Palangos senojoje gimnazijoje – paskutinė šiais mokslo metais sporto šventė

Palangos tiltas, 2014-05-26
Peržiūrėta
453
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senojoje gimnazijoje – paskutinė šiais mokslo metais sporto šventė

 Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.

Šventė „Olimpinę ugnelę į kiekvieną širdelę“ ir Lietuvos kūno kultūros ženklo normatyvų laikymas – puikus derinys norint draugauti ir supažindinti su naujomis veiklomis mažuosius. Šventę pradėjo Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytojai, suskirstę vyresniuosius ir mažuosius poromis.

Mažieji „Eurofito“ testus – KKŽ normatyvus atliko pirmą kartą. Normatyvai – panašūs: ir dideli ir maži šoko į tolį iš vietos, bėgo 50 m, net 6 minutes ištvermei bėgo visi. O jeigu porininkams tekdavo skirtingos užduotys, vieni kitiems padėdavo.

Abiturientas Marius Negreckis su savo drauge iš pradinės mokyklos šaudyklinį bėgimą bėgo kartu – ir jų laikai buvo vienodi! Šuolio į tolį įsibėgėjus mažiesiems šokti nereikėjo, o jie padėjo šią užduotį įveikti „savo draugams“ – taip viso renginio metu vadinome vieni kitus.

Mažieji sportininkai prieš atlikdami sunkiausią užduotį – 6 minučių ištvermės bėgimą, buvo apdovanoti Palangos senosios gimnazijos sportininkų ženklu, kuriame puikuojasi šūkis „Sportas netrukdo mokslui – mokslas netrukdo sportui“.

Mažųjų apdovanojimas ženklais ir diplomais vyks prasidėjus naujiems mokslo metams, o gimnazistai-abiturientai savo ženklų sulauks dar nepasibaigus abitūros egzaminams. Padedant vaikinams, kurie atliko metinį darbą, duomenys apie vykdytos sportinės veiklos rezultatus jau išsiųsti į Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentą. Laukiame net 8 Lietuvos švietimo ministro diplomų ir aukso ženklelių su ąžuolo vainiku, programos „Vis tobulėti“ apdovanojimų. Kiti 37 ženklai, pasiekti gimnazistų, nemažiau garbingi. 19 jaunųjų kūno kultūros ženklo „Augti ir stiprėti“ dalyvių Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas apdovanos lipduku, liudijančiu apie jų pirmojo Kūno kultūros ženklo įvykdymą. Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytojai naujųjų mokslo metų pradžiai paruoš spaudinį-lankstinuką apie sėkmingą bendradarbiavimą su Palangos miesto pradinukais.

Palangos senosios gimnazijos sportininkų kolektyvas agituoja ir skatina Palangos švietimo įstaigas jungtis į bendrą projektą „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“, kurį patys jau vykdo šešti metai. Jau treti metai „Olimpinę ugnelę į kiekvieną širdelę“ nešame, vykdydami skirtingas sportines veiklas kartu su Palangos pradinukais. Norime prisiekti, kad ugnelė tikrai sklando gimnazijos sporto aikštynuose, o tai padeda būti sveikesniais, draugiškesniais ir linksmesniais.


 

Dalia RAKAUSKIENĖ

Palangos senoji gimnazija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Per visų dalykų pamokas susitelkti į kurią nors kultūros epochą Palangos senojoje gimnazijoje jau tampa tradicija. Tiesa, ji dar nauja, prasidėjo tik praėjusiais metais. Pernai gimnazistai kartu su mokytojais tyrinėjo antikos, viduramžių ir Renesanso epochas. Šiemet paskutinę lapkričio savaitę mokiniai ,,lankėsi’’ baroko epochoje. Patirtis rodo, kad per visas pamokas...


"Sniego gniūžtės“ veikla Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" redakcija, 2020 02 14 | Rubrika: Jūros vaikai

Sausio 17-19 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ organizuojama prevencinė programa „Sniego gniūžtė“ (SG).


Kovo 8-9 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada ir konkursas. Olimpiadoje dalyvavo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai, o konkurse „Je parle français et toi?“ – 7 klasių prancūzakalbiai. Visi 72 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę II-ąjį (rajoninį) turą – atlikę rašymo bei kalbėjimo...


Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Karjeros diena Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 10 | Rubrika: Jūros vaikai

Kokią ugdomosios veiklos kryptį rinktis III gimnazijos klasėje? Kokią profesiją ar veiklą pasirinkti baigus mokyklą? Tai klausimai, kurie dažnai kyla I-II ir III-IV klasių gimnazistams. Būtent sausio mėnesio 24 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykę Karjeros dienos renginiai ne tik pateikė gimnazistams informacijos apie įvairias profesijas, bet ir paskatino pirmiausia pažinti save ir...


Palangos senojoje gimnazijoje „siautė“ matematikos ,,bacila“ – vyko tradicinė matematikos savaitė. Ji prasidėjo gimnazistų viešnage Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija ,,Matematika už lango”. Joje IID klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis (mokytoja Aušra Ševeliova) skaitė pranešimą...


Palangos senojoje gimnazijoje vyko Karjeros ir verslumo ugdymo diena. Ugdymo karjerai konsultantės Jūratės Vaišvilės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės iniciatyva mokiniai buvo pakviesti klausyti motyvacinių ir informacinių paskaitų, turėjo galimybę pateikti klausimus ir konsultuotis asmeniškai.


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Palangos senojoje gimnazijoje sklandė Laisvės dvasia

Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 03 14 | Rubrika: O man ne dzin

Kovo 11-oji Palangos senojoje gimnazijoje pažymima netradiciškai. Jau devinti metai gimnazistai ir kūno kultūros mokytojai organizuoja sveikatingumo žygį-krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas”.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius