Trečiojo amžiaus universiteto studentams kurorto vadovai pristatė Palangos miesto plėtrą

Palangos tiltas, 2018-02-01
Peržiūrėta
1815
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trečiojo amžiaus universiteto studentams kurorto vadovai pristatė Palangos miesto plėtrą

Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos miesto infrastruktūros plėtros projektai, atlikti bei artimiausiu metu planuojami įgyvendinti darbai, daug dėmesio skirta miestiečiams aktualiems socialiniams klausimams.
Miesto vadovai taip pat atsakė į palangiškių užduotus klausimus.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

palangiškė > redakcijai 2019-10-02 10:49 (IP: 86.100.102.178)
Gerb., kodėl paspaudus paveiksliuką jis nepasididina? Nematome...

Akivaizdu 2018-02-26 16:00 (bxhs / IP: 78.60.62.146)
Nezinau, kaip kitiems, bet man akivaizdu- kad Palangos valdzia akivaizdiai mulkina vyresnio amziaus zmones, darydami uzslepta valdzios reklama, mol, -mes pasakojame apie Palangos pletra, bet isties giriames ir save reklamuojam.. p.s. o konservatoriu pagrindiniai rinkejai ir yra vyresni zmones.

P.S. 2018-02-08 06:17 (IP: 188.69.193.66)
Tiesa, klausimas dar klausimas, ar to "universitetas" ir nera suorganizuotas pacio mero ir jo aplinkos, kaip uzslepta valdzios reklamos vieta bei potencialiu rinkeju "smegenu plovimo" kalve? Ir klausimas, ar tokios mero "veiklos " nepriestarauja istatymui? Galbut tai butu vieta, kur turetu ar galetu pasidometi tam tikros kitos institucijos?

Reklamuotojas 2018-02-08 06:09 (IP: 188.69.193.66)
Tai uzslepta mero rinkimines reklamos akcija. Juk pagyvene zmones ir yra jo rinkejai. Paprasta.

Taip pat skaitykite

Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) trečiadienį, spalio 4-ąją, paskelbė naujųjų mokslo metų pradžią. Mokytis norinčių senjorų kurorte netrūksta, jų kasmet būna apie 500. Tai tik patvirtina, kad tokia veikla yra itin reikalinga ir laukiama. 


450-mečio stipendija – Vilniaus universiteto įsteigta speciali stipendija, skirta būsimiems studentams, turintiems finansinių sunkumų. 


Balandžio 29-osios šeštadienio rytą Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ susirinko Birutės parke prie „Eglės žalčių karalienės“ skulptūros paminėti Tarptautinę šokio dieną.


Daliai Palangos besimokančiųjų naujieji mokslo metai prasidėjo beveik savaite vėliau nei kitiems –  Palangos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorai į naujų mokslo metų pradžios šventę rinkosi antradienį, rugsėjo 7 d.


Šiandien, antradienį, birželio 15 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus susitiko su Palangos trečiojo amžiaus universiteto senjorais ir aprodė jiems medinę Kurhauzo dalį.


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Palangos trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigiamasis renginys šiemet driokstelėjo neeiliniu įvykiu – pajūrio zonos TAU konferencija „Kuo mums reikšmingas TAU: realijos ir perspektyvos“.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Duris atvėrė Palangos trečiojo amžiaus universitetas

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 01 | Rubrika: Miestas

Vakar trims šimtams Palangos senjorų buvo džiaugsminga diena – iškilmingai atidarytas Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) ir paskelbta du metus truksiančių studijų pradžia.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius