Devyndarbių politikų atostogoms trukdo ir nuosavas verslas

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-07-13
Peržiūrėta
1996
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos politikai, regis, verčiasi per galvą, kad Palanga taptų patrauklesnė poilsiautojams iš visos Lietuvos ir užsienio, bet kai kurie Tarybos nariai, regis, patys mieliau atostogoms pasirinktų užsienio kurortus ar nors išvyką prie ežerų. Dauguma politikų – devyndarbiai, priversti aukoti atostogas dėl savo verslo ar asmeninių priežasčių...

 

Tėvynės Sąjungos ir Krikščionių demokratų partijos narys Vaidas Šimaitis teigė, kad atostogų neturės.

„Savo atostogas visuomet planuoju  rudenį, nes vasara man –  pats darbymetis. Kol kas vasaros savaitgalius leidžiu Palangoje, nueinu kartais į pajūrį, pavaikštau. Rudenį, jei rasiu laiko, vyksiu atostogų į užsienį“, – svarstė apie savo atostogas UAB „Baltijos pirkliai“ vadovas V. Šimaitis.

Liberalcentristas vicemeras Rimantas Garolis jau pradėjo atostogauti.

 „Galbūt manęs daugelis nesupras, bet man geriausios atostogos -  Palangoje su anūkais. Aš pakankamai daug keliauju po užsienį darbo reikalais, tad atostogas paprastai leidžiu Palangoje su šeima“, – pasakojo Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotojas.

„Tvarkietė“ Nijolė Petkutė žada atostogas pradėti nuo liepos 19 dienos.

„Aš myliu savo gimtąjį miestą  - Palangą, todėl atostogas leisiu čia. Galbūt dar nuvyksiu pas draugus į kitus  šalies miestus, o apie užsienio keliones net negalvoju, nes neturiu joms pinigų“, - prisipažino politikė, pridurdama, kad „benzinas yra labai brangus, todėl net automobiliu negalėtų keliauti į artimą užsienį.“

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungai priklausanti Marija Ulbienė sako nežinanti, ar išvis turės šią vasarą atostogų.

„Turiu labai sergančią mamą, kuriai reikia pastovios priežiūros, todėl mano atostogų planai priklauso nuo mamos sveikatos“, - guodėsi savo advokatų kontorą turinti M. Ulbienė.

Liberalcentristas Saulius Simė atostogaus nuo šiandien.

 „Per atostogas dirbsiu, nes kurorte turiu dar savo verslą, kuriam turiu atiduoti daug laiko ir pastangų. Laisvalaikiu nueisiu prie jūros. Kitą dalį atostogų nukelsiu žiemai - išvyksiu paslidinėti į kalnus. Mūsų šeima visuomet važiuoja slidinėti savo automobiliu - susirandame gana nebrangius viešbučius. Kiti žmonės žymiai daugiau išleidžia savo atostogoms Palangoje“, - sakė Liberalcentristų Palangos skyriaus pirmininkas S. Simė.

Konservatorius Dainius Želvys atostogaus nuo rugpjūčio.

„Pirmą dalį atostogų noriu pabūti Palangoje, nes darbo metu neturiu laiko nueiti net prie jūros, kuri man labai patinka. Paskui tradiciškai vyksiu prie ežerų. Jau 15 metų kartu su kitomis šeimomis važiuojame ilsėtis prie ežerų su palapinėmis. Kiekvienais metais renkamės skirtingus rajonus. Manau, šiais metais vyksime į Molėtų rajoną, bet dar nenusprendėme, prie kokio ežero apsistosime. Man toks poilsis - geriausias ir komfortiškiausias. Norėtųsi nuvykti ir kur nors į užsienį, tačiau rugpjūčio mėnesį atostogauti brangu, o rudenį turėsiu laiko skirti besimokinančiai dukrai, tad nežinau, ar pavyks išvykti“, – pasakojo D. Želvys.

Tarybos narė  Sondra Kulikauskienė šiuo metu atostogauja  Palangoje.

„Gal ir būčiau kur nors išvykusi, bet turiu bėdą – reikia slaugyti sergančią močiutę. Deja, esu vienintelė, galinti ja pasirūpinti, tad atostogų beveik nejaučiu“, - sakė politikė verslininkė.

Tėvynės Sąjungos nariui Giedriui Šatkauskui atostogų vasarą nenusimato.

„Mano žmona ir aš atostogaujame kartu, todėl kiekvienais metais bandome suderinti savo atostogų laiką. Šiais metais kartu galėsime atostogauti tik rudenį, tačiau dar neturime konkrečių planų. Žinoma, norėtųsi išvykti į užsienį. Jei bus tokia galimybė, rinksimės Europos šalis“, – svarstė apie ateities planus AB „Mažeikių naftoje“ dirbantis G. Šatkauskas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nereikia ir sakyti – priežasčių, kodėl mums yra svarbios ir reikalingos užsienio kalbos, labai daug.


Vasarai peržengus į antrąją pusę, 15min siūlo 10 kultūrinių renginių – parodų, koncertų bei spektaklių, kurie atostogas leidžiantiems Palangoje suteiks naujų patirčių.


Dar vasarą Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė įvairiaus rango šalies politikų – ir vietos Tarybų narių – turto deklaracijas už 2020 metus. Socialdemokratdarbietis Domininkas Jurevičius yra vienas turtingiausių ne tik Palangos miesto savivaldybės Tarybos, bet ir visos Lietuvos politikų. Deklaruoto didžiausio turto 2020 metais sąraše tarp visų kitų šalies įvairaus lygio politikų yra...


Šiuo metu (sekmadienį, kovo 29 d.) Palangos miesto savivaldybės komanda rūpinasi 21 palangiškiu grįžusiu iš užsienio ir kurie save izoliavo savivaldybės suteiktose patalpose.


Lietuvą atrandančiam užsienio kapitalui duris uždarėme patys  10

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 11 09 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Užsienio investuotojus medžiojančioje Lietuvoje Kaunas šią savaitę kad driokstelėjo, tai driokstelėjo – beveik vienu metu visuomenei pranešta net apie trijų pasaulio pramonės gigantų atėjimą.


„Šiandien pasiekėme rekordą – šioje kadencijoje tokio ilgo posėdžio dar nebuvo. Tiesa, ir klausimų buvo daug – beveik pusšimtis“, – trečiadienį apie trečią valandą popiet kalbėjo Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai. Tiesa, patys politikai pripažino, jog ir diskusijų buvo kaip reta daug, ir net ne tiek dėl patvirtinto šių metų miesto biudžeto, kiek net pačiais, regis...


Palangoje žinias tobulino užsienio šalių lituanistai

"Palangos tilto" informacija, 2012 09 27 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangoje savąsias lietuvių kalbos žinias tobulino užsienio šalių lituanistikos bei baltistikos centruose dirbantys dėstytojai. Nemaža dalis jų, patys savo laiku išmokę archajiškiausias indoeuropiečių prokalbės formas išlaikiusios mūsų kalbos, dabar jos moko kitus studentus.


Trečiadienį Palangoje posėdžiavo Tarpžinybinė darbo grupė vizų išdavimo turistams procedūrų tobulinimo klausimams nagrinėti, vadovaujama užsienio reikalų viceministrės A. Skaisgirytės-Liaukšienės. Dvi valandas trukusio posėdžio metu tartasi, kokius žingsnius reikia žengti, kad užsienio turistams Lietuva taptų dar patrauklesnė valstybė.  


Palangos politikai, regis, verčiasi per galvą, kad Palanga taptų patrauklesnė poilsiautojams iš visos Lietuvos ir užsienio, bet kai kurie Tarybos nariai, regis, patys mieliau atostogoms pasirinktų užsienio kurortus ar nors išvyką prie ežerų. Dauguma politikų – devyndarbiai, priversti aukoti atostogas dėl savo verslo ar asmeninių priežasčių...


Kad eilinių žmonių žinios apie Europos Sąjungos paramą dažniausiai apsiriboja trafaretiniu pasakymu „pinigų davė Europos Sąjunga“, nieko nuostabaus –dauguma žmonių apie Sąjungos paramą sprendžia pagal renovuojamas mokyklas ar rekonstruojamas gatves. Tačiau iš politikų, juolab savivaldybės Tarybos narių, suprantama tikėtis gilesnių žinių apie ES paramos panaudojimą, projektus, jų „virtuvės“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius