sakė S. Simė, žinomas...


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Nuo 1993 metų Lietuvoje minima Tarptautinė vaikų knygos diena. O birželio 1-oji-Tarptautinė  vaikų gynimo diena. Labai džiugu, kad prie šios šventės prisideda ir palangiškė literatė –kūrėja,i kimokyklinio ugdymo pedagogė- Alma Viskontienė. Neseniai, dar kvepianti dažais, pasirodė trečioji Almos Viskontienės eilėraščių knyga vaikams „Eina saulytė žemės takeliais.“ Knygoje – daug...


Atlyginimai Lietuvoje toliau kyla sparčiausiai nuo 2004-2008 m. stebėto bumo laikų. Statistikos departamento duomenimis, paskutinį 2020 m. ketvirtį vidutinis darbo užmokestis į rankas buvo net 12,8 proc. didesnis nei prieš metus ir siekė 967 eurus. Tiesa, reikia pripažinti, kad pernai nebuvo savivaldybės, kurioje atlyginimai būtų kritę. Sparčiausiai 18-20 proc. darbo užmokestis po...


„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Politikus turime rinkti ne pagal grožį, o pagal protą  34

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 16 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vasara – nėra pats tinkamiausias metas politinėms temoms. Tačiau sugrįžti prie politikos verčia kilęs nesveikas ažiotažas po išsakytos nuomonės apie socialdemokratų kandidato į Seimą Dano Palucko padarytą administracinį pažeidimą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius