Kelionė į Graikiją, ką verta pamatyti?

Palangos tiltas, 2021-07-27
Peržiūrėta
2667
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kelionė į Graikiją, ką verta pamatyti?

Graikija yra valstybė Europos pietuose, šalia Viduržemio jūros. Ji apima pietinį Balkanų pusiasalį ir turi daugiau nei 100 salų, kurios sudaro 19% šalies teritorijos. Graikija šiaurės vakaruose ribojasi su Albanija, šiaurėje - Makedonija ir Bulgarija, o šiaurės rytuose - su Turkija. Šalies pakrantę skalauja Egėjo, Jonijos ir Viduržemio jūros.

Dabar kelionės į Graikiją yra labai pigios, dėl to nedvejokite ir keliaukite. Visas keliones rasite paspaudę nuorodą, kurią matysite žemiau esančiame tekste:

https://beta.lt/keliones/poilsines-keliones/keliones-i-graikija

Ką reikia aplankyti nuvykus į Graikiją?

Nors Graikijoje netrūksta salų ir beveik nėra konkurencijos, Santorinį galima pavadinti gražiausia ir garsiausia Graikijos sala. Idiliškas baltas kaimas, išklotas mėlynais stogais, romantiškais saulėlydžiais ir aukštomis uolomis, isitaisiusios ant neapsakomos mėlynos jūros. Tai yra sala tiems, kurie nori ypatingų graikų atostogų.Graikijos sostinė pavadinta senovės graikų deivės Atėnų vardu ir yra vienas seniausių miestų Europoje. Atėnai turi įspūdingą istoriją ir nuostabius istorinius pastatus. Istorinį miesto paveldą vainikuoja Akropolis ant kalvos - senovės Graikijos viešojo gyvenimo centro, o jo šventyklos ir kiti pastatai liudija kažkada čia vyravusią kultūrą.Korfu yra Adrijos jūros Jonijos salose, netoli žemyninės Graikijos pakrantės. Korfu yra tarsi žalias rojus, pilnas šimto metų senumo alyvmedžių, labai skiriasi nuo daugelio uolose dominuojančių Graikijos salų. Salos sostinė Korfu eina vingiuotomis siauromis gatvelėmis ir turi net dvi gynybines pilis, kurios kadaise saugojo miestą nuo įsibrovėlių.Rodas, esantis netoli Turkijos krantų, yra viena populiariausių turistų salų. Paplūdimio poilsiautojai žavisi salos pakrante, vėjo gaudytojai pritraukia burlentininkus ir banglentininkus į Prasonisi pusiasalio rojų, gamtos ir ramybės mėgėjai apžiūri salos kalnuose išsibarsčiusius vienuolynus, o senovės ir istorijos mylėtojai - salą.Senovės Delfai yra viena iš svarbiausių archeologinių vietų Graikijoje, kadaise laikyta Apolono gimtine ir žemės centru. Žmonės atėjo čia ir klausė kunigų bei dievų, kaip elgtis skirtingose ​​situacijose. Dar 6 a. Viešųjų ryšių orakulas įgijo politinę galią, o Delfi garsėja čia įvykusiomis žaidynėmis. Delfuose išliko Apolono šventyklos, senovinio teatro, stadiono ir kitų pastatų griuvėsiai.Graikijos Mykonos sala yra Kikladų salų dalis, čia yra nuostabūs smėlio paplūdimiai ir aukščiausios klasės kurortai. Tam tikra prasme Mykonos gali būti laikomas Ispanijos Ibizos atitikmeniu, nes jis žinomas dėl audringo naktinio gyvenimo ir stilingų vakarėlių. Tačiau net ir čia, be linksmybių ir paplūdimių, rasite snieguotų miestelių su vingiuotomis gatvėmis.


Smagios kelionės ir gražių atsiminimų.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Bet kuris karas yra baisus. Bet vienoks įspūdis, kai vos už tūkstančio kilometrų sugriautą ar karo žaizdas pradėjusią laižytis šalį matai per televizijos ekraną ir visai kitoks, kai tai regi savo akimis. „Man kelionė į Ukrainą birželio pradžioje ilgai įsimins. Ne tik dėl to, kad ten, ypač Kijeve ar jo priemiesčiuose, pavyzdžiui, Bučoje, kuri yra Palangos miestas partneris, ypatingai suvoki...


Viešėdamas Vokietijoje nusprendžiau nuvykti ten, kur patys vokiečiai keliauja kiekvieną vasarą. Pasirodo, būtent Šiaurės Vokietijoje yra pagrindinis šios šalies kurortas. Tai Riugeno sala, kurią aš labai drąsiai lyginu su mūsu Palanga.


Lietuvai padovanotas auksas, trys medaliai su vyrų rinktine, vienas už kitą geresni klubiniai sezonai ir pavyzdys, jog krepšinyje galima iškilti ir iš mažiausių miestelių. 36-erių Renaldo Seibučio kelionė profesionaliame krepšinyje truko 17 metų, o ją sustabdė antroji nugaros išvaržos operacija, rašo Tomas Vanagas, Basketnews.lt reporteris


„Psyche ir gamta“ – tai tarsi paroda-kelionė. Fizinė, mentalinė ir dvasinė viename. Tai paroda apie gamtą ir joje vaikščiojantį nerimą, apie klaidžiojančią „psyche“, kuri stebi, analizuoja, nori suprasti“, – taip savo tapybos parodą, nuo liepos 29-osios eksponuojamą „Ramybės“ galerijoje, pristatė jaunosios kartos tapytoja Goda Lukaitė.


Graikija yra valstybė Europos pietuose, šalia Viduržemio jūros. Ji apima pietinį Balkanų pusiasalį ir turi daugiau nei 100 salų, kurios sudaro 19% šalies teritorijos. Graikija šiaurės vakaruose ribojasi su Albanija, šiaurėje - Makedonija ir Bulgarija, o šiaurės rytuose - su Turkija. Šalies pakrantę skalauja Egėjo, Jonijos ir Viduržemio jūros.


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Praėjusį savaitgalį Palangoje nuskambėjęs Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind 2017“ dar kartą įrodė, kad Palanga verta būti Europos pučiamųjų muzikos žemėlapyje.


Lapkričio 5 dienos rytą Palangos senosios gimnazijos III-IV klasių mokiniams prasidėjo kiek neįprasta kelionė literatūros takais. Nuvykę į Kauną, pirmiausia aplankėme Maironio lietuvių literatūros muziejų. Apžvelgti svarbiausius Jono Mačiulio gyvenimo įvykius mums padėjo išlikusios autentiškos Maironio nuotraukos, jo rašytų kūrinių rankraščiai bei gidė, kuri su...


Mano kelionė iš Anglijos, Bristolio, į Lietuvą, o man ir į Palangą, buvo įdomi ir stebint, ir pašnekinant bendrakeleivius, kurie Anglijoje tikisi geresnio gyvenimo.


Esu prisiekusi dviračių mėgėja, tad, ko gero, nėra geresnio būdo išbandyti save, kaip sėsti ant dviračio ir pasipustyti padus į Klaipėdą. Taip ir padariau. Čia – mano įspūdžiai.   35  kilometrų kelionė „Vis tiek turi baigtis kada tas takas“, – galvoju sau. Baigėsi. Už maždaug 35 kilometrų.  Po daugiau nei valandos jau nukabinus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius