„Naglio“ pralaimėjimai negniuždo

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-12-16
Peržiūrėta
75
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšininkai išvykose patyrė dvi nesėkmes. Penktadienį žaidę su Jonavos „TRIOBET MALSTA“ palangiškiai pralaimėjo vos keliais taškais, o šeštadienį neįstengė pasivyti ir Pakruojo komandos „Meresta“, atsilikę 15 taškų, tačiau tai nesutrukdo uoliai treniruotis ir dar labiau siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Ramūs ir pasitikintys

„Tikėjomės laimėti, tačiau nepavykus panikos nekeliam“, - ramiai kalbėjo „Naglio“ vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas. Šiuo metu turintys tiek pat pergalių bei pralaimėjimų kaip ir dar trys komandos, jau patyrę ir nuosmukių, ir pakilimų, palangiškiai nelinkę lengvai pasiduoti. Paskutines šiais metais rungtynes „Naglio“ krepšininkai ruošiasi pabaigti smagiai ir be menkiausio nusivylimo. Kaip teigė treneris, namie nepralošę nei vienų rungtynių, nežada pralaimėti ir šių artėjančių su Radviliškio komanda.

 

„Per plauką“

Penktadienį nuvykę į Jonavą, palangiškiai susidūrė su nelinkusia pasiduoti „TRIOBET MALSTA“ komanda, treniruojama vyriausiojo trenerio Kęstučio Naruševičiaus. Pirmąjį kėlinį baigę lygiosiomis, rezultatu 23:23, o vėliau ir įsižaidus „Naglio“ krepšininkus sėkmė apleido tik paskutiniajame kėlinyje. Tai ir nulėmė namie žaidusių jonaviečių pergalę. Rezultatu 89:82 jie išplėšė pergalę ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą, turėdami tiek pat pergalių ir pralaimėjimų, kaip ir „Naglio“ krepšininkai.

 

Svarbus indėlis

Rezultatyviausias šiose rungtynėse, pelnęs net 31 tašką, tapo jonavietis Tadas Sebežiovas, o jam lygiavertis priešininkas – Palangos komandai atstovaujantis Nerijus Strazdauskas pelnė 22 taškus. Jonavos komandai taip pat 18 taškų pelnė Vytautas Kružikas, o 15 taškų – Povilas Stasiulionis, labai pagelbėję savo komandai išsiveržti į pergalę. Nesustabdomi buvo ir palangiškiai Mindaugas Reminas, iškovojęs 15 taškų, o Evaldas Jocys bei Ignas Razutis prie komandos rezultato prisidėjo pelnę po 13 taškų.

 

Išsekino

„Dvejos varžybos išvykoje mums buvo sunkios tiek psichologiškai, tiek fiziškai“, - teigė G.Petrauskas. Šeštadienį Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos sporto salėje vykusios varžybos pareikalavo didelės ištvermės ir stiprybės po patirto pralaimėjimo. Vyriausiojo trenerio Dainiaus Bertulio ruošiama pakruojiečių komanda laimėjo rezultatu 83:68, pergalių bei pralaimėjimų skaičiumi pasiviję palangiškių komandą. Permainingai vykusios varžybos palankesnės buvo vietiniams. Visgi rezultatyviausiu krepšininku šiose rungtynėse tapo „Naglio“ komandoje žaidžiantis Mindaugas Reminas, pelnęs 23 taškus. Priešininkų komandoje taikliausiai pasirodė Vytautas Padgureckas su pelnytais 20 taškų.

 

Laukiama „reabilitacija“

Skirtingose turnyrinės lentelės pozicijose išsidėsčiusios komandos visgi šiuo metu turi po vienodą skaičių pergalių ir pralaimėjimų. „Abi komandos buvo stiprios, jos diktavo savo sąlygas. Nepadarėm visko, ką buvom suplanavę, tačiau tikimės reabilituotis penktadienį namie vyksiančiose rungtynėse“, - teigė G.Petrauskas. Stiprius ir nusiteikusius „Naglio“ krepšininkus sunku palaužti. Nuolat jausdami savyje ugningai pulsuojantį, laimėjimų sukeltą azartą, palangiškiai intensyviai treniruojasi ir visiškai pasitikėdami savo jėgomis žengia į žaidimo aikštelę.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip sakė „Palangos tiltui“ Albertas Martinaitis, Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) narys, per dieną Palangos miesto savivaldybės savanoriai įprastai sulaukia apie 2-3 skambučių su tais pačiais prašymais – pristatyti maisto, vaisto, paimti siuntas.O praėjusį penktadienį ir šeštadienį Savivaldybės savanoriai išdalino 500 kaukių.


Kitąmet daugės vadinamųjų savivaldybių donorių, kurios dėl didesnių gyventojų pajamų iš Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) turės palikti dalį jo valstybei. Prie buvusių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų bei Neringos savivaldybių prisijungs Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos rajonų, Trakų rajono bei Palangos miesto savivaldybės. 


Penktadienį nuaidėjo pirmasis naujųjų mokslo metų skambutis, sukvietęs visus mokinukus sugrįžti į mokyklų suolus. Tądien visas dėmesys skiriamas švietimo bendruomenei – sveikinimai, puokštės gėlių, šypsenos... Džiugu, jog šiemet į pirmą klasę žengė daugiau pirmokėlių. Jiems tai neeilinė diena, atvėrusi duris į nepakartojamų įspūdžių kelionę....


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą pasikalbėjome su vienu iš vyriausių ekipos žaidėju Antanu Montrimavičiumi. 29 metų 199 cm ūgio puolėjas pasidalino mintimis apie sezono pradžioje iškilusias problemas, klubo vadovų suteiktą...


Praėjęs savaitgalis „Palangos“ komandos krepšininkams buvo labai sėkmingas – ekipa išvykoje įtikinamai nugalėjo Vilniaus „Vilnių“, o namuose savo sirgalių palaikomi palaužė „Šilutės“ krepšininkus.


Savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse kurorto krepšinio komanda „Palanga“ namuose įveikė nė vienos pergalės iki šiol neiškovojusią Kauno „JAZZ-Diremta“ komandą, tačiau svečiuose trimis taškais nusileido aikštės šeimininkams – Jonavos „Petrochemai“. Po šių kovų...


Kilus nerimui dėl pavojingos infekcijos palangiškiai skiepytis savaitgalį neskubėjo

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2011 10 10 | Rubrika: Miestas

  Praėjusį savaitgalį dėl meningokokinės infekcijos mieste Palangoje dirbo sustiprintos medikų pajėgos dėl galimo minėtosios infekcijos protrūkio mieste. Tokią baimę kurorte pasėjo praėjusios savaitės viduryje meningokokine infekcija susirgęs Palangos senosios gimnazijos moksleivis. Tačiau iki pirmadienio popietės naujų infekcijos atvejų mieste nebuvo nustatyta, o į budėjusius...


Praėjusį šeštadienį Pakruojyje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos 2010“ renginiai, kuriuose dalyvavo ir keturi Palangos komandos „Naglis“ atstovai. Savo jėgas komandiniame žaidime išbandė „Vakarų“ ekipoje žaidę Brandon Davis ir Gintaras Einikis, tritaškių konkurse dalyvavo Ignas Razutis, o dėjimo į krepšį – Žilvinas Jašinskas. Suteikę sau progą atsipalaiduoti ir...


Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšininkai vėl žaidė dvejas rungtynes. Abi išvykoje vykusios rungtynės atnešė vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Prieš Tauragės komandą „Bremena-Karšuva“ laimėjo rezultatu 90:68, o šeštadienį rezultatu 67:81 nusileido kauniečiams.


„Naglio“ pralaimėjimai negniuždo

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 16 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšininkai išvykose patyrė dvi nesėkmes. Penktadienį žaidę su Jonavos „TRIOBET MALSTA“ palangiškiai pralaimėjo vos keliais taškais, o šeštadienį neįstengė pasivyti ir Pakruojo komandos „Meresta“, atsilikę 15 taškų, tačiau tai nesutrukdo uoliai treniruotis ir dar labiau siekti užsibrėžtų tikslų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas