Palanga kviečia amerikietiškos technikos gerbėjus – savaitgalį praturtins „American Spirit“ sąskrydis

"Palangos tilto" informacija, 2020-07-28
Peržiūrėta
16993
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Palanga kviečia amerikietiškos technikos gerbėjus – savaitgalį praturtins „American Spirit“ sąskrydis

Kaip ir kasmet šių metų liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Palangoje itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – pajūryje vyks jau 13-asis Tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“.
Jau tapo tradicija amerikietiškos technikos gerbėjams kasmet susirinkti Palangoje. Žiemos stadione (Vytauto g. 16) susirinkę sąskrydžio dalyviai ne tik bendraus, varžysis tarpusavyje, bet ir dovanos gražų reginį žiūrovams. O pasigrožėti išties yra kuo – kasmet į Palangą suvažiuoja gražiausi ir įdomiausi amerikietiški automobiliai bei motociklai. Tad nenuostabu, kad išskirtinė technika traukia ne tik vyrų, bet ir dailiosios lyties atstovių žvilgsnius. Tikra švente „American Spirit“ sąskrydis tampa ir mažiesiems kurorto gyventojams bei svečiams.
Beje, šiemet amerikietiška technika savo išskirtinumu ir galingų variklių gausmu džiugins ne tik Palangos, bet ir Šventosios gyventojus bei svečius. Jau penktadienį, liepos 31 d., nuo 16 iki 18 val. Amerikietiškos technikos paroda šventojiškių dėmesio lauks Jūros gatvėje.
Daugiausiai žiūrovų „American Spirit“ neabejotinai sulauks pagrindinę renginio dieną – šeštadienį, rugpjūčio 1 d. Amerikietiška technika apie 150 automobilių ir tiek pat motociklų vidurdienį bus išrikiuota Žiemos stadione (Vytauto g. 16, Palanga). Čia vyks įvairios atrakcijos, bus renkami geriausi automobiliai ir motociklai.
Išskirtinio dėmesio vertos technikos sąskrydyje nestigs – žiūrovai galės pasigrožėti 1928 m. gamybos „Ford Model A“ restauruoti į „Hot Rod“. Šių automobilių pirmtakais laikomi 1920–1930 metais pradėti modifikuoti automobiliai. Šio stiliaus automobiliai buvo populiariausi tarp šešto–septinto dešimtmečių amerikiečių subkultūros, vadinamos „greasers“, narių. Ne vienus metus daug dėmesio susilaukia ir 1933 m. laidos „Plymouth Speciale“, išskirtinio dizaino 1951 m. gamybos „Studebaker Champion“. Sudominti turėtų ir Lowrider automobiliai, skirti šliaužti bei šokinėti: 1984 m. gamybos „Chevrolet Monte Carlo“ pradėjęs savo pasirodymą sukviečia smalsuolių būrį. Šiais metais motociklų mėgėjai galės pasimėgauti daugiau kaip 150 Harley Davidson motociklų būriu. H.O.G. Vilnius Chapter Lithuania klubas savo motociklų gausmu daugeliui „kaitina“ kraują.
Akį džiugins ne tik klasikiniai automobiliai, bet ir nauji, galingi, šiuolaikiški.
Atėjusieji pasigrožėti amerikietiška technika kviečiami stebėti „Mechanikų varžybas“, konkursą „Aš ir mano automobilis“ bei kitas pramogas. Sąskrydžio metu bus renkami geriausi, įdomiausi, išskirtiniausi automobiliai. Daugiau kaip 30 skirtingų nominacijų laukia renginio dalyvių.
Renginio metu nebus pamiršti ir mažieji – jų lauks pripučiama pilis bei įvairūs skanėstai.
Sąskrydžio organizatoriai pabrėžia, jog reginio zona yra draugiška augintiniams.
Žiūrovų labiausiai laukiama renginio dalis neabejotinai yra didysis dalyvių paradas Palangos gatvėmis. Amerikietiška technika į Palangos gatves išriedės 16.30 val. – Didžiojo kruizo metu automobiliai ir motociklai ratą suks šiuo maršrutu: Vytauto g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Plytų g., Ganyklų g., Druskininkų g., Vytauto g., J. Basanavičiaus g., Birutės al., Kęstučio g. – Vytauto g. ir grįš į Žiemos stadioną, esantį Vytauto gatvėje.

Renginio programa čia:
http://americanspirit.lt/index.php/lt/programa
Daugiau informacijos apie renginį čia:
http://americanspirit.lt/index.php/lt/

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jūros dienos šventė Šventojoje pirmą kartą surengta prieš 89 metus. Tęsiant šią tradiciją, Palangos kultūros ir jaunimo centras pajūrio gyventojus ir svečius kviečia į tris dienas – rugpjūčio 4-6 dienomis – truksiančią šventę.


Kaip ir kasmet šių metų liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Palangoje itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – pajūryje vyks jau 13-asis Tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“.


Jau kitą savaitgalį verta skubėti į Šventąją – pasisemti gerų emocijų galėsite čia vyksiančioje tradicinėje Jūros ir žvejų šventėje. Ji sėkmingai apjungs daug įvairių veiklų – ir sporto, ir pramogų, bus pagerbiami žvejai, vyks ir gatvės prekyba.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangoje savaitgalį vėl gaus varikliai – į kurortą jau dešimtą vasarą suvažiuos tarptautinio amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydžio „American Spirit“ dalyviai. Šiųmečiame sąskrydyje dalyvaus apie 150 amerikietiškų automobilių ir tiek pat motociklų savininkų iš Centrinės Europos valstybių. Renginiai, dominantys įvairaus...


Jau penktus metus iš eilės Palanga kviečia į tradicinį pirties ir SPA festivalį „Gintarinė Baltija“. Šiemet festivalis vyksta birželio 23-25 d., Joninių savaitgalį, todėl laukiama ypač gausaus lankytojų būrio bei daugybės svečių iš Lietuvos ir užsienio. Renginiai vyks centriniame paplūdimyje prie tilto, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere bei...


Praėjusį šeštadienį, birželio 17 d. ryte važiuojant dviračių taku Vytauto gatve, Palangoje, pamačiau didelį sambūrį žmonių ties viešbučiu „Auska“, Vytauto g. 11. Pasiteiravus sužinojau, kad vyksta partijos „Tvarka ir teisingumas“ renginys. Kadangi vartai pastaruoju metu, po publikacijų elektroninėje erdvėje, atviri, įvažiavau į vidų. Šioje...


Liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis J. Basanavičiaus gatvėje Vitalijos Katunskytės neišgirsite: jos balsą užgoš į Palangą atriaumojantys amerikietiški automobiliai bei motociklai – Palangą drebins jau aštuntąjį kartą vyksiantis amerikietiškų automobilių bei motociklų suvažiavimas „American spirit“. „Palangos tiltas“ apie jį...


Palanga jau šį savaitgalį, gegužės 15-17 dienomis, pakvies pradėti aktyvųjį kurortinį sezoną – mieste šurmuliuos tris dienas truksianti Kurorto šventė „Myliu Palangą“.


Palanga jau šį savaitgalį kviečia pradėti vasarą – tris dienas truksiančios Kurorto šventės metu palangiškiai garsiai paskelbs apie aktyviojo kurortinio sezono pradžią. Fiestą vainikuos įspūdingas maždaug dešimties minučių trukmės Vilniaus Fejerijos muzikinis fejerverkas nuo jūros tilto.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius