Kas meluoja: Agnė Bilotaitė neigia ryšius su Šventosios seniūne, o ši tvirtina, jog ministrė ją į darbą kvietėsi pati

Palangos tiltas, 2021-12-14
Peržiūrėta
2485
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Agnė Bilotaitė su Veronika Skeberdyte (Nuotr. iš Skirmanto Malinausko paskyros Facebook)
Agnė Bilotaitė su Veronika Skeberdyte (Nuotr. iš Skirmanto Malinausko paskyros Facebook)

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė atsiriboja nuo Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės, kuri pastaruosius porą metų bando padėti giminaičiams atgauti žemę, ant kurios galimai įsikūrusi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sanatorija.

 Ministrė neigia viešumoje pasirodžiusią informaciją, kad V. Skeberdytė artimiausiu metu turėjo tapti ministrės patarėja. 

Tuo metu Šventosios seniūnė tikina, kad ji siūlymą dirbti buvo gavusi iš pačios A. Bilotaitės. V. Skeberdytė taip pat pabrėžė, kad tinklalaidininko Skirmanto Malinausko teiginiai, jog ji esą sugyventinio tėvams bando atgauti VRM sanatorijai šiuo metu priklausančią žemę, yra „visiškas melas“. 

„V. Skeberdytė nebuvo ir nėra įdarbinta A. Bilotaitės padėjėja Seime. Seimo kanceliarija nėra gavusi jos prašymo dirbti Seimo narės A. Bilotaitės politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoja“, – Alfa.lt sakė VRM atstovė komunikacijai Miglė Angelou. Buvo anksčiau šnekėta, ir sakė, pagalvok, ar tu norėtum, ar kaip. Ta prasme buvo pasiūlyta, aš ilgai to atsakymo neteikiau. Vis dėlto Šventosios seniūnė V. Skeberdytė Alfa.lt patvirtino, jog buvo gavusi pasiūlymą dirbti A. Bilotaitės politinėje komandoje. „Buvo anksčiau šnekėta, ir sakė, pagalvok, ar tu norėtum, ar kaip. Ta prasme buvo pasiūlyta, aš ilgai to atsakymo neteikiau. Aš nesu A. Bilotaitės politinėje komandoje, aš nebuvau jos padėjėja ir nesu dabar, aš tik pateikiau prašymą (Palangos administracijos direktoriui – Alfa.lt). Vakar gavau atsakymą, kad netenkins mano prašymo, tai dar žiūrėsim, ką darysim“, – sakė V. Skeberdytė. „Čia visai kita teritorija „Pušyno“ sklypo gretimybėje, tad čia yra totalus melas. S. Malinauskui aš pasakiau, kad jis paneigtų, žmogiškai kreipiausi.“

 S. Malinauskas savo tinklalaidėje paskelbė, kad vidaus reikalų ministrės A. Bilotaitės bendražygė ir Šventosios seniūnė V. Skeberdytė jau kelerius metus bando padėti savo sugyventinio tėvams atgauti žemę, kuri dabar esą šiuo metu priklauso poilsio ir reabilitacijos centrui „Pušynas“ – vienai iš sanatorijų, kurių VRM nori atsikratyti. 

 „Dabar turiu ką veikti su melagingai paskleista informacija dėl nuosavybės teisių atkūrimo, kur neva mano vaikų senelių žemė patenka į „Pušyno“ sklypą. Yra ruošiami skundai į atitinkamas institucijas dėl melagingos informacijos skleidimo ir šmeižto. Čia visai kita teritorija „Pušyno“ sklypo gretimybėje, tad čia yra totalus melas. S. Malinauskui aš pasakiau, kad jis paneigtų, žmogiškai kreipiausi. (...) Ir jis jeigu net nenori komunikuoti, nenori pasitikslinti ir jis toliau pučia melą, paskleistą Šarūno Vaitkaus (Palangos savivaldybės mero – Alfa.lt), tai ką belieka daryti? Nėra ką kalbėti su tokiu žmogumi“, – piktinosi V. Skeberdytė.

 Pasak S. Malinausko, V. Skeberdytė, nors ir yra nesusituokusi, augina tris sūnus, kurių vieni iš senelių yra Hermenegilda ir Petras Liutikai. 

Tinklalaidininkas tikina, kad H. Liutikienė, atstovaujama V. Skeberdytės, 2019 m. kreipėsi į Palangos miesto administraciją dėl „Laisvos neužstatytos žemės“, tai yra Žvejų g. 1, sklypo – „Pušyno“, grąžinimo, nes šios žemės anksčiau priklausė jiems. V. Skeberdytė klaidina visuomenę ir žiniasklaidą, rodydama negaliojantį dokumentą.

S. Malinausko teiginius patvirtino ir Palangos miesto savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas pavaduotojas Vytautas Korsakas.

 „V. Skeberdytė klaidina visuomenę ir žiniasklaidą, rodydama negaliojantį dokumentą. Remiantis Nacionalinės žemės tarnybos pateikta kartografine medžiaga, V. Skeberdytės vaikų senelių posesija kerta ir „Pušyno" sklypą. Likvidavus įstaigą, įsigaliotų 2004 m. gruodžio 22 d. Lietuvos aukščiausiojo teismo nutartis, pagal kurią privalėtų būti atkurtos nuosavybės teisės į sanatorijai „Pušynas" suformuotą žemę, įskaitant ir tą dalį, į kurią pretenduoja V. Skeberdytės vaikų seneliai“, – Alfa.lt teigė V. Korsakas. 

VRM mėnesio pradžioje paskelbė atsisakanti penkių pavaldžių viešųjų įstaigų, kurios esą atlieka ministerijai nebūdingas funkcijas. A. Bilotaitė skelbė, kad Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“ ir VRM poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ bus likviduotos, o jų turtas perduotas Turto bankui. 

Ministrės planai atsisakyti sanatorijų sulaukė ir Palangos valdžios nepasitenkinimo. Palangos savivaldybės meras Š. Vaitkus, konservatorius, savaitgalį feisbuke paskelbė įrašą ir pakvietė palangiškius į protesto akciją prieš A. Bilotaitės sprendimą privatizuoti poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“. 

„Turėkite asmens dokumentus, kadangi palaikymo akcijos metu bus pradedami rinkti gyventojų parašai – kreipsimės į prezidentą Gitaną Nausėdą ir ministrę pirmininkę Ingridą Šimonytę bei prašysime išsaugoti sanatorinį gydymą kurorte, užkertant kelią vidaus reikalų ministrės planams privatizuoti poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“. Išsaugoti beveik pusantro šimto darbo vietų gyventojams, dirbantiems poilsio ir reabilitacijos centre „Pušynas“ bei Palangos miesto baseine“, – rašoma mero platinamame kvietime į protesto akciją.

www.alfa.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė taip pat liko sužavėta Europos pučiamųjų orkestrų čempionatu Palangoje. Ministrė padarė tokį įrašą Facebook: „Europos varinių pučiamųjų orkestrų konkursas Lietuvoje – 10 metų puoselėta Palangos svajonė ir didžiulis darbas! Vakar Europos kultūros sostinė tikrai buvo čia – Palangoje! Ačiū merui Šarūnui Vaitkui ir jo komandai!“ PT info


Siekiant užtikrinti ryšius su sąjungininkų laivais, Krašto apsaugos ministerija (KAM) Palangos miesto teritorijoje kurs 13 ha ploto antenų lauką.


Palangos policija ieško sukčiaus, kuris pažinčių svetainėje apsuko galvą vietos gyventojai taip, jog ji pati jam nuvežė ir atidavė grynus pinigus.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė atsiriboja nuo Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės, kuri pastaruosius porą metų bando padėti giminaičiams atgauti žemę, ant kurios galimai įsikūrusi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sanatorija.


Praėjusį penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė ir ją lydintys asmenys lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje, Vlado Jurgučio progimnazijoje, Palangos baseine, susitiko su mokyklų vadovais. Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi ir Palangos senojoje gimnazijoje. Apie vizitą ir aktualius švietimo...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dar iki paskyrimo ministre viešai užsiminė, kad Vidaus reikalų ministerijai priklausanti Palangoje esantis poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ neturėtų būti ministerijos pavaldume. A. Bilotaitė sakė „Palangos tiltui", kad tai, kai pajamų gavimui yra naudojamas valstybės turtas, yra ydingas palikimas....


„Čeburekai, karšti čeburekai“, – taip Palangos pliaže jaunas vaikinas siūlo čeburekus ir kai kurie poilsiautojai susigundo: krapšto pinigus ir ragauja. Drąsus čeburekų prekeivis prekiauja gelbėtojams po nosimi Gelbėtojai šį čeburekų pardavėją mato pirmą kartą ir stebisi, kad vaikinas nelegaliai prekiauja jiems po nosimi, praneša LNK...


Finansų ministrė Rasa Budbergytė praėjusį savaitgalį lankėsi Palangoje. Ji domėjosi Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyva teikti konsultacijas mokesčių mokėtojams būnant viešose vietose, vizituojant pajūrio verslininkus ir gyventojus dviračiais su VMI atributika.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius