Patvirtinta Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija. Joje – ir palangiškis Arian Balasanov

Palangos tiltas, 2022-10-10
Peržiūrėta
1201
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Patvirtinta Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija. Joje – ir palangiškis Arian Balasanov

Jau šį antradienį Lietuvos futsal rinktinės laukia vienas rimčiausių išbandymų per šalies futsal istoriją – dvikova su dabartiniais pasaulio ir Europos čempionais portugalais.

Dvikova vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, jos startas – 19 valandą. Įsigyti bilietus į šias rungtynes galite paspaudę čia.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho pasirinko sudėtį, su kuria mes iššūkį vienai geriausių šiuo metu planetos komandų.

Kaip įprasta, didesnę rinktinės dalį sudarys „Kauno Žalgirio“ ekipos nariai, tarp kurių – ir pastaruoju metu traumą gydęsis kapitonas Justinas Zagurskas.

Į rinktinę oficialioms rungtynėms po ilgesnės pertraukos grįžta traumą išsigydęs Vladimiras Derendiajevas, taip pat ir Mantas Makutunovičius.

Tiesa, neišvengta ir netekčių – dėl diskvalifikacijų rungtynes praleisti turės Lukas Sendžikas ir Benas Spietinis.

Rinktinėje bus ir vienas „legionierius“ – Italijoje rungtyniaujantis Edgaras Baranauskas.

Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija

Vartininkai:

Karolis Čirba, Ernestas Macenis

Aikštės žaidėjai:

Mantas Adomėnas, Arian Balasanov, Edgaras Baranauskas, Tomas Bučma, Vladimir Derendiajev, Paulius Giedraitis, Mantas Makutunovičius, Paulius Osauskas, Deividas Reimaris, Lukas Sipavičius, Albert Voskunovič, Justinas Zagurskas.

„Šiuo metu Portugalija yra geriausia komanda pasaulyje. Jų treneris daug metų vadovauja ekipai ir daug metų kiekvienose rungtynėse įrodo, ko yra vertas jis ir ko verta jo komanda. Tačiau, kaip ir bet kuris varžovas, turėsime planą kaip žaisti ir kaip jų stipriąsias puses paversti ne tokiomis stipriomis“, – artėjant dvikovai sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau šį antradienį Lietuvos futsal rinktinės laukia vienas rimčiausių išbandymų per šalies futsal istoriją – dvikova su dabartiniais pasaulio ir Europos čempionais portugalais.


Palangoje antradienį patvirtinta 16 naujų COVID-19 atvejų, serga 66 palangiškiai, nuo pandemijos pradžios kurorte susirgo 2685 Palangos miesto savivaldybės gyventojai, 24 mirė.


Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 3118 COVID-19 atvejų, Palangos miesto savivaldybėje – 30.Koronaviruso protrūkis šią savaitę buvo fiksuotas ir Palangos savivaldybėje.


Du daugiausiai balsų Mėguvos rinkimų apygardoje surinkę kandidatai, konservatorius Mindaugas Skritulskas ir „valstietis“ Romandas Žiubrys, susikaus antrajame rinkimų ture po dviejų savaičių, spalio 25 d. Žinia, pirmasis pirmajame ture gavo 26.85 proc. balsų, o antrasis –13.27 proc. Ar įmanoma Lietuvos valstiečių ir žaliųjų kandidatui antrajame ture atlikti, regis, neįmanomą...


Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas eis Violeta Staskonienė – šią kandidatūrą patvirtino praėjusią savaitę (gegužės 30 d.) posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba. V. Staskonienė direktoriaus pavaduotojos pareigas ėjo ir praėjusią, 8-ojo šaukimo Savivaldybės tarybos kadenciją. Vilniaus inžineriniame statybos institute...


Spalio 28 d. mūsų mokyklos mokiniai Tadas Valiukas, Tadas Jarulis (10 kl), Mantas Gaučius (8 kl.) ir Lukas Jarulis (7 kl.) drauge su Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos mokinių komanda, vykdydami bendrą projektą „Mes iš pajūrio“, dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Kardo rinktinės partizanų takais“ maršrutu Salantai – Grūšlaukė.


Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės. Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į 2018 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Škotija.


Palanga vasarą – ne tik poilsiautojų kurortas, jau ne pirmus metus būtent mūsų mieste treniruotes pradeda ir bene mylimiausias krepšininkų būrelis – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Nors birželio 20 dieną rinktinės stovykloje pasirodė tik 11 krepšininkų, rimtas trenerių ir sportininkų darbas bei pasiruošimas vyksta be išlygų.  


Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.


Praėjusį penktadienį įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje buvo vienintelis klausimas- dėl savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojo paskyrimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas