Palangos futbolininkų komanda – su pergalės taure rankose

Palangos tiltas, 2011-10-26
Peržiūrėta
1877
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos futbolininkų komanda – su pergalės taure rankose

Praėjusį penktadienį Palangos futbolo komanda FK „Palanga“ oficialiai pabaigė sezoną, pasidabinę iškovotais medaliai. Kuo džiaugtis ir didžiuotis palangiškiai turi – FK „Palanga“ žaidėjai tapo 2011 metų Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių čempionais. Šia proga visi – futbolo klubo vadovai, treneriai, žaidėjai bei komandos rėmėjai, šventiškai nusiteikę susirinko viešbučio „Palangos Juzė“ salėje.

Kas galėjo pamanyti, jog po ilgos pertraukos vėl suburta Palangos futbolo komanda taps stipriais konkurentais bet kuriems priešininkams ir beatodairiškai sieks savo tikslų? Pasibaigus Lietuvos futbolo II lygos Vakarų zonos pirmenybėms abejonių nekyla – palangiškiai ties šia iškovota pergale nesustos, jie pasiryžę kopti vis aukštyn.

Tai pabrėžė ir Palangos futbolininkų komandos treneris Rimantas Skersys. „Žinoma, smagu tapti čempionais, parodyti, jog ir futbolas turi gerbėjų. Džiaugiuosi, jog klubo vadovai mane pakvietė dirbti su Palangos komanda, kurie atskleidė savo ryžtą. Be abejo, negalima pamiršti tų žmonių, kurie patikėjo mūsų jėgomis, tai yra klubo vadovų Romo Zubernio ir Vido Burbos“, - apžvelgdamas praėjusį sezoną padėkojo vyriausiasis komandos treneris R.Skersys.

Šventinės nuotaikos nestokodami futbolo klubo atstovai prisiminė, kaip buvo užkopta ant pirmosios vietos pakylos, su kokiais sunkumais teko susidurti, visgi komanda tik šiemet suburta, tačiau kaip paaiškėjo, entuziazmo nepristigo nė vienam, trenerių Rimanto Skersio ir Gintaro Kviliūno pastangų dėka pavyko laimėti vieną po kitos pergalę, taip skatinant burtis vis gausesnį ir gerbėjų būrį.

Tai, jog jų išties padaugėjo, buvo galima išvysti ir apdovanojimų vakarą. Nuolatiniai komandos rėmėjai neslėpė emocijų, džiaugdamiesi pasiekta aukščiausia pergale, išreikšdami norą ir toliau matyti pergalingai nusiteikusius žaidėjus.

„Norėtųsi šią oficialiąją ceremoniją pabaigti kalba tų žmonių, kurių dėka ir buvo pasiekti tokie rezultatai“, - pasiūlė renginį vedęs Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis, pakvietęs padėkos žodį ištarti geriausiam sezono žaidėjui Linui Vaitkui, kuris ir padėkojo visiems už palaikymą bei pasitikėjimą.

Galiausiai buvo sulaukta akimirka, kuomet medaliais pasidabino visi komandos žaidėjai, treneriai ir klubo vadovai. Ypatingas progines dovanas gavo rezultatyviausias žaidėjas Andrius Paulauskas bei geriausias sezono žaidėjas Linas Vaitkus.

Nepamiršo palangiškių pasveikinti ir bendražygiai – jiems sveikinimus atsiuntė Telšių apskrities futbolo federacija.

O sulaukta taurės įteikimo akimirka suteikė daugiausiai emocijų.

„Tikimės, jog ir toliau visi mylės ir padės futbolo klubui. O aš, kaip vienas iš miesto savivaldybės tarybos narių, pažadu, jog taryba taip pat dės maksimalias pastangas, kad futbolo klubas klestėtų ir toliau blizgėtų“, - pažadėjo, užbaigdamas ceremoniją, N.Stasiulis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paklaustas, ar žinąs be Palangos kitą maždaug 16 tūkstančių miestuką, kurio vaikų futbolo klube dirbtų net trys užsieniečiai treneriai, Ricardo Casalero,  Palangos vaikų futbolo akademijos „Gintaras“ vyriausiasis treneris iš Portugalijos, juokėsi: „Oi, ne. Tai, ko gero, retenybė.“


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Dar visai neseniai, praėjusių metų spalio mėnesį, įkurta Palangos futbolo mėgėjų komanda „Irenita“, surinkusi geriausius futbolininkus bei pakvietusi trenerius Marsel Balasanov ir Gvidą Jušką, nusprendė dalyvauti Klaipėdos apskrities salės futbolo čempionate, kuriame dalyvavo dvylika stipriausių apskrities komandų.


Sporto salės, kurioje galėtų prisiglausti pats su išaugusiu mažųjų futbolininkų būriu, ką tik įsteigtos viešosios įstaigos – futbolo klubo „Gintaras“ dalininkas, direktorius ir treneris Marselis Balasanovas negavo tol, kol klubo durų nepravėrė keli žymūs miesto politikai su savo sūnumis. „Gal sutapimas, gal ne, tik tuomet atsikvėpiau. Kitaip buvo grėsmė...


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Praėjusį penktadienį Palangos futbolo komanda FK „Palanga“ oficialiai pabaigė sezoną, pasidabinę iškovotais medaliai. Kuo džiaugtis ir didžiuotis palangiškiai turi – FK „Palanga“ žaidėjai tapo 2011 metų Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos pirmenybių čempionais. Šia proga visi – futbolo klubo vadovai, treneriai, žaidėjai...


Paplūdimio futbolo A lygos čempionų titulas – vilniečiams

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį paplūdimyje prie centrinės gelbėjimo stoties sužaistas baigiamasis Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato A lygos trečiasis turas, kuriame savo pranašumą pademonstravo ir nugalėtojais tapo ilgametė čempionato dalyvė Vilniaus komanda „Igol“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius