Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius

Palangos tiltas, 2022-06-02
Peržiūrėta
905
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius

Verslo konsultantas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis karališkosios linijos segių kolekciją papildė naujomis segėmis. Naujausios jo sukurtos segės išsiskiria tiek savo dydžiu, tiek forma, o jų puošybai naudoti swarovski akmenys, gintaras, oniksas.

„Šiais metais, atsižvelgiant į bendrą geopolitinę situaciją, man norėjosi įnešti naujų spalvų ir pateikti kiek neįprastus ir ramesnius derinius. Todėl ir spalvas, ir akmenis rinkausi subtilesnius, švelnesnius“, – sakė Ž. Grigaitis.

Ž. Grigaitis naujausias seges nusprendė pristatyti originaliai – nustebindamas tiek vietinius, tiek Palangos miesto svečius. Todėl bendradarbiavimas su klaipėdiete interjero dizainere Rasa Dambrauskaite, kuri jau dvidešimt septynerius metus dirba vitrinų dekoratore, pasirodė drąsi, bet labai įdomi. „Idėja papuošti R. Dambrauskaitės kuriamus žiedus mano segėmis gimė spontaniškai, draugiškai besišnekučiuojant su menininke. Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko realizuoti šią idėją ir dabar tiek Rasos kurtomis gėlėmis, tiek mano segėmis gali pasigrožėti visi viešintys ar gyvenantys Palangoje. Smagu, kad Palangos butiko „Grožio Simfonija“ savininkė Violeta Šiugždienė taip pat sutiko bendradarbiauti“, – džiaugėsi Ž. Grigaitis.

Pasak Ž. Grigaičio, dabar Palangos butiko langai išties atrodo labai įspūdingai ir kasdien traukia smalsius praeivius. „Masyvūs baltų gėlių žiedai traukia praeivių akis. Todėl džiaugiuosi, kad tiek mano segės, tiek dizainerės sukurtos gėlės džiugins ne tik vietinius, bet ir Palangos miesto svečius. Tikiuosi, kad tai įkvėps ir kitus butikus papuošti savo vitrinas. O man visada gera grįžti į Palangą, nes tai miestas, turintis išskirtinę dvasią“, – sakė verslininkas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame pajūrio mieste - Palangoje - vasarotojai gali ne tik šauniai pasilinksminti, bet ir sužinoti šį tą naujo apie mūsų planetoje vykstančius pokyčius.


Verslo konsultantas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis karališkosios linijos segių kolekciją papildė naujomis segėmis.


32-ąjį kartą iš įvairių Lietuvos vietų susirinkę folkloro ansambliai balandžio 22-24 dienomis kvies palangiškius ir miesto svečius į Jurginių festivalio veiklas gamtoje – nuo skambančių eitynių iki slibino ugnies misterijos pajūryje. 


Skandalingosios dušinės Palangoje vis dar neatidarytos, o ilgai tylėjusi jų savininkė prabilo apie galimybę čia įrengti meno galeriją. Tačiau neatmetama, kad pastatą gali tekti nugriauti. Po to, kai šią savaitę „Lietuvos rytas“ paskelbė tyrimą apie vadinamųjų Palangos dušinių rekonstrukciją, Palangos meras Šarūnas Vaitkus paprašė Generalinės...


Birželio 12 d. buvo pasirašytos net 5 sutartys dėl Palangos miesto infrastruktūros sutvarkymo.


Kalendorius užvertė vasaros mėnesius, ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus trina rankomis: įmonei sezonas buvo geras, nors mažiau surinktų atliekų iš paplūdimio ir kurorto gatvių nereikėtų susieti vien tik su lietaus nepašykštėjusia vasara, pabrėžė direktorius. Svarbiausia, Palanga šią vasarą išvengė vandalizmo...


Kultūros sostinės titulą perėmusi Palanga žada nustebinti

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 12 10 | Rubrika: Miestas

Pasitikdama 2013-uosius Palanga iš Anykščių perėmė Lietuvos kultūros sostinės titulą. Anykščiuose vykusio teatralizuoto renginio metu didžiausio šalies kurorto mero pavaduotojui Sauliui Simei kartu su Lietuvos kultūros sostinės titulu perduota ir didžiulė skrynia su vietos bendruomenės linkėjimais palangiškiams.


Regis, miesto meras Šarūnas Vaitkus pradeda naują bendravimo su žiniasklaida tradiciją – apie vykdomus kurorte darbus papasakoti ne mero kabinete, o kartu su žurnalistais apsilankant įvairiuose miesto objektuose.


Praėjusį ketvirtadienį palangiškius susiburti į Palangos miesto viešąją biblioteką paskatino iš Šilutės atvykęs Lietuvoje žinomas renginių vedėjas, komentatorius, dainų tekstų autorius Marijus Budraitis, pristatęs savo pirmąją poezijos knygą „Naktigonė“.


Į svečius pakvietė „Vasaros skaitykla“

Aistas MENDEIKA, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį net dvejomis parodomis palangiškius bei kurorto svečius į savo sezono atidarymą pakvietė atsinaujinusi, pagražėjusi Palangos „Vasaros skaitykla“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius