Palygino atostogų kainas dviejuose lietuvių pamėgtuose kurortuose: savaitė Turkijoje gali kainuoti pigiau nei dvi dienos Palangoje

"Delfi", 2021-07-30
Peržiūrėta
1888
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palygino atostogų kainas dviejuose lietuvių pamėgtuose kurortuose: savaitė Turkijoje gali kainuoti pigiau nei dvi dienos Palangoje

Atostogos penkių žvaigždučių viešbutyje Antalijos regione Turkijoje dviem šiemet kainuoja net tris kartus mažiau nei dvi dienos Palangos kurorte, penkių žvaigždučių viešbutyje. 

Mindaugas Milinis Maža to, Turkijos kurortuose bus teikiami ne tik pusryčiai, bet ir pietūs, vakarienė, nemokami gėrimai baruose ar užkandžiai dienos metu, SPA ir sporto paslaugos bei kitos viešbučiuose veikiančios pramogos.

 „Turkijos turizmo industrija deda visas pastangas, siekdami susigrąžinti klientus, tad kainos yra ypatingos ir labai dėkingos visiems, norintiems šiemet ilsėtis joje. Tad tokios atostogos šiemet dviem kainuos iki devynių šimtų eurų, įskaitant skrydžius ar kelionę į viešbutį ir oro uostą namo“, – pranešime spaudai sako kelionių organizatoriaus „Tiketa Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis. 

Tuo tarpu remiantis Booking.com duomenimis, sumokėjus beveik tiek pat kiek už savaitę Turkijoje – 479 eurus, Lietuvos pajūryje Palangoje klientai gaus dvi nakvynes su pusryčiais „Vanagupe Spa Resort“ ir galimybę naudotis SPA centru, už 694 eurų – dvi nakvynes „Palanga Life Balance SPA“ su pusryčiais ir teise pasinaudoti SPA centru.

 Dar viename, neseniai atidarytame penkių žvaigždučių viešbutyje „Amsterdam Plaza Hotel & SPA” Palangoje, už dvi nakvynes su pusryčiais ir SPA reiks sumokėti 458 eurus. 

Tuo tarpu savaitės trukmės atostogos Antalijos „Q Premium Resort“ viešbutyje kainuoja – 746 eurus, „Lonicera Premium“ – 631 eurus ir „Noxinn Deluxe“ nuo 653 eurų. 

 „Palangoje yra gerokai mažiau aukščiausius reitingus atitinkančių viešbučių, tad tai atsispindi ir jų kainose, itin sezono metu. Manau, kad pokyčiai netrukus atkeliaus ir į Lietuvą, o viešbučiai bus priversti siūlyti kur kas įdomesnius paslaugų paketus, tiek trukmės ar maitinimo atžvilgiu”, – sako didižiausios kelionių agenturos „West Express“ produktų skyriaus vadovė Laura Šepetienė.

Delfi.lt

 

Jūsų komentaras:

lietuviskas fasistas Miki Mauzas 2021-07-31 08:34 (IP: 172.70.42.71)
NIEKADA lietuvoje pigiau nebus. Lietuviai labai gobsus ir klastingi.

Taip pat skaitykite

Kai kurie tautiečiai per Vėlines planuoja važiuoti ne aplankyti artimųjų kapų, o į kurortus pailsėti.


Išaugusi infliacija kainas šį vasaros sezoną augins ir Letuvos kurortuose. Pajūrio turizmo atstovų tegimu, laukiantis kainų augimas bus dviženklis ir sieks apie 10 proc., todėl pernykščių kainų tikėtis jau nereikėtų.


Atostogos penkių žvaigždučių viešbutyje Antalijos regione Turkijoje dviem šiemet kainuoja net tris kartus mažiau nei dvi dienos Palangos kurorte, penkių žvaigždučių viešbutyje. 


Šalies pajūrio kurortai vasaros sezoną pasitinka naujais įkainiais. Palangoje išaugo rinkliavos už automobilių stovėjimą, o Neringoje ekologinį mokestį teks mokėti 20 dienų anksčiau nei pernai. Kalbama, kad lietuviams atostogauti Latvijoje jau yra pigiau nei Lietuvoje, tačiau „Žinių radijuje“ kalbėję kurortinių miestų merai tokiam teiginiui prieštaravo. Anot...


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento specialistai tik po mėnesio suprato, kad šalia Palangos esantis poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“ veikia pažeisdamas karantino metu nustatytą tvarką. Siekdami išvengti karantino metu taikomų apribojimų, kai kurie pajūrio verslininkai griebėsi gudrybių, nepaisydami, kad jų siūlomos...


Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderių suvažiavimas, liepos viduryje turėjęs vykti Palangoje, atšauktas – pranešė Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke.


Palangoje esančio kino teatro „Naglis“ renovacija gali kainuoti apie 2,5 mln. eurų, sako likviduojamos bendrovės „Lietuvos kinas“ vadovas Arūnas Stoškus.


Birželio 3-iosios vakarą pareigūnai Palangoje, Kretingos gatvėje, buvo iškviesti į eismo įvykio per kurį nukentėjo žmogus. Automobilio „Mini Cooper“ 18-metė vairuotoja, iš antros eismo juostos sukdama į dešinėje esančią „Circle K“ degalinę, nepraleido pirma eismo juosta važiavusio motociklo „Kawasaki“, su kuriuo susidūrė.


Klaipėdos apygardos teismas padėjo tašką ginče tarp palangiškio ir UAB „Palangos vandenys“ dėl savavališko prisijungimo prie vandens nuotekų tinklų. Dar vasarą Palangos miesto apylinkės teismas nusprendė tenkinti ieškinį ir priteisti iš palangiškio padengti skolą bei beveik po du šimtus eurų nuostolių už kiekvieną kalendorinę dieną...


Turiningai žiemos atostogas praleido Palangos sanatorinės mokyklos moksleiviai: dalyvavo išvykose, sportiniuose renginiuose, edukacinėse parodose. Gydytis į Palangos vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“ atvyksta mokiniai iš visos Lietuvos. Mokytojai stengiasi jiems surengti įdomias ir prasmingas edukacines išvykas po lankytinas Palangos vietas ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius