Kas laimės Ispanijos futbolo čempionatą?

***, 2021-03-05
Peržiūrėta
9742
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kas laimės Ispanijos futbolo čempionatą?

Ispanijos futbolo čempionatas po truputėlį įgauna pagreitį, tačiau kas šiemet taps čempionais dabar pasakyti yra labai sudėtinga. Į titulą šiuo metu realiai pretenduoja trys komandai, būtent šias tris ekipas plačiau ir aptarsime šiame straipsnyje.

Netikėta lyderė – Madrido „Atletico“

Taip, perskaitėte visiškai teisingai. Šiuo metu čempionate pirmauja būtent ši sostinės ekipa. Kai ji sensacingai čempione tapo prieš septynerius metus, treneris Diego Simeone sakė, kad jo auklėtiniams pavyko padaryti neįmanoma. Dabar panašu, kad ši neįmanoma misija gali būti pakartota antrus metus iš eilės.

Dar prieš kelias savaites atrodė, kad „Atletico“ niekas nesugebės mesti iššūkio, kadangi atotrūkis nuo artimiausių varžovų buvo paprasčiausiai per didelis. Visgi, sportas kartais primena momentine loterija internetu, taigi „Atletico“ situacija nebėra tokia gera.

Šiuo metu nuo artimiausių varžovų, „Atletico“ turi penkių taškų persvarą ir yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau. O jau visai netrukus laukia itin reikšmingas miesto derbis prieš Madrido „Real“.

Kalbant apie pagrindinius pergalės kalvius, būtina išskirti Luisą Suarezą. Šią vasarą iš „Barcelona“ gretų į Madrido stovyklą persikėlęs veteranas šiuo metu yra rezultatyviausias turnyro žaidėjas ir tildo kritikus, kurie teigė, kad geriausi Urugvajaus futbolo legendos metai jau praeityje.

„Barcelona“ įsivažiuoja

Praėjusią vasarą Leonelis Messi netikėtai pareiškė, kad nori praleisti „Barcelona“ ekipą, kurioje praleido visą savo profesionalo karjerą. Natūralu, kad tai smarkiai sudrebino visą legendinė organizaciją.

Viso to pasekoje „Barcos“ sezono startas buvo ypatingai sunkus. Naujas treneris visiškai nepateisino lūkesčių, o pati sudėtis atrodė gerokai išsikvėpusi. Visgi, mažais žingsniais, tačiau Barselonos ekipa pradėjo rodyti vis geresnį žaidimą.

Šiuo metu turnyrinėje lentelėje ji užima antrą vietą. Pavyti lyderius bus sudėtinga, tačiau tai tikrai nėra neįmanoma misija. Katalonams gali padėti ir tai, kad pasirodymas Čempionų lygoje turėtų baigtis jau aštuntfinalio etape, kadangi jie greičiausiai jau neišsigelbės prieš „Paris Saint Germain“ ekipą.

Galbūt L. Messi ir trūksta motyvacijos, gal žaidėjas išties žaidžia paskutinį sezoną Ispanijoje. Tačiau visi žinome, kad šis futbolininkas visuomet turėjo nugalėtojo mentalitetą, tad jis padarys viską, kad trofėjus iškovotų būtent jo komanda.

„Real“ ir toliau neranda savo veido

Madrido „Real“ praėjusiais metais laimėjo Ispanijos čempionatą, tačiau tai nebuvo labai įtikinantis triumfas. Dabar treneris Zinedine‘as Zidane‘as jau nebėra taip liaupsinamas, kaip prieš porą metų, o pagrindiniai komandos pirkiniai neduoda didelių rezultatų.

„Real“ ilgą laiką buvo antroje vietoje, o dabar turi tiek pat taškų kiek ir „Barcelona“.

Žinoma, ši komanda turi pačios aukščiausios klasės futbolininkus ir anksčiau laiko jos nurašyti tikrai negalima. Ji išlieka kovoje dėl titulo, o jeigu nori savo galimybes dar labiau sustiprinti, tiesiog privalo artimiausiame mače pranokti lyderiaujančią Madrido „Atletico“ komandą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Legendinė Vlado Jurgučio progimnazijos futbolo aikštelė, kurioje trenerio Marselio Balasanovo yra išugdytas ne vienas talentas, žaidžiantis įvairaus amžiaus Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo rinktinėse, atgimė. Padengta šiuolaikiška danga, sutvarkyta aplinka. Ji – jauki ir saugi.


Paklaustas, ar žinąs be Palangos kitą maždaug 16 tūkstančių miestuką, kurio vaikų futbolo klube dirbtų net trys užsieniečiai treneriai, Ricardo Casalero,  Palangos vaikų futbolo akademijos „Gintaras“ vyriausiasis treneris iš Portugalijos, juokėsi: „Oi, ne. Tai, ko gero, retenybė.“


Su Palangos vaikais dirbs futbolo specialistas iš Portugalijos, o jo asistentas - kamerūnietis.


Vakar (rugsėjo 30 d.) miesto Tarybos narė Svetlana Grigorian išplatino pranešimą, kurio esmė – Palangoje gyvena nelaimingi žmonės, o laimės jie pasigenda todėl, kad žiemą kurorte šokteli nedarbo lygis. Anot pranešimo autorės, laimingus palangiškius padarytų kurorto Savivaldybė, jei plačiau pažiūrėtų į „Auskos“ įveiklinimo reikalą ir įkurdintų vilos vietoje vandens atrakcionų parką – pasak...


Ispanijos futbolo čempionatas po truputėlį įgauna pagreitį, tačiau kas šiemet taps čempionais dabar pasakyti yra labai sudėtinga. Į titulą šiuo metu realiai pretenduoja trys komandai, būtent šias tris ekipas plačiau ir aptarsime šiame straipsnyje.


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos jaunučių, gimusių 2000–2003 m., čempionate puikiai varžėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro medalius, du iš jų garantavo kelialapius į Europos jaunučių čempionatą Bulgarijoje. Atkakliausios kovos vyko jaunučių (2001–2000 m. amžiaus) grupėse, kur buvo kovojama ir dėl kelialapių į...


Kai buvę miesto futbolo fanatikai 2010 metais iš naujo suformavo futbolo klubą FK „Palanga“, tai buvo džiugus įvykis, sugrąžinęs į miestą aukštesnio lygio futbolą – neeilinis įvykis visiems Palangos futbolo aistruoliams.


Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...


  Ar tikrai loterijose neturite jokios laimės? O gal esate kaip tas vyrukas iš anekdoto, kuris skundžiasi Dievui, kad loterijose nieko nelaimįs? Visagalis jo paklausė: „O ar bilietą bent jau perki?“ Tariamas nelaimėlis prisipažino, kad ne. „Tai nusipirk pirmiausia bilietą“, – toks buvo Dievo patarima   Palanga, pasirodo, gan dosni...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius