„Mielai dalinčiausi atsakomybę, tačiau neretai visi laukia būtent mano sprendimo“

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-05-04
Peržiūrėta
2180
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Turime dar dvejus metus, tad ko iki šiol nepavyko nuveikti, tikiuosi, sėkmingai įgyven dinsime per artimiausią laikotarpį“, – sako meras Š. Vaitkus.
„Turime dar dvejus metus, tad ko iki šiol nepavyko nuveikti, tikiuosi, sėkmingai įgyven dinsime per artimiausią laikotarpį“, – sako meras Š. Vaitkus.

Net ir akylūs miesto poltikos stebėtojai galbūt praleido vieną svarbų įvykį – Palangos miesto Taryba jau įveikė savo darbo 2015–2019 metų kadencijoje pusiaukelę. Šiandien valdančioji Tarybos koalicija ir jos pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus vis dažniau pavarto „žaliąją knygutę“, konservatorių rinkimų programą – ar spės miestas įvykdyti miestelėnams prieš daugiau kaip dvejus metus duotus pažadus? „Palangos tiltas“ kalbėjosi su meru Š. Vaitkumi.
– Kokios mintys jus lydi sulaukus šios kadencijos tarybos pusiaukelės? Ar greitai prabėgo dveji metai?
– Vertinant dvejus kadencijos metus, galiu pasakyti, kad jie Palangai buvo pakankamai sėkmingi, nors šis laikotarpis buvo darbingas ir labai nelengvas, tačiau per šį laikotarpį įgyvendintas ne vienas miesto infrastruktūros plėtros projektas: pastatyta moderni Koncertų salė, restauruota vila „Anapilis“, kuriame aktyviai kultūrinę veiklą vykdo Palangos kurorto muziejus, atlikti visi netrukus prasidėsiančios vilos aplinkos tvarkymo paruošiamieji darbai; Nepriklausomybės aikštėje įrengtas muzikinis fontanas, kuris jau trečią vasarą džiugins palangiškius ir kurorto svečius. Liko nepaminėtas Lietuviškų pasakų parkas ir daug kitų objektų.
Per šią kadenciją vykdyti ir visiškai baigti Jūratės gatvės su aikšte (nuo Sinagogos g. iki Rąžės upės) rekonstrukcijos, įvažiavimo į Asmens sveikatos priežiūros centrą iš Vasario 16-osios gatvės tiesimo, privažiavimo prie Vytauto g. 112, 114 tiesimo, pravažiavimo tarp Mokyklos gatvės ir Šventosios Švč. Mergelės Marijos, Jūrų Žvaigždės bažnyčios žemės sklypo tiesimo darbai. Baigiama rekonstruoti Jūros, Suvalkiečių, Bartų gatvės bei Grafų Tiškevičių alėja, kuri bus atidaryta šių metų Kurorto šventės metu; Vytauto g. kapitalinio remonto darbai (suremontuotas gatvės ruožas nuo Druskininkų gatvės iki Vanagupės gatvės). Parengti Kretingos gatvės ir besijungiančių gatvių rekonstravimo, Grafų Tiškevičių alėjos (nuo Vytauto gatvės iki Kęstučio gatvės) su skveru ir fontanu statybos, Suvalkiečių gatvės (nuo L. Vaineikio gatvės iki Žemaičių gatvės) tiesimo projektai bei Maironio gatvės (nuo Jūratės gatvės iki Vytauto gatvės) rekonstravimo, Kastyčio gatvės (nuo Naglio gatvės iki Ganyklų gatvės) rekonstravimo projektų pakeitimai.
Įsibėgėję daugiabučių namų renovacijos procesai, kiemų sutvarkymo ir papildomų parkavimo aikštelių įrengimo darbai bei kiti ne mažiau svarbūs miesto gyventojams projektai, kurie bus intensyviai ir toliau tęsiami.
Sėkmingai į miesto rankas perimtas šilumos ūkis ir dėl to miestiečiams atpigusi šiluma, priėmus sprendimus dėl racionalaus turto valdymo, jau artimiausiame Tarybos posėdyje galėsime sumažinti šalto vandens tiekimo kainas. Dėmesys skirtas ir socialinėms reikmėms – išspręstas patalpų, skirtų dviem nevyriausybinėms organizacijoms – Sutrikusios psichikos žmonių ir Neįgaliųjų bendrijoms – klausimas. Užbaigta Globos namų rekonstrukcija, savo teikiamų paslaugų spektrą išplėtė Socialinių paslaugų centras pradėta teikti neįgaliesiems skirta integralios pagalbos paslauga namuose.
Mūsų kurortas įvertintas ir tarptautiniu mastu – už savivaldybės indėlį plėtojant tarptautinius santykius, propaguojant europines vertybes, Palangai suteiktas Europos prizo įvertinimas – kurortui skirta Europos garbės planšetė, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Eilato miestu Izraelyje.
Pavyko mūsų kurortu sudominti ir stambius investuotojus, apie kurių atėjimą ne kartą esame minėję. Tokie tarptautinio tinklo prekiniai ženklai, kaip „Marriott“, Lietuvoje gerai žinomi sanatorijų kompleksai „Eglė“, „Gradialli“. Ženkliai išplėsta Palangos oro uosto skrydžių krypčių geografija ir t. t.
Taip, dveji metai prabėgo labai greitai, kadangi darbų tempas buvo labai didelis. Be abejonės, pusiaukelėje sustoti neketinama, todėl neabejoju, kad ateinantys dveji metai prabėgs ne lėčiau.
– Prieš dvejus metus TS-LKD Palangos skyriui taryboje suformavus absoliučią valdančiąją daugumą, būta nuomonių, kad ji gali aižėti, trupėti, bet taip neatsitiko. Kodėl?
– Valdančioji dauguma buvo suformuota ne dirbtinai – miesto gyventojai rinkimų metu parodė didžiulį pasitikėjimą Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionimis demokratais. Tad natūralu, kad susiformavo tvirta bendraminčių, o ne „iš bėdos“ į koaliciją susibūrusių politikų dauguma. Tai ir lėmė valdančiosios daugumos tvirtumą ir darbingumą.
– Net kai kurie jūsų bendrapartiečiai kartais pastebi, kad jūs linkęs asmeniškai akylai kontroliuoti daugumos sprendimų priėmimą. Ar taip yra iš tiesų? Ar toks dėmesys – privalumas bei garantas, kad darbas bus padarytas?
– Tikrai nesu linkęs kontroliuoti visų sprendimų priėmimą. Priešingai – stengiuosi tartis ir išgirsi kuo įvairesnę nuomonę, ypač vertinu pagrįstus ir motyvuotus argumentus. Juk turbūt nėra nė vieno vadovo, kuris visais klausimais viską labai gerai išmanytų. Ir bėda tam vadovui, kuris ima taip apie save galvoti.
Mielai dalinčiausi atsakomybę su kitais, tačiau neretai visi tiesiog laukia būtent mano sprendimo, matyt, vien dėl to, kad esu meras.
– Kokius didžiausius šios kadencijos tarybos „palaimintus“ darbus išskirtumėte?
– Manau, kad svarbiausias šios kadencijos darbas – sėkmingai perimtas šilumos ūkis iš privačios bendrovės į miesto rankas. Jau dabar kurorto gyventojai pajuto tokio sprendimo naudą – šilumos kaina mieste sumažėjo.
Neabejotinai svarbus šios kadencijos darbas – ir miesto baseino statyba, kuriai esame suplanavę prisidėti ir iš miesto biudžeto.
Ne mažiau svarbu intensyviai vykdoma daugiabučių namų renovacija, tvarkoma gyvenamoji aplinka, miestiečių gyvenamosios aplinkos gerinimas, viešųjų erdvių tvarkymas, rekonstruotas ir neįgaliųjų poreikiams pritaikytas Lino takas.
– Būkite ir savikritiškas, prašau. Ko nepavyko nuveikti? Kurių darbų sparta nesate patenkintas?
– Turime dar dvejus metus, tad ko iki šiol nepavyko nuveikti, tikiuosi, sėkmingai įgyvendinsime per artimiausią laikotarpį. O dėl darbų spartos – be abejonės, sprendžiant vieną ar kitą klausimą, trikdžių, nesklandumų būna, ir tai – natūralu.
Dėl ne nuo Savivaldybės priklausančių aplinkybių per ilgai užsitęsė Koncertų salės ir kempingo koncesininkų paieškos, dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų vėliau, nei planuota, pradėsime miesto baseino statybą.
Vertindami techninius projektus labai siekiame kokybės ir išskirtinumo, todėl projektuotojų prašome juos tobulinti, todėl kiek nusikėlė ir Šventosios centrinės aikštės rekonstrukcija, tačiau jos statyba turėtų prasidėti dar šiais metais.
– Ar palaikote kai kurių Seimo narių iniciatyvą riboti mero kadencijų skaičių?
– Tikrai nesu įsikibęs į mero kėdę amžinai. Jei bus priimtas toks įstatymas, juo ir vadovausimės.
– Jūs žinomas dėl sugebėjimo užmegzti itin asmeniškus ir šiltus santykius su vyriausybių vadovais. Pirmiausia, A. Kubiliumi, tada – A. Butkevičiumi ir dabar – S. Skverneliu. Kaip tai jums pavyksta?
– Vadovaujuosi taisykle, kad visur reikalingas žmogiškumas. Politikoje – taip pat.
– Ar tikite, kad šie buvę ar dabartinis Premjeras būtų tokie dėmesingi jums ir jūsų vadovaujamo miesto reikmėms, jeigu būtumėte, tarkime, Skuodo ar Kelmės, o ne Palangos meras?
– Esu įsitikinęs, kad Vyriausybės vadovas (tiek šios, ties ir ankstesniųjų kadencijų) objektyviai vertina visų šalies savivaldybių siekius ir pastangas įgyvendinti vieną ar kitą svarbų miestui ar rajonui projektą. Neabejoju, jog ne miesto vardas, o Savivaldybės politikų, administracijos darbuotojų pastangos bei profesionalumas lemia dėmesingą Premjero požiūrį į keliamus miestui svarbius klausimus.
– Kokie jūsų santykiai su tarybos opozicijos nariais: D. Palucku, E. Krasausku, E. Židanavičiumi ar E. Simučiu?
– Nesureikšminu, kokiai politinei partijai vienas ar kitas Tarybos narys atstovauja – jei tik politikas turi gerų pasiūlymų, idėjų ar vertingos kritikos bei pastabų, noriai išklausau ir atsižvelgiu. Vertinu konstruktyvius pasiūlymus.
– Kai kam atrodo, kad jūs į kritiką reaguojate pernelyg jautriai. Ką atsakytumėte?
– Kritika, jei ji objektyvi, yra sveikintina ir tikrai reikalinga, nes tai padeda atkreipti dėmesį į klausimus ar problemas, kuriems galbūt iš tiesų skirta per mažai dėmesio. O ypač vertinu tokią kritiką, kuri neapsiriboja tik pastebėjimais, kai yra ne tik kritikuojama, bet ir siūloma, kaip vieną ar kitą klausimą išspręsti. Tačiau man, kaip bet kuriam kitam palangiškiui, tikrai „skauda“, jei Palanga viešojoje erdvėje yra nepelnytai kritikuojama bei menkinama. Myliu savo miestą, todėl man ne vis tiek, koks Palangos įvaizdis formuojamas viešojoje erdvėje. Džiaugiuosi, kad apie mūsų kurortą viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau teigiamos informacijos.
– Kaip vyksta pasiruošimas šių metų vasaros sezonui? Kokių naujovių Palangoje laukti kurorto svečiams?
– Artėjant vasarai pasirengimo aktyviajam kurortiniam sezonui darbai vyksta labai intensyviai. Kaip ir kasmet, iki aktyviojo kurortinio sezono pradžios bus sutvarkytos miesto gatvės, šaligatviai, gėlynai. Dėmesys skiriamas ne tik poilsiautojų, bet ir vietos gyventojų poreikiams, gyvenamajai aplinkai: gyventojų patogumui numatoma sutvarkyti rekordiškai daug – apie 20 ¬– daugiabučių namų kiemų. Planuojama įrengti ir naujas vaikų žaidimo aikšteles, įsigyti viešųjų erdvių inventoriaus.
Šią vasarą Palanga svečius pasitiks su keletu naujovių. Šventoji pakvies pasivaikščioti po rekonstruotą, iš esmės pasikeitusią Jūros gatvę, kurios dalis dabar skirta tik pėstiesiems ir dviratininkams.
Dėmesys, tvarkant miestą, skiriamas ir neįgaliesiems – atsižvelgiant į judėjimo sunkumų turinčiųjų poreikius, atnaujintas Lino takas: ne tik pakeista jo danga, bet ir apšvietimas, įrengti suolai, dviračių stovai. Čia netrukus bus įrengti neįgaliesiems pritaikyti tualetai bei kita reikiama infrastruktūra, patogūs nuvažiavimai per kopas prie jūros. Vairuotojų patogumui Vanagupės gatvėje įrengta 18 automobilių stovėjimo vietų, dalis jų skirta turintiems negalią.
Iki vasaros didžiuliai pokyčiai įvyks ir kurorto centre – šiuo metu intensyviai vyksta Grafų Tiškevičių alėjos rekonstrukcija. Ją planuojama atidaryti Kurorto šventės metu.
Sveikatinimui ir ekologijai daug dėmesio skirianti Palanga šią vasarą pasiūlys ir dar vieną naujovę – centrinė kurorto gatvė – Vytauto g. – taps vienos krypties eismo gatve, o dalis jos bus skirta dviratininkams.
Palangiškiai jau ne kartą lankėsi, o miesto svečiai šią vasarą bus pakviesti įvertinti rudenį įrengtą Palangos pasakų parką, lankytojus viliojantį ne tik itin jaukia aplinka, žaismingomis skulptūromis, bet ir netradiciniais sprendimais – pasakas čia galima ne tik „paliesti“, bet ir išgirsti įgarsintas.
Kurorto gyventojus ir svečius pakvies ir rudenį po restauracijos duris atvėrusi viena iš gražiausių medinių Palangos vilų – „Anapilis“, kurioje įsikūrė Palangos kurorto muziejus, o pirmajame aukšte esančioje salėje vyksta įvairūs renginiai.
Didelis dėmesys skiriamas paplūdimiams (jau sutvirtintos kopos, atnaujinti ar naujai pakloti mediniai takai per kopas, paplūdimyje įrengta nemaža dalis persirengimo kabinų, suolų ir šiukšlių dėžių). Šiųmetė naujovė – atsižvelgus į poilsiautojų pageidavimus, šiais metais bus įrengta paplūdimio infrastruktūra.
Dar viena iš šiųmečių naujovių – dar didesnis dėmesys poilsiautojų saugumui paplūdimyje. Siekiant poilsiautojų saugumą užtikrinti ne tik dienos metu, bet ir visą parą, Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu buvo pakeistos Palangos miesto savivaldybės paplūdimių ir jų maudyklų įrengimo ir eksploatavimo bei saugaus elgesio vandenyje taisyklės. Tad poilsiautojų šią vasarą laukia naujovė – nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. gelbėtojai Palangos paplūdimyje (centrinėje Palangos gelbėjimo stotyje ir Šventojoje esančiame gelbėjimo poste budės visą parą (anksčiau budėdavo nuo 8 val. iki 20 val.).
– Ar tikite, kad šiais metais Palanga turės Koncertų salės koncesininką? Kiek jau yra paraiškų sulaukta ketvirtajam koncesijos konkursui?
– Manau, kad taip. Juo labiau, kad galimų koncesininkų susidomėjimas šiuo objektu auga – sulaukta 4 pasiūlymų.
– Kokius pagrindinius darbus išskirtumėte per likusius dvejus kadencijos metus?
– Vienas iš palangiškių ilgai lauktų darbų prasidės jau netrukus – šią vasarą Palangoje prasidės miesto baseino su sveikatingumo kompleksu statybos. Planuojame, kad pirmuosius svečius naujasis kompleksas, kuriame po vienu stogu tilps plaukimo baseinas, pramoginė zona vaikams bei suaugusiesiems, taip pat – pramoginis pirčių kompleksas bei miesto pirtis, turėsianti atskirą įėjimą, priims jau kitų metų pabaigoje.
Rudenį prasidės Kretingos gatvės rekonstrukcijos darbai, kuriuos užbaigus įvažiavimas į Palangą taps erdvesnis – keturių eismo juostų bei Šventosios centrinės aikštės rekonstrukcijos darbai, tad netrukus ši erdvė įgaus visiškai naują veidą ir taps puikia erdve bendruomenės susibūrimams bei renginiams.
Kitais metais numatoma pradėti buvusios autobusų stoties aikštės rekonstrukciją – ši erdvė taip pat taps reprezentatyvi bei atraktyvi, o žiemą virs modernia čiuožykla po atviru dangumi. Per šiuos ir ateinančius metus ketinama sutvarkyti katalikų bažnyčios bokštą – pritaikyti jį lankytojams, įrengiant apžvalgos aikštelę. Dar šiais metais prasidės Būtingės liuteronų bažnyčios restauracija. Numatyta ir kitų darbų, kuriems šiais metais rengiame techninę dokumentaciją.
Be abejo, labai svarbu ir miesto gyventojams skirtos infrastruktūros gerinimas (kalbu apie daugiabučių gyvenamųjų namų aplinką, vaikų žaidimų aikšteles ir kitą ne kurorto svečiams, o būtent palangiškiams ir šventojiškiams svarbią miesto infrastruktūrą). Kaip ir iki šiol, dėmesys bus skiriamas miesto gatvių rekonstrukcijoms. Numatyta ir daugiau miestui svarbių darbų.
– Ar matote kurorte partijos skyrių ar visuomeninę organizaciją, kurie galėtų mesti iššūkį jūsų vadovaujamiems konservatoriams ir jums tiesioginiuose mero rinkimuose po dvejų metų?
– Pasakysiu atvirai – neturiu laiko galvoti apie po dvejų metų vyksiančius rinkimus. Dabar svarbiausia man ir Tarybai – įgyvendinti tuos tikslus, kuriuos išsikėlėme, ir kuriais rinkėjai patikėjo.

Jūsų komentaras:

Agaga 2017-05-21 18:25 ([email protected] / IP: 188.69.215.185)
Kas pakels uodega, jei ne pats? Vaitkau, Vaitkau, ar ilgai ziuri i veidrodi? Ilgai savimi groziesi? O gal manai, kad pats esi kaip koks Periklis? O gal esi Dz.Vasingtonas? P.S. Pasvajoti, juk neuzdrausi, o kitiems smagenis papudruoti irgi progos gi nepraleisi?

Janina 2017-05-18 22:43 ([email protected] / IP: 188.69.210.227)
Taip, taip, dalintumeis, pone mere.. Anksciau pati as tikrai gerbiau, bet dabar kuo toliau, tuo labiau isitikinu, kad pats esi didelis vaidybos meistras. Zodziu, esu stipriai nusivylusi pacio darbais, pazadais ir elgesiu su paciam neitikusiais zmonemis. Palanga juk mazas miestas.

fasadas 2017-05-09 20:20 ([email protected] / IP: 78.60.62.146)
Gaila senu, jaunu arba tiesiog naiviu zmoniu, kurie negali atrinkti grudu nuo pelu ir tiesiog tiki visu tuo graziai piesiamu fasadu. Tai zinodamas Vaitkus ir uzsiimineja vis su naujais uzmojais- savireklama ir "savipiarinimu". O tuo tarpu Palangoje - ypac smulkaus verslo prasme, biurokratijos prasme- padetis lieka ziauriai nekokia.

Pipec 2017-05-07 21:30 ([email protected] / IP: 77.219.66.248)
Apgailetinas susireiksminusio vidutinybes narcizo show.

Taip taip 2017-05-07 14:44 ([email protected] / IP: 94.240.197.43)
Blablablabla. Kas zino, kaip yra Palangoje su "demokratija", su sprendimu priemimu, supras apie ka as. Daug kas Palngoje kaip smelio pilys. P.s. zinoma tas ponas ir jo taryba priverstas ir miestui kazka padaryti. dekui jam ir uz tai.

Dvd 2017-05-06 17:04 ([email protected] / IP: 37.75.130.51)
Kaip galima taip vienam prisiskirti visus "medalius"? Man keista. Ir galvoju, o kas darysis kai bus visai pries rinkimus? Tai turbut pasakys, kad Lietuvos valstybe ikure. :)))

Del draugu 2017-05-05 19:20 ([email protected] / IP: 95.137.245.74)
Nesu palangiskis, bet del draugu stebiu Palangos gyvenima. Jis man is salies atrodo kaip muilo opera. Pilna dirbtiniu asaru, dirbtiniu minciu ir labai daug "pakazuchos". Tipo, ka jus, ka jus gerbiamieji miestelenai, as nevertas jusu pasitikejimo, et realybeje bandymas idiegti, kad tipo nieko geriau kaip as pats (t y Vaitkus) nera. Zodziu, fasadas fasadas ir dar karta fasadas. P.s. maistas kvailiukams.

hmmm 2017-05-05 18:00 (IP: 78.57.209.115)
Kas man iš tos meilės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o kiti liūdės..... Klasika nemiršta.

pažadukas 2017-05-05 13:41 ([email protected] / IP: 78.61.64.33)
O kur pažadai įvesti mokamą įvažiavimą į Palangą ir miesto tarybos sprendimų nevykdymas? Per silpni koncervatnykų kiaušai! Kur aš jį mačiau? Pažadukas!

Putinoidas 2017-05-05 05:22 (IP: 90.138.253.155)
Meras labai kuklus žmogelis, nepasigyrė vienu iš jo vadovaujamo TS LKD skyriaus nuveiktų darbų, už ką jo laukia apdovanojimas iš paties Putino rankų. Juk sugebėt,i po muziejaus priedanga, grąžintinuose tremtiniu namuose, užmaskuotuose po Antano Mončio namais, įkurti mūsų rezidencija viloje "Comfort" net Stalinas nebūtų sumastęs. Tuo labiau, kad žurnalistas Alvydas Ziabkus mėgino sužlugdyti šį amžiaus projektą, mėgindamas sukelti visuomenės pasipiktinimą, kai 2014 m. Lryte paskelbė, jog "Palanga apstulbo; rusas įžūliai užgrobė Palangos turtą", ir palygino tai su Krymo užgrobimu. Tai buvo įžūli provokacija, mėginant sutrukdyti modifikuoto Krymo scenarijaus pritaikimui Palangoje. Te nušvinta dar skaisčiau LTSR signatarės Stasės Vaineikenės, 1940 m. atvežta į Palangą Stalino Saulė!

Taip pat skaitykite

Spalį Japonijoje vyksiančiame karate kyokushin pasaulio čempionate Lietuvai atstovaus ir viena labiausiai tituluotų gerai palangiškiams žinomo karatė kyokushin klubo „Shodan“ (beje, japonų kalboje šis žodis reiškia juodąjį diržą, kuris gali būti prilyginamas titului „sporto šakos meistras“) sportininkė, buvusi šventojiškė dabar besimokanti ir gyvenanti Vilniuje – Julija Balčiūtė. Julija –...


Vasara Lietuvoje jau įpusėjo, tačiau dauguma Palangos verslininkų teigia pasidžiaugti kol kas neturintys kuo.


Balandžio 28 dieną vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje neeiliniu klausimu buvo svarstomas sprendimo projektas dėl Palangos centre esančio obelisko su sovietine simbolika demontavimo. Už jį balsavo visi posėdyje dalyvavę Tarybos nariai.


Seimas pritarė Administracinių nusižengimų kodekso 416 straipsnio pakeitimui, suvienodindamas atsakomybę už greičio viršijimą tiek motociklininkams, tiek lengvųjų automobilių vairuotojams.


Kaip įsitikino „Palangos tiltas“, protesto žygis „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“, numatytas gegužės mėnesį, kaip medus muses vilioja ir visus politikos marginalus, nepritapėlius, taipogi neapykantos kurstytojus ir visus, kurie, matyt, prisimindami kaip Garliavos įvykiai atvėrė kelią į Seimą „Drąsos keliui“, ko gero, pabandys vėl pakartoti...


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


TS-LKD Palangos skyriaus nariai tikisi, kad aiškumo daugiau atsiras rytoj, ketvirtadienį, vasario 27 d., per skyriaus ataskaitinį- rinkiminį susirinkimą. Tikimasi, kad miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas, pasakys savo apsisprendimą dalyvauti ar ne ateinančiuose Seimo rinkimuose.


Liepos 12-ąja Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos priemonių projektų atrankos komiteto posėdyje nuspręsta Palangos miesto administracijos projektui „Žvejybos infrastruktūros plėtra Šventosios jūrų uoste“ skirti 1,7 milijono eurų paramą. Tačiau pinigai nebuvo skirti lengva ranka – anot PT šaltinio, vienas posėdžio dalyvis...


Net ir akylūs miesto poltikos stebėtojai galbūt praleido vieną svarbų įvykį – Palangos miesto Taryba jau įveikė savo darbo 2015–2019 metų kadencijoje pusiaukelę. Šiandien valdančioji Tarybos koalicija ir jos pirmininkas, miesto meras Šarūnas Vaitkus vis dažniau pavarto „žaliąją knygutę“, konservatorių rinkimų programą – ar spės miestas įvykdyti...


Bangų gatvės gyventojai laukia sprendimo

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 07 20 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės šeštuoju numeriu pažymėto daugiabučio gyventojų vargai dėl aptvertos tvoros, trukdančios įvažiuoti į kiemą, tęsiasi. Praėjusį pirmadienį gyventojai savame kieme susitiko su miesto valdžios atstovais, tikėdamiesi, jog jie pagaliau ryšis imtis atitinkamų priemonių ir išspręs užsitęsusią problemą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius