Palaimintas politikas, kuris dirba dėl bendros gerovės, o ne dėl savo naudos

Palangos tiltas, 2012-09-10
Peržiūrėta
884
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palaimintas politikas, kuris dirba dėl bendros gerovės,  o ne dėl savo naudos

Tai būtų trečiasis palaiminimas, pasakytas Arkivyskupo L. Bonazi liepos 8 dieną Žemaičių Kalvarijos atlaiduose.
Jei nori pajusti širdyje džiaugsmą, padaryk gerą kitam. Kodėl dabar žmonės vaikšto liūdni, kiti net pikti, vengia šypsotis?
Atsakymas aiškus – pamiršome, kad reikia daryti gerą kitam.
Savanaudiškumo įsigalėjimas daro žmones nelaimingus. Jie pamiršta net artimus, nekalbant apie svetimus.
Labai gaila, bet savanaudiškumas klesti labiausiai mūsų išrinktųjų tarpe ir jie tampa šiuo atžvilgiu netinkamu pavyzdžiu visai tautai.
Išrinktieji privalo suprasti, kad turi daryti gerą kitiems, dirbti tautos gerovei, savo partijų ir savo tikslus palikti antrame plane, tada jie pradės šypsotis ir galės drąsiai žiūrėti rinkėjui į akis. Jei atsirastų tokių žmonių daugiau, tai į mūsų visų veidus grįžtų šypsenos ir taptume laimingesni.

 

Kandidatas į Lietuvos
Respublikos Seimą
Pajūrio rinkiminėje apygardoje Pranas NORVILAS

Seimo rinkimų agitacija bus apmokėta iš partijos Tvarka ir teisingumas specialios rinkimų sąskaitos. Užsakymo nr. R009

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės Kontrolės komitetas kai kurias miesto įstaigas „myli“ gerokai labiau  nei kitas. Palangos Senąją gimnaziją kontrolieriai šiais metais jau „šukavo“ tris kartus, o visos mokymo įstaigos veiklos auditą atliks metų pabaigoje. Gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas sakė laikraščiui „Palangos tiltas”: „Jaučiamės prisidėję prie gimnazijos atsinaujinimo ir...


Ei, Šarai, stabdyk tas suknistas lenktynes valstybinės reikšmės kelyje. Kodėl tūkstančiai vairuotojų turi keisti savo maršrutus važiuodami neasfaltuotais ir dulkinais aplinkiniais keliukais, kodėl beveik savaitę yra uždaromas viadukas?


Didžiuosiuose Žemaičių Kalvarijos atlaiduose – Palangos dekanato diena. Šv. Mišių metu melstasi už Palangos bendruomenę. 


Palangos senosios gimnazijos biologijos mokytoją Daivą Urbštienę gyvenime sunku labai nustebinti, tačiau kai prieš karantiną, viename susitikime jai prisistačius mokytoja, vos ne visi ėmė sutartinai prisiminti savo mokyklas, mokytojus ir net atskirus dalykus, ji širdyje nusistebėjo: „Žmonės, baigę mokyklą prieš 30 metų ir daugiau, iki šiol prisimena ir kalba apie savo buvusius mokytojus.“


Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Bendradarbiaudamas su Savivaldybės Ekstremalių Situacijų Komisija (ESK), "Palangos tiltas" pristato dar vieną Savivaldybės savanorę,pasiryžusią padėti pagalbos reikalingiems palangiškiams ekstremalios situacijos šalyje metu. Susipažinkite: Klaudija Kuprijanovaitė.


Nuo liepos pradžios Palangos turizmo centras (TIC) skaičiuoja jau 21-us gyvavimo metus. Greit bus dvylika metų, kai šioje įstaigoje dirba Alma Slaboševičienė. Ilgiausiai TIC dirbanti moteris sutiko pasidalinti savo darbo ir asmeniniais įspūdžiais, kas ir kaip kito įstaigoje, mieste ir mūsų visų savimonėje.


Tai būtų trečiasis palaiminimas, pasakytas Arkivyskupo L. Bonazi liepos 8 dieną Žemaičių Kalvarijos atlaiduose. Jei nori pajusti širdyje džiaugsmą, padaryk gerą kitam. Kodėl dabar žmonės vaikšto liūdni, kiti net pikti, vengia šypsotis?


Tai antras palaiminimas politikams, kurį liepos 8-ąją, pagrindinę Žemaičių Kalvarijos atlaidų dieną Arkivyskupas L. Bonazi paminėjo sakydamas pamokslą. Tarnaujant sovietų armijoje, žvalgybos padalinyje, patikimumas buvo vienas iš svarbiausių vertinimo kriterijų ir vartotas tuo metu posakis – „su juo į žvalgybą galima eiti“ – gyvas yra ir šiandien. Su...


Liepos 8-ąją, pagrindinę Žemaičių Kalvarijos atlaidų dieną, Arkivyskupas L. Bonazi, sakydamas pamokslą, paminėjo aštuonis palaiminimus politikams. Man tie palaiminimai pasirodė tokie prasmingi, kad kilo mintis juos kiekvieną paanalizuoti kuo išsamiau.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius