Mieli Palangos ir Šventosios gyventojai,

Palangos tiltas, 2020-10-14
Peržiūrėta
670
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieli Palangos ir Šventosios gyventojai,

Praėjo LR Seimo rinkimų pirmasis turas. Šiose rinkimuose sulaukiau gausaus palaikymo. Dėka jo, žinau, kad esu teisingame kelyje. Ir toliau drąsiai juo žengiu.
Per rinkiminę kampaniją pasigirdo kalbų dėl mano pavardės, kaip ir mėginimų daryti ne visai gerų sąsajų dėl mano kilmės. Vis dėlto, noriu patikinti kiekvieną Jūsų, kad esu lietuvė, o Palanga – mano namai.
Suprantu, kad pasitikėjimui pelnyti – reikia laiko. Todėl, ketinu uoliai dirbti ir noriu tikėti, kad man pavyks pasibelsti į vis dar abejojančių manimi gyventojų širdis.
Nuoširdus ačiū palaikiusiems, ir visiems, kurie ateityje dar palaikys.

Pagarbiai,
Svetlana Grigorian
Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė, Lietuvos Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininkė

Jūsų komentaras:

Gabrielius 2020-10-15 14:18 (IP: 172.69.190.67)
Svetlana, viskas ok. toliau šiauškite bangas ir (ne) įrodinėkite konservatoriams, kad esate gimusi ne Mėnulyje..Beje, Skritulsko šuo yra gėjus. Kodėl apie tai niekas nerašo?

Palangiskis 2020-10-15 13:05 (IP: 172.69.190.65)
Ne dėl vardo ir pavardės... Nematome Jūsų iniciatyvų, darbų, siūlymų savivaldybėje, kaip ir klausimų kėlimo ką žadėjo einant į savivalda, po rinkimų nei žodžio apie tai ką šnekėjot negirdėti... Paskaitykit ką šnekėjot prieš savivaldos rinkimus... Priminti? Maži atlyginimai, įspūdingiausias Baltijos šalyse apžvalgos ratas ir tt... Pasiskaitykit ką žadėjot, o kad keltumet tuos savo pažadus į viešumą kažko negirdėti. Bus darbai, iniciatyvos, siūlymai bus ir palaikimas

Antanas 2020-10-15 12:50 (IP: 172.69.190.67)
Nu jo, 90x60x90 krito žemiau plintuso. Kam mums palangiškiams piršti kažkokį niekam nežinomą kretingiškį ir dar valstietį?

Jurgita T 2020-10-14 21:53 (IP: 172.69.190.67)
Važiuok į Vilnių, Palanga tau visiškai nerūpi, tik pasitaikius progai norėjai išlėkt kaip vėjas iš tos Palangos lygiai taip kaip padarė Palaitis 2000 metais išbuvęs 9 mėnesius Taryboje.

Taip pat skaitykite

Praėjo LR Seimo rinkimų pirmasis turas. Šiose rinkimuose sulaukiau gausaus palaikymo. Dėka jo, žinau, kad esu teisingame kelyje. Ir toliau drąsiai juo žengiu.


Sodų bendrijos „Bočiai“ gyventojai sukilo, kai pamatė, kad vasarą neliko praėjimo iš Sedulų tako į Vėžių gatvę. Juo būdavo patogu pasiekti parduotuvę, o ir atsarginis išėjimas tuo pačiu buvo. Dabar, kaip nuogąstauja gyventojai, yra likęs tik vienas išėjimas iš sodų – į Kretingos gatvę, o jeigu kokia nelaimė, negi neturi būti atsarginio? „Negi...


Palangos miesto Garbės piliečio, Palangos miesto partnerio Simrishamno (Švedija) gyventojo, buvusio ilgamečio pedagogo Thomo Larssono, mūsų mieste žinomo dėl didelės apimties labdaringos veiklos bei ypatingo dėmesio Palangai, pristatinėti niekam nebereikia. Šimtus kartų Palangoje lankęsis švedas šįkart į ją atvyko kartu su žmona Gunilla. Abu svečiai mielai...


Šventosios uoste vyksta valymo darbai

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 04 13 | Rubrika: Miestas

Šventosios uosto direktorė Airida Čėsnienė informavo, kad nuo balandžio pirmosios dienos prasidėjo uosto valymo darbai. Konkursą laimėjusi Latvijos kompanija „BGS“ jau kurį laiką valo Šventosios uostelio įplaukos kanalą. Iš viso planuojama iškasti per 66 tūkstančius kubinių metrų grunto. Jis nebus plukdomas į jūrą, o liks formuoti būsimo Šventosios uosto teritorijai. Nuo 20-30 centimetrų...


Bangų gatvės gyventojai laukia sprendimo

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 07 21 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės šeštuoju numeriu pažymėto daugiabučio gyventojų vargai dėl aptvertos tvoros, trukdančios įvažiuoti į kiemą, tęsiasi. Praėjusį pirmadienį gyventojai savame kieme susitiko su miesto valdžios atstovais, tikėdamiesi, jog jie pagaliau ryšis imtis atitinkamų priemonių ir išspręs užsitęsusią problemą.


Apklausą organizuos ne valdžia, o patys gyventojai

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, 2010 04 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje referendumo dėl sutarties su „Litesko“ nutraukimo organizavimas atiduodamas į palangiškių rankas. Miesto gyventojai patys nuspręs, ar reikia surengti žmonių apklausą.


Šventosios upė neužteršta

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę susirūpinę šventojiškiai pranešė, kad Šventosios upė užteršta neaiškios kilmės teršalais. Nuvykus ir apžiūrėjus upės vagą pastebėta, kad vanduo parudavęs ties Beždžionių tiltu bei uosto teritorijoje. Prie Šventosios upės meškeriojęs žvejas tikino, kad per dvidešimt metų nebuvo matęs tokia spalva nusidažiusios upės.


Bangų gatvės gyventojai jaučiasi įkaitais

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 30 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės 4 namo gyventojai kreipėsi į miesto valdžią su prašymu praplatinti įvažiavimą į namo kiemą. Pasak šiame name gyvenančios Miros Vileikienės, dabar įvažiavimas labai siauras, o juo naudojasi net penki daugiabučiai. Palangiškė pasakojo, kad gyventojai nori susitvarkyti kiemo teritoriją, apsodinti medžiais, įrengti gėlynus, vaikų žaidimo aikštelę bei praplėsti aikštelę...


Šventojoje Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas, Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas su savivaldybės administracijos direktoriumi Valerijumi Kuznecovu bei laikinuoju miesto vyriausiuoju architektu Svajūnu Bradūnu, dalyvaujant Šventosios seniūnui Eugenijui Čilinskui, aptarė Šventosios...


Palangos botanikos parke – nauji gyventojai

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 09 | Rubrika: Miestas

Visais laikais visame pasaulyje esantys parkai buvo faunos ir floros globėjai. Čia žydėdavo įdomiausi augalai, buvo auginami įvairiausi gyvūnai. Įspūdingą istoriją menantis Palangos botanikos parkas – ne išimtis. Neseniai į parką atkeliavo nauji gyventojai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius