Staigi mirtis penkiasdešimtmetį užklupo Ganyklų gatvėje

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013-09-16
Peržiūrėta
913
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Staigi mirtis penkiasdešimtmetį užklupo Ganyklų gatvėje

Pirmadienį, prieš vidudienį staigi mirtis Ganyklų gatvėje prie pat 18 numeriu pažymėtame pastate įsikūrusio Registrų centro Klaipėdos filialo Palangos skyriaus įėjimo ištiko 1960 m. gimusį vyriškį. Atvykę medikai jo gyvybės išgelbėti nebespėjo, ir kurį laiką žmogus, policijos ekipažo prižiūrimas, gulėjo ant geltonai-raudona juosta su užrašu „stop“ aptvertos pievutės lopinėlio.

Pastebėjo praeiviai
„Dieve dieve, kokia nelaimė“, - dūsavo pro šalį einančios garbaus amžiaus močiutės. Jaunesni gi, sukdami akis, skubėjo pro šalį.
Prie pat trinkelėmis grįsto žmonėms su negalia pritaikyto įėjimo, vedančio į Registrų centro Klaipėdos filialo Palangos skyriaus patalpas, ant pievutės gulėjo vyriškis balta medžiaga uždengta galva.
„Kad žmogui pasidarė bloga prie pat mūsų įėjimo, pastebėjo praeiviai, - neslėpdama jaudulio telefonu „Palangos tiltui“ pasakojo Registrų centro darbuotoja. – Įbėgo vyriškis, iš pradžių paprašė stiklinės vandens. Įpylėme, padavėme. Po kurio laiko tas pats vyriškis paprašė iškviesti policiją“.
Pasak pašnekovės, medikus iškvietė prastai pasijutusiam žmogui bandžiusios padėti moterys. Kada jie atvyko ir kiek laiko užtruko bandydami vyriškį gelbėti ar tik konstatavo jo mirtį, moteris pasakyti negalėjo – iš darbo vietos pasitraukti negalima ir tokiu atveju.
„Labai gaila, kad žmogus mirė. Labai nemalonu, kad ne vieną valandą teko matyti jį gulintį šalia mūsų centro. Bet labai norisi padėkoti visiems žmonėms, kurie nepraėjo pro šalį. Vadinasi, yra dar Palangoje kito nelaimei neabejingų žmonių“, - kalbėjo moteris.

Gaivino pusvalandį
Susisiekus su Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stoties, iš kurios dabar perduodami iškvietimai budintiems ekipažams, o tokių Palangoje yra du, vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Nijole Dambrauskiene, sužinota, jog į iškvietimą medikai reagavę greitai.
„Į iškvietimą buvo sureaguota operatyviai, tačiau atvykusi brigada vyriškį rado be sąmonės, ištiktą klinikinės mirties. Jis buvo gaivintas pusę valandos, bet medikų pastangos, deja, buvo bevaisės“, - sakė N. Dambrauskienė.
Kokia vyriškio mirties priežastis, galės atsakyti tik patalogoanatomai. Tačiau greičiausiai sušlubavo jo širdis.
„Manome, kad jam su širdele blogai pasidarė, todėl žmogus ir nukrito nuo dviračio. Tiesa, jo kakta buvo nubrozdinta, tačiau ši trauma greičiausiai gauta griūvant“, - sakė N. Dambrauskienė.

Ieškojo artimųjų
„Palangos policijos komisariatą žinia apie nelaimę prie Ganyklų gatvės 18 namo pasiekė 11 val. 43 min. iš Bendrojo pagalbos centro, o į jį paskambino praeiviai“, - „Palangos tiltą“ informavo Palangos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Organizacinio poskyrio specialistė Jurgita Rinkevičienė.
Pareigūnės turimais duomenimis, praeiviai pranešė, jog dviračiu važiavusiam žmogui staiga pasidarė bloga, ir jis nukrito prie įėjimo į Registrų skyrių. Buvo iškviesta Greitoji medicinos pagalba, tačiau atvykę medikai gyvybės išgelbėti nebegalėjo.
„Vyriškio asmenybę mes nustatėme, tačiau jo tapatybės atskleisti negalime. Galime pasakyti tik tiek, kad jis – 1960-ųjų metų gimimo. Šiuo metu (kalbėjomės kiek po 13 val. – aut. past.) bandome susisiekti su mirusio vyriškio giminaičiais ir pranešime jiems apie nelaimę“, - sakė Viešosios policijos skyriaus Organizacinio poskyrio specialistė J. Rinkevičienė.

Jūsų komentaras:

... 2013-09-19 14:24 (IP: 85.206.6.68)
...ir vėl "greitoji" nepadėjo žmogui...

Prisikentėjom... 2013-09-18 12:24 (. / IP: 86.100.60.112)
Jau sužinojom! -" jei duota gyvybė- tai gyventi lemta" , o ne išžudyti... apsimetus gelbėtojais! O tokia "greitosios slaugytoja" -tik pampersui pakeisti..na, dar pirštą aprišti..kaip jau buvo išsakyta ir situacija įvertinta ne kartą... Faktai tvirtinasi...

likimas 2013-09-17 20:47 (IP: 78.61.115.123)
Truputi pakentėkit ir dėl jūsų atvažiuos"greitoji"kai likimas nuspręs, kad atėjo laikas, tada turėsit proga įvertinti situacija ir sužinosit ar vertas esi gyventi.

hmmm 2013-09-17 13:35 (IP: 78.61.104.50)
taip taip...paskambini ten, jie atskambina kitur...dar klausineja ar vyras, ar moteris, gimimo metu...Tikrai viskas operatyvu...

Faktai kalba už save!... 2013-09-16 21:24 (. / IP: 86.100.60.112)
..._ "reagavo "greitai", "gaivino pusvalandį"??? Taigi, koks greitumas, kaip gaivino visą pusvalandį- tokios ir pasekmės!..deja serijinės...gaila dar vieno palangiškio! Skaudi žinia namiškiams...Dar kartą aišku:-, Palangoj nei reanimacijos automob.nei reanimatologo senai nebėra... o taip vad."greitoji" važinėja su tuščiu čemodaniuku, ir niekam neidomu!...

Taip pat skaitykite

Eidamas 82-uosius gyvenimo metus mirė staiga Palangoje, per savo parodos pristatymą, mirė puikiai pajūryje žinomas fotožurnalistas, kino ir televizijos operatorius, neblėstančiu optimizmu ir gera nuotaika visada pasižymėjęs Eugenijus Macius. Mirtis E. Macių netikėtai užklupo penktadienio vakarą Palangoje, per savo paties nuotraukų parodos “Susitikimai” pristatymą. Jis netikėtai susmuko ant...


Pastarųjų dienų kriminalinių įvykių suvestinėje pranešta apie netikėtas kelių 50-mečių vyrų mirtis Klaipėdoje ir Palangoje.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pirmadienį, rugpjūčio 16 d., pranešė, jog šiąnakt Palangos Vytauto gatvėje užpultas vyras.


Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius išvien su Susisiekimo ministerijos ir bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais galutinai sutarė, kad Kretingoje, Palangos gatvėje, prie geležinkelio stoties, bus statoma požeminė perėja.


Per kelias metų pabaigos savaites Lietuvoje užfiksuotas beprecedentis mirčių šuolis, daugėja mirštančių namuose. Palanga – ne išimtis: kurorte daugiausiai žmonių Anapilin šiais metaus iškeliavo lapkritį. Ir poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė, ir Palangos Laidojimo namų vadybininkas Raimondas Litvinas, ir Irena Biriukaitė, Palangos Globos namų...


Mirtis 79 metų vyrą ištiko Baltijos jūroje Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 08 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį, apie 14.56 val., Palangoje, S. Dariaus ir S. Girėno g., gelbėtojas pastebėjo vandenyje sukniubusį žmogų. Ištraukus, jis prarado sąmonę. Atvykę medikai vyrą gaivino, tačiau 1941 m.gim. vyrui konstatuota mirtis.


Pirmadienį, prieš vidudienį staigi mirtis Ganyklų gatvėje prie pat 18 numeriu pažymėtame pastate įsikūrusio Registrų centro Klaipėdos filialo Palangos skyriaus įėjimo ištiko 1960 m. gimusį vyriškį. Atvykę medikai jo gyvybės išgelbėti nebespėjo, ir kurį laiką žmogus, policijos ekipažo prižiūrimas, gulėjo ant geltonai-raudona juosta su užrašu...


Giedriaus Šatkausko mirtis tarybos nesuvienijo  5

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 05 30 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ketvirtadienis išaušo be Giedriaus Šatkausko. Vakar gedulingame miesto tarybos posėdyje jo vietoje plazdėjo uždegta žvakutė su velionio portretu. Netikėta, staigi tik 45 metus išgyvenusio žmogaus mirtis visada yra keleriopai skaudesnė, nei lėtas gesimas sunkios ligos patale. Ypatingai ji palietė tuos, šalia kurių palangiškis trečiadienį mirė. Kurie...


87-erių metų kunigo jubiliato Liudo Serapino mirtis ir jo palydos šiandien į paskutinę žemišką kelionę – pokalbių temos, kurios pastarosiomis dienomis buvo daugybės palangiškių lūpose. Kuklaus, bet didele tikėjimo ugnimi degusio žmogaus dvasia, pagerbiant velionį, kartu parklupdė net nesutaikomus politinius priešininkus. Net tuos, kurie iki šiol niekada ar labai retai praverdavo bažnyčios...


Užkanavės gatvėje nusišovė verslininkas

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 10 18 | Rubrika: Kriminalai

Pastaruosius metus Palangoje Užkanavės gatvėje gyvenantis 53 metų Algirdas Samušis  praėjusį trečiadienį savo namo rūsyje, manoma, nusišovė legaliai laikomu lygiavamzdžiu šaunamuoju ginklu „Germanica“. „Jis gyveno kartu su savo uošviu, kuris tos dienos rytą, apie 9 valandą 30 minučių, namo rūsyje išgirdo šūvį. Staiga nubėgęs ten pamatė savo žentą gulintį ant grindų be jokių gyvybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius