„Palangos Kuršių“ netektis - klubą dėl baimės neįvažiuoti į Ameriką dėl koronaviruso palieka fantastiškasis Quincy Tayloras, taip pat ir kanadietis Luka Zaharijevičius

Palangos tiltas, 2020-03-13
Peržiūrėta
1373
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

"Palangos Kuršiai“, reprezentacinė kurorto krepšinio komanda, rungtyniaujanti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), paskelbė, kad šiandien, kovo 13 d., atsisveikino su dviem savo legionieriais 28-erių 183 cm ūgio amerikiečiu Quincy Tayloru ir ir 24-erių 203 cm ūgio kanadiečiu Luka Zaharijevičiumi. "Abu krepšininkai jau šįryt išskrido iš Lietuvos. Abu taip pasielgė, nes nerimavo, kad dėl koronaviruso grėsmės jie, pasibaigus lygos čempionatui, negalės įskristi į Jungtines Amerikos Valstijas ir Kanadą, iš kurių jie yra atitinkamai atvykę," - "Palangos tiltui" sakė Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius.

„Neįtikėtina, kaip viskas gali pasisukti per nepilnas 24 valandas. Dar vakar Quincy ir Luka kovėsi padėdami mūsų komandai per pratęsimą išplėšti pergalę varžovų teritorijoje, o jau šiandien, dėl susidariusios situacijos, išlydime „Palangos Kuršių“ šeimos narius kelionei namo. Dar užvakar niekas apskritai apie šį scenarijų negalėjo pagalvoti," - sakė klubo direktorius Žygimantas Šeštokas.

"Tačiau slogią visų mūsų nuotaiką papildo suvokimas, kad šeima, sveikata ir namai yra svarbiausios vertybės. Todėl džiaugiamės žinodami, kad Quincy ir Luka priėmė teisingą sprendimą, leisiantį užtikrinti šių vertybių saugumą. Be abejonės, šis atsisveikinimas nėra toks, kokio norėjo ir mūsų legionieriai, ir komanda, ir jos bendražygiai. Visgi turime šią situaciją priimti aukštai iškelta galva, dėkodami už nuoširdų atsidavimą mūsų bendruomenei. Nenustokime vertinti ir kovoti dėl tų, kuriuos vadiname šeima, nes kas ten žino, ką mums pasaulis yra paruošęs rytoj“, – rašoma „Palangos Kuršių“ feisbuko paskyroje.

Anot Ž. Šeštoko, svarstoma NKL čempionatą nutraukti. Taip, beje, padarė LKL, Lietuvos Krepšinio Lyga. "Tai paaiškės kitą savaitę," - sakė Ž. Šeštokas.

Palangos komandos amerikietis Quincy Tayloras su 20,7 taško vidurkiu buvo rezultatyviausias šio sezono krepšininkas. Jis taip pat atkovojo po 4,1 kamuolio ir atliko po 4,1 rezultatyvaus perdavimo.

L. Zaharijevičius įmesdavo po 8 taškus ir atkovodavo po 6,4 kamuolio.

Naujų žaidėjų registracija VIKINGLOTTO-NKL jau baigėsi.

Primename, kad likusios VIKINGLOTTO-NKL reguliariojo sezono rungtynės vyks už uždarų durų. Tai nuspręsta atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą, jog artimiausias dvi savaites sporto renginiai privalo būti organizuojami už uždarų durų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Moterys nori ne tik auginti vaikus, o vyrai – ne tik „daryti karjerą“. 


Palangoje į naktinį klubą girtas vaikinas keliavo apsirūpinęs narkotikais. Sekmadienį, liepos 4 d., vos po vidurnakčio, apie 00.58 val. gautas pranešimas, kad Basanavičiaus g., Palangoje, apsaugos darbuotojas sulaikė asmenį, kuris į naktinį klubą bandė įsinešti plastikinį maišelį su žalsvos spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.


Saragosos „Casademont“ klubas paskelbė, kad jo gretas palieka 34-erių Renaldas Seibutis.


"Palangos Kuršiai“, reprezentacinė kurorto krepšinio komanda, rungtyniaujanti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), paskelbė, kad šiandien, kovo 13 d., atsisveikino su dviem savo legionieriais 28-erių 183 cm ūgio amerikiečiu Quincy Tayloru ir ir 24-erių 203 cm ūgio kanadiečiu Luka Zaharijevičiumi.


Rytoj kapinėse, kaip įprastai nutinka Visų Šventųjų dieną, žibės žvakelės, nušviesiančios kelią gyviesiems link atgulusių artimųjų. Visuomet tądien prisimenami mylimi, arčiausiai širdies buvę žmonės. Tačiau ne vienas pastebi, jog ne vien šią dieną gelia širdį, praradus artimuosius, jie prisimenami kasdien. Apie Visų Šventųjų sukeliamas emocijas...


Partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Palangos skyriaus pirmininkas ir vienas iš partijos pirmininko pareigų pasitraukusio Rolando Pakso bendražygių Palangoje Raimondas Abromas palieka partiją. „Be Rolando Pakso nelabai matau partijos ateities“, – „Palangos tiltui“ sakė R. Abromas.


Trečiadienio pavakarę pastebėta, kad kažkas įsilaužė į naktinio klubo, esančio J. Basanavičiaus gatvėje, patalpas. Iš klubo išnešta garso aparatūra, kurios preliminari vertė gali siekti 4 tūkst. eurų. Klubo šeimininkai dar tikslina nuostolius. Pradėtas tyrimas.


Palanga, 1919-jų lapkričio triumfas ir netektis

Vitalius Bernardas LITVAITIS, 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Jauna Lietuvos valstybės savanorių kariuomenė  jau buvo išvadavusi Tėvynę nuo atvykėlių ir savųjų bolševikų, Šiaulių-Radviliškio fronto linijoje lapkričio 20-21 dienomis į šipulius sudaužiusi   avantiūristo P. Bermonto (Bermondt P.R.) ordą su visa jo „geležine divizija“, Kretingos garnizono kariai sutartinai veikdami su...


Palangos Botanikos parkas atveria naujas praeities atodangas – šią savaitę archeologai rado tris XII amžiaus kuršių gyvenvietes, aptiko retų radinių. Kuršių gyvenvietės aptiktos atsitiktinai – pradėjus tvarkyti Botanikos parko inžinerinius tinklus. Klaipėdos Universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto studentams atkasant sluoksnelį po sluoksnelio, pasirodė, kad vos...


Šalies menininkų dėmesys – kuršių kraštui

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 18 | Rubrika: Sveikata

Liepos pabaigoje Šventojoje vyks jau ketvirtasis šalies menininkų vasaros pleneras. Kaip „Palangos tiltui“ sakė projekto įgyvendintojas skulptorius Petras Baronas, šįsyk kūrėjų dėmesys bus skirtas istoriniam, kultūriniam, archeologiniam kuršių žemių paveldui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius