Savo parašą po Sporto centro trenerių laišku atšaukęs treneris: „Macius atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė ant centro, tai visi treneriai pasirašo“

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-04-09
Peržiūrėta
2868
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savo parašą po Sporto centro trenerių laišku atšaukęs treneris: „Macius atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė ant centro, tai visi treneriai pasirašo“

Palangos Sporto centro trenerių vienybė bliūkšta – iš Sporto centro trenerių laiško dėl miesto Tarybos narės Svetlanos Grigorian opuso šalies žiniasklaidoje dėl galimo mobingo Sporto centre savo parašą atšaukė vienas treneris.

„Man Macius (Arūnas Macius – laikinasis Palangos Sporto centro direktorius – aut.)  atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė ant Sporto centro, tai visi treneriai pasirašo. Neturėjau laiko gilintis, kas ten ir kaip, tai pasirašiau,“ – dėsto privačioje žinutėje parašą atšaukęs treneris.

Jis atsiprašo Marselio Balasanovo, Sporto centro trenerio ir vaikų futbolo klubo „Gintaras“ vadovo: „Nežinojau, kad tu tenai (laiške – L.J.) esi minimas. Žodžiu, pats žinai, kad prieš tave nieko neturiu...Gal tu gali mane apšviesti, kas vyksta Sporto centre ir kodėl tu esi minimas? Man skambina iš Darbo inspekcijos ir klausia, kas pas mus vyksta,“ – sako žinutė.

„Palangos tiltas“ primena, kad kad atvirame laiške kovo pabaigoje Palangos miesto Tarybai M. Balasanovas teigė Sporto centre patiriąs mobingą, Palangos sporto centro vadovų atvirą ir nekontroliuojamą puolimą, žeminimą ir ignoravimą. 

Apie tai skaitykite visą straipsnį naujame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje.

Mobingas darbe yra ilgalaikis psichologinis teroras, kai grupė darbuotojų izoliuoja vieną asmenį nuo darbo aplinkai būdingų socialinių procesų, neleidžia jam tinkamai atlikti savo funkcijų, naudoja psichologinį smurtą, priekabiauja

Treneris tikina, kad sulaukia ne tik nepagrįstų kaltinimų ir patikrinimų, tačiau ir laikinojo sporto centro direktoriaus Arūno Maciaus grasinimų atleidimu bei tuo, kad atleidus trenerį „visi mano vaikai negalės naudotis nei viena futbolo aikšte bei kitomis sporto bazėmis“.

A. Macius ignoravo „Palangos tilto“ prašymą išdėstyti savo nuomonę dėl to, kad vyksta Sporto centre.

Po M. Balasanovo kreipimosi dėl mobingo Sporto centre kovo pabaigoje, miesto Tarybos narė Svetlana Grigorian dviprasmišką situaciją Sporto centre pabandė paversti į sau naudingus politinius dividendus – šalies žiniasklaidoje paskelbė straipsnį  „Chaosas Palangos sporte“.

Jį yra paskelbęs ir „Palangos tiltas“, nes vienintelis Palangos miesto laikraštis siekia atspindėti įvairias nuomones.

Anksčiau sporto tema politikė šalies žiniasklaidoje buvo paskelbusi dar keletą straipsnių sensacingais pavadinimais: „„Sporto bendruomenė – už borto“, „Lietuvos sporto bedugnė.“

Kaip išsiaiškino „Palangos tiltas“, Sporto centro trenerių laišką pasirašė ir treneriai, kurie abejoja ar net nesutinka su Sporto centro direktoriaus A. Maciaus vadovavimo stiliumi, elgesiu.

„Bijome prarasti darbą,“ – sakė vienas jų „Palangos tiltui.“

Tyrimą dėl galimo mobingo Palangos Sporto centre atlieka Darbo inspekcija.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Savivaldybė, konkursą užimti Palangos Sporto centro (PSC) direktoriaus laimėjo Saulius Simė, iki šiol užėmęs PSC direktoriaus pavaduotojo pareigas.


Jau du savaitgalius iš eilės išbandėme savo jėgas su pajėgiausiais sportininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Po užpraėjusio savaitgalio Jonavoje, kuriame dalyvavo virš 900 jaunųjų sportininkų iš 9 šalių, Palangos sporto centrą atstovavo dziudo trenerio Eriko Cchovrebovo auklėtiniai. 


Palangos Sporto centro trenerių vienybė bliūkšta – iš Sporto centro trenerių laiško dėl miesto Tarybos narės Svetlanos Grigorian opuso šalies žiniasklaidoje dėl galimo mobingo Sporto centre savo parašą atšaukė vienas treneris. „Man Macius (Arūnas Macius – laikinasis Palangos Sporto centro direktorius – aut.)  atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė...


Nors Palanga tampa vis labiau sportiškesnė, tačiau kalbai pasisukus apie neformaliajam vaikų švietimui skirtas lėšas ir jų skirstymą, sportinę veiklą kurorte vykdantys privatūs sporto klubai ir Palangos sporto centras (PSC) – pastaroji yra miesto savivaldybės įstaiga, vieni kitiems vis aršiau kimba į atlapus.


Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius