Ne tik švarino kurortą, bet ir bendravo su policija

"Palangos tilto" informacija, 2019-05-06
Peržiūrėta
75
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus 14 narių praėjusį šeštadienį tradiciškai, kaip ir kasmet, dalyvavo visuotinėje talkoje DAROM 2019. Švarinome mums priskirtą nemažą pajūrio ruožą nuo Jūratės gatvės iki Naglio kalno ir rinkome šiukšles priekopių zonoje iki pat dviračių tako. Aptikome keletą rūbų likučių, skudurų, maišelių su buvusio maisto likučiais, sudraskytų paukščių liekanų, plunksnų, keletą gražių rusiškų Dailės albumų ir kt. Galime tik pasidžiaugti, kad šiukšlių kasmet mažėja, neradome beveik nė vienos vienkartinės plastikinės taros pakuotės, stiklo butelių.
Gražioje pušyno juostos lomoje aptikome saldžiai iš po nakties bemiegančius du vyrukus, apsidėliojusius alaus „bambaliais“, cigarečių pakeliais ir kitais likučiais. Oras nuostabus, karštas, vaikinai gulėjo kaip rojuje, pakalbinus šiek tiek parodė gyvybės ženklų. Kadangi miškas šeštadienį buvo nepaprastai sausas, visur prikritę sausų šakų, medžių, nutarėme rinkti 112 ir kviesti policiją, kad prabudę „poilsiutojai“ vienu degtuko brukštelėjimu nesukeltų pragaištingo gaisro. Kol atvyko policininkai mūsų didvyriai susigaudė ir susirinkę alaus butelius bei palikę šiukšles, pasišalino.
Dalyvavimas miesto švarinimo talkose – puiki mūsų draugijos narių pilietiškumo išraiška, nes esame atsakingi už mūsų kurorto aplinką, jos saugumą bei švarą ir su meile norime ją deramai prižiūrėti ir puoselėti.

Nijolė Steponavičiūtė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Vilnietė Marija (vardas pakeistas) kasmet apsistoja „Smilčių vilose“ Palangoje. Tačiau šiemet atvykusi į kurortą su gausia šeima ji nusivylė: po langais – triukšminga statybvietė, rašo www.15min.lt žurnalistė Karolina Stažytė.


Palanga ankstina įvažiavimo į kurortą uždarymo laiką – policijos pareigūnai visus, vykstančius į Palangą, penktadienį pasitiks jau 14 val. Tokį sprendimą priėmė penktadienio ryte posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija. Vyriausybės sprendimu, asmenų judėjimą šventinį savaitgalį nutarta riboti, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui bei galimiems karantino režimo...


Balandžio 10 – 13 dienomis šalyje bus ribojamas asmenų judėjimas tarp miestų ir miestelių. Taip siekiama mažinti karantino režimo pažeidimų.


Palangos policija prašo pagalbos atpažįstant asmenį.  


Ne tik švarino kurortą, bet ir bendravo su policija

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 06 | Rubrika: Miestas

Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus 14 narių praėjusį šeštadienį tradiciškai, kaip ir kasmet, dalyvavo visuotinėje talkoje DAROM 2019.


Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios bokšto remonto darbai artėja link pabaigos – apžvelgti kurortą iš daugiau nei dvidešimties metrų aukštyje įrengtos apžvalgos aikštelės bus galima jau ankstyvą rudenį.


Sausio 6 dieną darželio „Nykštukas“ ugdytinius ir darbuotojus aplankė Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis, Baltazaras (vyr. auklėtojos Irina Kvietkauskienė, Birutė Pikūnienė, Snieguolė Kairienė) su palyda – angeliuku (Goda iš „Smalsiukų“ grupės ir metų simboliu gaideliu (Viltė iš „Brazdukų“ grupės).


Antradienio vakarą į Palangos miesto viešosios bibliotekos salę rinkosi ir vyresni, ir pusamžiai, ir jauni, ir visai mažiukai, kuriuos atsivedė ar net ant rankų atsinešė tėveliai, žodžiu, tie palangiškiai, kurie myli žemaičių tarmę. Juos pavakaroti sukvietė Skuodo žemaičių draugija, tarmių metų proga parengusi ne tik gimtosios žemaičių tarmės, bet ir valgių pristatymą.


Mažieji palangiškiai bendravo su poete Z. Gaižauskaite

Vaikų bibliotekos, „Palangos tilto“ inf., 2013 03 04 | Rubrika: Jūros vaikai

„Ėmė pelėda šarkos prašyti: / Šarka, išmokyk mane rašyti“, – tai nuolat keliaujančios į susitikimus su vaikais, visoje Lietuvoje žinomos ir mylimos vaikų poetės Zitos Gaižauskaitės eilutės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius