Kur ieškoti kokybiškos smulkios virtuvės technikos?

Palangos tiltas, 2021-12-31
Peržiūrėta
1560
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kur ieškoti kokybiškos smulkios virtuvės technikos?

             Jeigu daug laiko praleidžiate virtuvėje, ruošdamas įvarius patiekalus, tuomet  gerai sukomplektuota virtuvė gali sutaupyti daug laiko. Pavyzdžiui, stoviniai ir rankiniai maišytuvai gali automatizuoti varginantį maišymo procesą, o virtuvės kombainas vienu mygtuko paspaudimu gali pjaustyti, smulkinti ar sumalti ingredientus.

            Virtuvėje mes visi siekiame dirbti išmaniau, o ne sunkiau. Geriausi patarimai dėl smulkių prietaisų virtuvėje gali būti iš profesionalių virėjų, restoranų savininkų ir kitų kulinarijos ekspertų dėl smulkių virtuvės prietaisų, kurie gali būti naudingi namų virėjams, pradedant lėtomis viryklėmis ir skrudintuvais, baigiant kavos virimo aparatais ir vafliniais lygintuvais. Žemiau  aprašytos kelios rekomendacijos dėl mažų virtuvės prietaisų į vieną patogų vadovą ir suapvalinome kai kuriuos geriausiai įvertintus ir ekspertų rekomenduojamus gaminius, kurie būtų numeris vienas jūsų virtuvėje.

           Į ką reikia atsižvelgti perkant mažą buitinę techniką. Smulkūs prietaisai paprastai dedami ant virtuvės stalviršio arba yra laikomi spintelėje, kai jie nenaudojami. Kai kuriems ir prekystalio, ir spintelių erdvė yra ribota, todėl prieš nuspręsdami, kokius prietaisus pirkti, turėtumėte atsižvelgti į savo poreikius virtuvėje. Jei ko nors neketinate naudoti, tai ne vieta jūsų virtuvėje, net ir pagal ekspertų patarimus, nereikia apkrauti virtuvės, nenaudojamais prietaisais.  Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra universalumas. Kai kuriuos prietaisus, pvz., virtuvinius kombainus ir stovus maišytuvus, su tinkamais priedais galima naudoti tiek virimui, tiek kepimui. Pavyzdžiui, vaflinių instrukcijoje ekspertai pažymėjo, kad naudodami aparatą galite kepti ruduosius paplotėlius, omletus, kesadilijas, sūrį ir kt. Geriausia maža buitinė technika jūsų virtuvei. Nuo stovo maišytuvų iki oro gruzdintuvų – čia yra keletas geriausiai įvertintų ir ekspertų rekomenduojamų mažų prietaisų, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei norite atnaujinti dabartinę maisto ruošimo sąranką.

            Geriausi smulkūs kepimo ir maisto gaminimo prietaisai, kaip pavyzdys virduliai. Tačiau dažnam kyla klausimas, kur įsigyti smulkiąją virtuvės techniką. Šiai dienai mes turime labai daug internetinių ir fizinių parduotuvių, kurios pardavinėja labai kokybiškus prietaisus, su įvairiausiomis kainomis ir svarbiausia suteikdami prietaisui garantijos laikotarpį. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau po keleto savaičių, vasario 11-13 dienomis, Palangos J. Basanavičiaus gatvėje pasklis stintų kvapas, o kurorto centrą pripildys prekybininkų ir amatininkų šurmulys. Itin populiari, jau devynioliktus metus rengiama žiemos šventė „Palangos stinta“ šiais metais svečius vilios ne tik agurkais kvepiančia žuvimi, tradicinėmis pramogomis, bet ir naujovėmis. 


Sunku suskaičiuoti, kiek kartu per metus bičiulius ir artimuosius turime pasveikinti su įvairiausiomis progomis. Tuomet neretai atsižvelgiame į jų pomėgius ir gyvenimo būdą. Jei būsimieji dovanos gavėjai stengiasi maitintis sveikai ar seniai svajoja pradėti tai daryti, jiems galima išrinkti virtuvės techniką, kuri paskatins ir padės suformuoti sveikesnius įpročius. Pristatome keletą tokių...


 Jeigu daug laiko praleidžiate virtuvėje, ruošdamas įvarius patiekalus, tuomet  gerai sukomplektuota virtuvė gali sutaupyti daug laiko. Pavyzdžiui, stoviniai ir rankiniai maišytuvai gali automatizuoti varginantį maišymo procesą, o virtuvės kombainas vienu mygtuko paspaudimu gali pjaustyti, smulkinti ar sumalti ingredientus.


Pastaruosius kelerius metus traumų kamuotas ir šią vasarą tašką karjeroje padėjęs, bet savo malonumui sportuojantis Renaldas Seibutis nuo krepšinio nesitraukia. Ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas teigia norintis ir toliau savo ateitį sieti su šia sporto šaka, todėl profesinį tobulėjimą tęsia studijuodamas Lietuvos sporto universitete (LSU). „Atidavus tiek metų krepšiniui būtų nelogiška ir...


Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas praėjusį savaitgalį sukvietė svečius į naujo restorano „Roko virtuvė“ atidarymą. Vakaro šeimininkas džiūgavo, kad pagaliau jo patiekalus galės įvertinti Palangos gyventojai ir poilsiautojai. 


Jau tapo įprasta, kad per kiekvienas šv. Velykas Palangos J. Basanavičiaus gatvę papuošia įspūdinga Margučių alėja. Tačiau šiemet palangiškiai ir miesto svečiai kviečiami apsiauti patogius batus ir atrasti šventinius Šimtmečio margučius įvairiose Palangos vietose. Kodėl šie šv. Velykų simboliai vadinami Šimtmečio margučiais? Todėl...


Kaip ir kasmet šių metų liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Palangoje itin laukiami amerikietiškų automobilių gerbėjai – pajūryje vyks jau 13-asis Tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit 2020“.


Atsirado ieškoti muzikinio fontano niokotojai

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 06 02 | Rubrika: Miestas

Gegužės 9 dieną į kurorto vieną didžiausių puošmenų – muzikinį fontaną – jauna pora supylė tris neaiškaus skysčio talpas. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vonios putos, kurios nespėjo sugadinti modernaus fontano, tačiau nuostolių neišvengta. Išsiaiškinta, jog skystį supylėjaunuolių pora, daugiau nei dvi savaites piktavalių ieškojo...


Viename prabangiausių Palangos viešbučių „Vanagupė“ restorane praėjusią savaitę svečiams prisistatė naujasis virtuvės šefas Saulius Šikšnys. Naujasis šefas atvyko iš Kauno. „Viskas įvyko labai netikėtai – atsidūriau Palangoje. Bet labai tuo džiaugiuosi, tik dar reikia prie visko priprasti“, – sakė jis.


Prasčiau sekasi matematika? Norite geriau pasiruošti gimtosios kalbos egzaminui? Galbūt svajojate apie studijas užsienyje ir norite pagilinti anglų kalbos žinias, o mokymo įstaigoje negaunate tinkamo žinių bagažo? Išeitis viena – samdytis korepetitorių? „Palangos tiltas“ nesiekia sumenkinti mūsų miesto mokytojų triūso, tačiau kuomet klasėje mokosi 20-30...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius