Lietuvai festivalyje „Slavianskij bazar" atstovaus du atlikėjai, vienas jų - palangiškis Kristupas Kerulis

"Delfi", 2020-02-19

Liepos 13-22 dienomis jaunieji atlikėjai, tarp jų ir palangiškis Kristupas Kerulis, vyks į Baltarusiją, kur jų atliekamus kūrinius išgirs 27 šalių žiūrovai, o jų atlikimą vertins muzikos pasaulio profesionalai. Kaip teigė šio konkurso atrankos atstovė, Birutė Petrikytė, išrinkti verčiausius jaunuosius atlikėjus buvo sudėtinga, nes Lietuvoje daug puikų balsą ir aistrą scenai turinčių dainininkų. „Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir Baltarusijos konsulas Klaipėdoje Nikolai Logvin mano prašymu palaikė idėją organizuoti atranką Klaipėdoje koncertų salėje.  Lietuvoje maža rinka ir tai puiki proga išbandyti save kituose konkursuose. Praeitas metais buvau pakviesta į konferenciją, kur pristačiau Tarptautinį šlagerių festivalį „Palanga“. Praėjusiais metais Paulina Paukštaitytė praėjo atranką Rygoje ir išvyko į „Sliavianskij Bazar“, kur gavo ansamblio „Pesniary“ vadovo V.Muliavino premiją.

Šiemet atrankos dalyvių dainas vertino muzikologas Darius Užkuraitis-komisijos pirmininkas, grupės „Tobasco“ atlikėjas ir dainų autorius Gediminas Norvaišas, dainininkė Rosita Čivilytė bei garbūs svečiai iš Vitebsko“, – pasakojo dainininkė B. Petrikytė.

Pašnekovė taip pat pabrėžė, jog šio konkurso nereikėtų sieti su politika. Jos nuomone, vertinant dalyvius reikėtų atkreipti dėmesį į jų muzikinius talentus. „Apskritai čia reikėtų kalbėti apie muziką ir dainas, o nuo politinių klausimų, kurie, atrodo, neatsiejami nuo šiandienio pasaulio, reikėtų susilaikyti. Jauniems atlikėjams tai tikrai yra puiki galimybė pasirodyti didžiulėje auditorijoje. Tai yra tarsi tramplinas ir galimybė būti pastebėtiems prodiuserių, išvykti ir į kitus konkursus“, – kalbėjo ji. Primename, kad praėjusiais metais į šį Baltarusijoje vykstantį konkursą vyko taip pat dar penktajame „Lietuvos balso“ projekto sezone išgarsėjusi atlikėja P. Paukštaitytė. Jau eilę metų čia pasirodo daugybė žinomų Lietuvos dainininkų.

www.delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Liepos 13-22 dienomis jaunieji atlikėjai, tarp jų ir palangiškis Kristupas Kerulis, vyks į Baltarusiją, kur jų atliekamus kūrinius išgirs 27 šalių žiūrovai, o jų atlikimą vertins muzikos pasaulio profesionalai.


Palangos miesto savivaldybėje 2019 metais kilo 46 gaisrai, 2018 metais – taip pat 46. Palangoje kilo 30 gaisrų (36), Šventosios seniūnijoje (Šventojoje ir Būtingėje) – 16 gaisrų (10). Palangos m. savivaldybėje 2019 m. gaisruose nežuvo nei vienas žmogus, taip pat nebuvo ir traumuotų (2).


2020-uosius metus „Palangos Kuršiai“ pradeda kartu su nauju veidu komandos trenerių gretose. Artėjant svarbiausioms kovoms vyriausiajam treneriui Pauliui Barkui asistuos 42-iejų palangiškis Artūras Podlinevas.


Dar vienas "Palangos kuršių" pralaimėjimas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 20 | Rubrika: Krepšinis

Spalio 19 d. "Palangos kuršiai" NKL pirmenybėse patyrė dar vieną pralaimėjimą - juos Palangoje po atkaklios kovos 85:83 (22:21, 21:18, 22:23, 20:21) įveikė Šilalės "Lūšis."Palangos komandai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Penktadienį gražia švente, pavadinta „Metų laikai“, Palangos socialinių paslaugų centro darbuotojai visą bendruomenę pakvietė drauge paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną, kuri organizuota Kurhauzo koncertų salėje. Emocinga šventė, kurioje koncertavo žymūs Lietuvos atlikėjai, nepaliko abejingų.


Palangos senosios gimnazijos abiturientė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamo projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ dalyvė, 2014 m. ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laureatė Gabrielė Bumbulytė atstovaus Lietuvai ketvirtajame Šveicarijos talentų forume.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas