Ar COVID-19 aukos Palangoje prisikėlė iš numirusiųjų? Duomenys apie juos daugiau nesiunčiami (PILDOMA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-03-04
Peržiūrėta
706
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar COVID-19 aukos Palangoje prisikėlė iš numirusiųjų? Duomenys apie juos daugiau nesiunčiami (PILDOMA)

„Palangos tiltas“ nuolat skelbia apie naujus koronaviruso ir mirčių nuo jo atvejus Palangoje. Tačiau beveik prieš mėnesį Lietuvos Statistikos Departamento (LSD) siunčiamose infografose statistika apie mirtis nuo koronoviruso Palangoje tiesiog dingo nieko nepaaiškinus.
Palangos miesto savivaldybės mero patarėja Jurgita Vanagė, kuri persiunčia tokią LSD statistiką „Palangos tiltui“ negalėjo tai paaiškinti ir nurodė dėl to kreiptis į Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą.
Jis atsiuntė tokį atsakymą redakcijai ketvirtadienį (kalba netaisyta): „Statistika nedingo, tiesiog kuomet Lietuvos statistikos departamentas patikslino mirties rodiklius, nusprendėme laikinai neskelbti. Planuojame atnaujinti skelbti vizuale mirties reikšmę, mirusiųjų asmenų skaičių, kurių pagrindinė mirties priežastis COVID-19. Duomenys nuolat tikslinami ir keičiasi. Šiandien dieną patikslinti mirties atvejai, kurių pagrindinė mirties priežastis. Jų yra 7.“
„Palangos tiltas“ laukia ir Statistikos departamento komentaro

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ nuolat skelbia apie naujus koronaviruso ir mirčių nuo jo atvejus Palangoje. Tačiau beveik prieš mėnesį Lietuvos Statistikos Departamento (LSD) siunčiamose infografose statistika apie mirtis nuo koronoviruso Palangoje tiesiog dingo nieko nepaaiškinus.


Šventosios pajūrio juostoje ir šalia esančiuose pušynuose stovi apie 260 poilsinių namukų. Vasarą nakvynė tokiame namuke asmeniui kainuodavo vos nuo kelių eurų, tačiau svarstoma juos nugriauti arba išgabenti. Tokiu atveju Vyriausybė jų savininkams už namuką galėtų skirti po 4–12 tūkst. eurų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.Prasidėjus kalendoriniam pavasariui,„Tele2“ siūlo atsinaujintisavo telefonusir skelbia nuolaidas.Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.ltklientų laukia itin viliojantys pasiūlymai.


Iš tiesų esama tokių jaunuolių, kurie pateisina skeptiškųjų požiūrį į jaunus žmones, neva šiuolaikiniai jaunuoliai nieko daugiau neveikia tik žaidžia kompiuteriais. O esama tokių, kuriems net trūksta paroje valandų, kad viską suspėtų.


„Palangos tiltas“ tęsia straipsnių ciklą apie renovuojamus Palangos daugiabučius. Šį kartą buvo pakalbinti Žvejų, Druskininkų bei Ganyklų gatvės renovuojamųjų namų gyventojai. Bronius Pipiras: „Sudefektuotas“ visas namas“ Žvejų gatvėje gyvenančio ir už teisybę kovojančio palangiškio Broniaus Pipiro teigimu, name palikta aibė brokų ir...


Ar jums įdomu, kur Palangoje yra įsigijęs būstą ir kiek už jį mokesčių moka žymus krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius? Ar vienas bei kitas Seimo narys? Jeigu gyvenate UAB „Palangos butų ūkis“ administruojamame daugiabutyje, prisijunkite prie savo paskyros butų ūkio motininės įmonės „Vitės valdos“ tinklapyje ir atidžiau joje pasižvalgykite....


„Liga – visam gyvenimui“. Kaip jaustumėtės išgirdęs tokią diagnozę iš endokrinologo, kuris ką tik nustatė, kad sergate cukriniu diabetu. Nekaip? Matyt, tai – per silpnas žodis. Tačiau endokrinologas Antanas Šatas sako, kad su šia liga reikia susidraugauti: „Sergančiųjų cukriniu diabetu mes nebevadiname ligoniais. Jie yra pacientai...


Vandalų aukos – du klevai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 30 | Rubrika: Miestas

Prieš keletą dienų Palangoje, prie Taikos gatvės 11 namo, pastebėti vandalų juodo darbo pėdsakai – kirviu apkapoti dviejų, apie 40 metų skaičiuojančių, klevų kamienai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius