Palangos meras Šarūnas Vaitkus: „Geriausia Velykų dovana artimiesiems - buvimas namuose“

Palangos tiltas, 2020-04-09
Peržiūrėta
156
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gerbiami palangiškiai, kitų šalies miestų gyventojai,

artėja vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Deja, šiais metais jos bus kitokios, nei įprastai. Dėl koronaviruso pandemijos ne vienam iš mūsų teks pakeisti galbūt jau prieš keletą mėnesių sudėliotus planus ar sulaužyti nusistovėjusias giminės tradicijas. Taip, šiais metais šv. Velykas daugelis iš mūsų pasitiks mažesniame, nei įprastai, artimųjų ratelyje. Ir nors ši mintis truputį liūdina, tai yra neišvengiama.
Kreipiuosi į kiekvieną palangiškį, kitų miestų gyventojus, tikėdamasis visų mūsų sąmoningumo – šalyje pratęstas karantino režimas, o šventinį savaitgalį bus ribojamas asmenų judėjimas tarp miestų ir miestelių. Būkime sąmoningi, jauskime atsakomybę net tik už save, bet ir tuos žmonės, kuriuos labiausiai mylime – rūpinkimės vieni kitais, atsisakykime bet kokų kelionių, susibūrimų.
Mieli palangiškiai, primenu, kad karantino laikotarpiu Palangos mieste uždrausta tekti apgyvendinimo paslaugas. Visi griežtai laikykitės šios sprendimo – nepamirškite, kad net tuo atveju, jei kam nors pavyktų nuslėpti nelegalaus patalpų nuomos faktą, apgauti grėsmingojo COVID-19 nepavyks. Todėl būkite supratingi – dėl mūsų visų, o pirmiausia – dėl Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumo. Juk sveikata ir gyvybė neįkainojama jokiais pinigais.
Vienas vienintelis sprendimas dėl nelegalios patalpų nuomos ar susitikimas su artimaisiais šiuo visiems nelengvu metu gali tapti lemtingas. Neabejoju, jog nė vienas iš mūsų ateityje nenorėtų gyventi su nepakeliamu kaltės jausmu dėl savo neapgalvotų, lengvabūdiškų sprendimų.
Branginkime tuos žmonės, kuriuos mylime. Šiais metais per šv. Velykas atsisakykime kelionių bei susitikimų. Šįkart sutikime šventes namuose, kad kuo greičiau galėtume apkabinti tuos, kuriuos mylime ir labai branginame.
Visiems linkiu gražių ir jaukių švenčių
mažame pačių artimiausių žmonių būrelyje.
#BūkiteSveiki
#BūkiteLaimingi

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-04-10 15:00 (IP: 90.131.35.216)
Ta pati per ta pati.

Taip pat skaitykite

Šeštadienio rytą Palangos tiltą papuošė Lietuvos ir Baltarusijos istorinės vėliavos. Ta proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle Facebook paliko tokį įrašą: "Tai - solidarumo su mūsų kaimynais, kovojančiais už demokratiją, ženklas."


artėja vienos iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos. Deja, šiais metais jos bus kitokios, nei įprastai. Dėl koronaviruso pandemijos ne vienam iš mūsų teks pakeisti galbūt jau prieš keletą mėnesių sudėliotus planus ar sulaužyti nusistovėjusias giminės tradicijas. Taip, šiais metais šv. Velykas daugelis iš mūsų pasitiks...


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Jau – kovo vidurys, tad Palanga vis labiau žvalgosi į kurorto sezono pradžią. Koks jis bus, jeigu koronaviruso grėsmė lakinai trikdo mūsų visų kasdieninį gyvenimą? Tačiau Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus yra optimistiškas. "Prisiminkime, kad mūsų tėvai ir seneliai savo gyvenime įveikė dar didesnes negandas, tad, įsitikinęs, kad ir mes visi bendromis jėgomis...


Lietuvos televizijos (LTV) kameros dūzgė Palangoje – naujame LTV projekte „Nepažintas meras“ Palangos miesto vadovas Šarūnas Vaitkus, tikrąja žodžio prasme, išties tapo neatpažįstamas: su barzda, skrybėle.


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Gegužės 27 d. visuotiniame asociacijos „Klaipėdos regionas“ narių susirinkime ketverių metų kadencijai išrinktas naujas asociacijos prezidentas, kuriuo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. 


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius