Nustatytos mokyklų aptarnavimo teritorijos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-06-17
Peržiūrėta
1230
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto taryba 2009-2010 mokslo metams nustatė bendrojo lavinimo mokyklų aptarnavimo teritorijas pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo programas. Nuspręsta, jog Senajai gimnazijai aptarnavimo teritorija nenustatoma.


„Baltija“ vykdys dvi programas

Nuo šių metų rugsėjo pirmosios dvi kurorte buvusios vidurinės mokyklos – Vlado Jurgučio ir „Baltijos“ – po reorganizacijos taps pagrindinėmis. „Baltijos“ vidurinėje mokykloje, kurioje, pasak šios mokymo įstaigos vadovo Alvydo Kniukštos, mokinių srautai ypač sumažėję, bus vykdoma tiek pradinio, tiek pagrindinio ugdymo programos. Į mokyklą pirmumo teise bus priimami vaikai, gyvenantys Druskininkų, Bangų, Laukų, Medvalakio, Sodų gatvėse, Saulėtekio take ir sodų bendrijoje „Pavėsis“. Saulėtekio tako 15, 17, 26, 28 numeriais pažymėtuose namuose gyvenantys mažieji palangiškiai „Baltijos“ ugdymo įstaigoje galės mokytis pagal pradinio ugdymo programą.

 

V.Jurgučio mokykla – be pradinukų

Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai priskirta visa savivaldybės teritorija, išskyrus tą, kuri nustatyta „Baltijos“ pagrindinei. Tačiau pradinukų klasės V.Jurgučio mokykloje nebus komplektuojamos.

Pradinėje mokykloje mokslo siekti galės visoje savivaldybės teritorijoje gyvenantys vaikai, išskyrus toje, kuri priskirta mokyklai-darželiui „Pasaka“ ir „Baltijos“ vidurinei mokyklai. Ugdymo įstaigai „Pasaka“ priskirta teritorija aprėpia sodų bendriją „Pavėsis“, Laukų, Taikos, Sodų, Vasaros gatves, Saulėtekio taką, išskyrus namus, pažymėtus numeriais 15, 17, 26 ir 28. Šventosios pagrindinei mokyklai nustatyta teritorija – visa Šventosios seniūnija.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vienas geidžiamiausių darbdavių technologijų sektoriuje, bendrovė „Tele2“, ieško klientų aptarnavimo konsultantų savo kontaktų centruose Kaune ir Vilniuje. Kviečiame dalyvauti atrankoje ir tapti „Tele2“ komandos dalimi. Visus darbo pasiūlymus rasite operatoriaus internetinėje svetainėje www.tele2.lt/karjera


Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams iki balandžio 14 d. imtinai uždrausta vykti į komandiruotes Lietuvoje ir į užsienio valstybes.


Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla startavo su nauju, tėvelių iniciatyva užgimusiu, karjeros ugdymo pamokų ciklu. Pamokos kitaip leido jauniesiems palangiškiams patirti mokymosi džiaugsmą netgi už savo ugdymo įstaigos ribų. Spalio 17 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 1b klasės mokiniai, lydimi Rimos Kontrimaitės, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės, lankėsi...


Palangos miesto mokyklos naujiems mokslo metams pasirengusios

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto mokyklos naujuosius metus pasitinka atsinaujinusios – ugdymo įstaigose ne tik pagal poreikį suremontuoti kabinetai, bet ir atlikta daugiau svarbių darbų, kad teigiamus pokyčius pajustų tiek pedagogai, tiek ir mokiniai.


Dėl geidžiamo darbo nebūtina vykti į Vilnių –didžiosios šalies įmonėspagrindinius savo padalinius steigia ne tik sostinėje. Vienas tokių pavyzdžių – prieš pusantrų metų Kaune įkurtas „Tele2“ Verslo klientų aptarnavimo centras.


Miesto ugdymo įstaigos naujiesiems mokslo metams pasirengusios

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 25 | Rubrika: Miestas

Naujieji mokslo metai – jau visai čia pat. Jiems rengiasi ne tik mokiniai, žengsiantys naujų išbandymų keliu, bet ir mokyklų administracija. Kasmet siekiama kiek įmanoma atnaujinti ugdymo įstaigų patalpas, pabaigti pradėtus darbus ir sutikti mokinius gražioje bei jaukioje mokykloje. Tad ką pavyko nuveikti besirengiant netrukus prasidėsiantiems naujiesiems mokslo metams? O darbų...


Kavinių ir restoranų kurorte pridygo tiek, kad prieš kelis mėnesius net neįtartum, kad lauko plynėje paskubomis suręsta kavinė galėtų vilioti kurorto lankytojus. Kokį maistą siūlo Palangos kavinės ir restoranai? Tokį, kurį nurijus iš palaimos norisi paglostyti pilvą ar tokį, kuris verčia jį piktai iš nepasitenkinimo gurgti? Koks aptarnavimas kurorto maitinimo...


Forume išrinktas Palangos miesto mokyklų savivaldų informavimo centro pirmininkas

Palangos Senosios gimnazijos Parlamento narys Antanas Mikalauskas, 2011 04 03 | Rubrika: Miestas

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) yra paruošusi projektą mokinių savivaldų stiprinimui.  Mokyklų savivaldos informavimo centras (toliau-MSIC) - tai miesto mokinių savivaldų susibūrimas, kuris turi atsirasti kiekviename mieste, visoje Lietuvoje. MSIC tikslas - vienyti mokyklų savivaldas, stiprinti jų struktūrą, didinti mokinių dalyvavimą ir aktyvumą savivaldų veikla. Toks mokyklų...


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Nustatytos mokyklų aptarnavimo teritorijos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 17 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto taryba 2009-2010 mokslo metams nustatė bendrojo lavinimo mokyklų aptarnavimo teritorijas pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo programas. Nuspręsta, jog Senajai gimnazijai aptarnavimo teritorija nenustatoma.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius