Palangos socialdemokratų veteranė Gražina Vaišienė: „Socialdemokratams trūksta lyderių. Mero rinkimuose aš balsuoju už Vaitkų, o ne už Tučkę“

Linas JEGELEVIČIUS, 2024-03-06
Peržiūrėta
3269
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gražina Vaišienė
Gražina Vaišienė

Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkei, europarlamentarei Vilijai Blinkevičiūtei paskelbus, kad ji nekandidatuosianti gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimus, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė Svetlana Tučkė sakė „Palangos tiltui“, kad V.Blinkevičiūtės sprendimą vesti LSDP sąrašą Seimo rinkimuose, bet nedalyvauti Prezidento rinkimuose laiko „teisingu.“ Tačiau anaiptol ne visi LSDP Palangos skyriaus nariai su ja sutinka. 

Socialdemokratams trūksta lyderių?

„Reikia tiesą pasakyti: socialdemokratai dabar neturi tikrų lyderių. Net Palangoje, vykstant mero rinkimams, aš balsuoju už konservatorių Šarūną Vaitkų, konservatorių, o ne už Svetlaną Tučkę, savo pirmininkę, kuri dar negali pasigirti dideliais darbais,“ – „Palangos tiltui“ sakė Gražina Vaišienė, Socialdemokratų partijos Palangos skyriaus veteranė.

„Deja, neturime ir tinkamo kandidato prezidento rinkimuose. Blinkevičiūtė – ne jauna ir jai yra mieliau dirbti Briusely. Andriukaitis paseno, Sinkevičius (Jonavos meras – aut.) „biški“ susikompromitavęs, kitų rimtesnių net nėra,“ – sakė G. Vaišienė.

„Aš – tik už Gitaną Nausėdą. Išvaizdus, išsilavinęs, nekalba pro šalį, jau turi patyrimo. Negalima „prikepti“ naujų prezidentų, nes jų išlaikymas brangiai valstybei ir žmonėms kainuoja,“ – sakė G. Vaišienė.

Žinoma kurorto ponia tikisi, kad dar po penkerių metų socialdemokratai turės rimtą kandidatą prezidento rinkimuose.

„Juose matyčiau Gintautą Palucką, kuris yra ir protingas, ir gražus, ir jo amžius geras,“ – grindė savo mintį G. Vaišienė.

A. Vaičeliūnas: „Partija turėtų prezidento rinkimuose iškelti savo kandidatą“

Algis Vaičeliūnas, LSDP Palangos skyriaus narys, gyvenantis Palangoje, sakė „Palangos tiltui“, kad Blinkevičiūtės sprendimo nekelti savo kandidatūros prezidento rinkimuose gegužę nesiimąs vertinti. 

„Tačiau didžiausia Lietuvos politinė partija, turinti didžiausią visuomenės palaikymą, vienareikšmiškai turėtų prezidento rinkimuose iškelti savo kandidatą,“ – pabrėžė A. Vaičeliūnas. 

Svetlana Tučkė: „Esu pasiryžusi siekti Seimo narės mandato“

S. Tučkė, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė, sakė „Palangos tiltui“, kad partijos apsisprendimas Prezidento rinkimuose palaikyti Gitaną Nausėdą jai nėra svetimas. 

„Esu LSDP prezidiumo narė, sprendimui kolegialiai pritariau,“ – sakė S. Tučkė.

Paklausta, ar sieks Seimo narės mandato naujame Seime, ji sakė: „Esu pasiryžusi siekti Seimo narės mandato. Žinių, patirties, supratimo apie darbo specifiką turiu sukaupusi pakankamai, kad galėčiau jaustis užtikrinta galinti atstovauti rinkėjus.“

Anot jos, darbas viešajame sektoriuje – Vyriausybės kanceliarijoje, Seimo narių Algirdo Butkevičiaus, Gintauto Palucko, Tomo Bičiūno komandose – leido iš arti susipažinti su valstybės valdymu, teisėkūros procesais. 

„Neabejoju savo jėgomis ir, rinkėjams patikėjus man teisę užimti Seimo narės pareigas, laikysiu dideliu įvertinimu bei dirbsiu atsakingai, kad pateisinčiau lūkesčius. Džiaugiuosi, kad dėl mano apsisprendimo dalyvauti šių metų spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose mane palaiko ir manimi tiki mano šeima, bendražygiai,“ – sakė S. Tučkė.

Jūsų komentaras:

Anonimas 2024-03-04 13:58 (IP: 141.101.98.151)
kaip jus gyvenat tam mieste jei Kasparas ten gyvena

mauglis 2024-03-03 08:06 (IP: 172.69.235.145)
Ponia Gražina - nuostabi žmogus, grakšti, jaunatviška, atvira, nebijo teisybės į akis pasakyti. Laikas LSDP Palangos skyriui naują pirmininką ar pirmininkę turėti.

Skyriaus narys 2024-03-03 06:12 (IP: 172.69.52.138)
Ačiū Gražina už teisybę, seniai to reikėjo, dabar visi bijo kalbėti, skyrius jokios veiklos nevįkdo, būstinė veikia tik prieš rinkimus ir tai tik Grigorian plakatams iškabinti ant langų. Skyriaus nebėra, žmonės suskaldyti, sukiršinti, kas sako tiesą pašalinti. Pirmininkė apsistačiusi atvykėliais iš Kauno, Vilniaus, kurių taip pat nėra. Vadovavimo stilius primena autokratinį.

Vietinis 2024-03-02 07:48 (IP: 162.158.222.86)
Jo mes norim progreso, gyvo, linksmo, sutmuliuojancio miesto, o toks užupis nori pencionato, kad nieks net nevaikščioti ypač Neries gatvė... Žodžiu sunaikintų miestą

Apvalus mėnulis 2024-03-01 17:33 (IP: 172.69.52.132)
Tas veikėjas U......yra paranojikas, visiškai priklausantis nuo mėnulio pilnaties, fb "rašytojas" baigęs 3 klases. Tokis tatai reikaliukas, pazoras kai partiečiai balsuoja už kitos partijos merą, nors nieko blogo, žmogus dirba miestui

palangiskis 2024-03-01 14:30 (IP: 172.69.52.133)
su kolega uzupiu viska uzdraustu...padarytu kaima, tam juk viskas maiso muzika, kazino, sokiai, zmones einantis neries gatve ir tt ir tt, atsiskleide fcb. P.s ciut klaidos nepadariau balsuodamas, nes uzapis tylos pencionato nori kuriam trugdo viskas

klausimas 2024-03-01 08:47 (IP: 172.69.235.136)
Bet tikrai, kodel ne mergaite Tučkė - tokia nepopuliari? Kaip karštų genų, agresyvoka politikė, kažko trūksta.

Buvęs Palangos socialdemokratų skyriaus narys Justinas 2024-02-29 21:14 (IP: 172.69.52.141)
Teisybę pasakė ponia Gražina. Aš balsuoju ir balsuosiu už dabartinį merą. Niekada taip Palanga nebuvo puoselėjama kaip dabar. Gražu, švaru, tvarkinga ir miela čia gyventi.

Palangos socdemai atsibuskite ! 2024-02-29 21:04 (IP: 172.69.52.133)
Vaitkus ir toliau laimės visus rinkimus, kol bus Tučkė, ji sugriovė visą Palangos socdemų skyrių, jo praktiškai nebėra. Yra kelios bobelės ir kažkoks Užupakalis trolis. Per savivaldos rinkimus socdemai gavo du mandatus ir vieną iš jų gavo nepartietis, buvęs ilgametis liberalas Eugis. Tai realiai gautas 1 mandatas ! Net kažkokie nežinomi Valstiečiai gavo 2 mandatus ! Krahas !

Taip pat skaitykite

 „Palangos tiltas“ neigia, kad „Palangoje dauguma socialdemokratų balsuoja už Vaitkų, o ne už Tučkę“, nes tokių duomenų neturi nei redakcija, nei partija, nei Vyriausioji rinkimų komisija.


Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkei, europarlamentarei Vilijai Blinkevičiūtei paskelbus, kad ji nekandidatuosianti gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimus, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė Svetlana Tučkė sakė „Palangos tiltui“, kad V.Blinkevičiūtės sprendimą vesti LSDP sąrašą Seimo rinkimuose, bet nedalyvauti Prezidento rinkimuose laiko „teisingu.“ Tačiau anaiptol...


Kurorto socialdemokratų lyderė, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė Svetlana Grigorian paskelbė, kad dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks pirmąjį kovo savaitgalį. Vieni ją giria už drąsą, o kiti, tarp jų ir Savivaldybės Atstovė spaudai Tamara Zaiceva, žavisi kandidatės suknele.


Vasario 9 d. vykusios LSDP Palangos skyriaus tarybos posėdyje į Palangos socialdemokratų skyrių priimti penki nauji nariai. Į Palangos socialdemokratų gretas prisijungė palangiškiai: atsargos generolas, Stepono Kairio fondo direktorius Algis Vaičeliūnas, bendrosios praktikos gydytojas Zigmas Gedvilas, Monciškių seniūnaitė Olga Dejienė, savo individualų verslą vystanti Agnė...


Atsistatydinus Gintautui Paluckui, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkui iš savo pareigų, dėl savo perrinkimo į partijos Palangos skyriaus pirmininkės pareigas negali būti įsitikinusi ir Svetlana Grigorian, dabartinė LSDP Palangos skyriaus pirmininkė, kuri jau daugiau kaip du mėnesius dirba Vilniuje, Seime – yra parlamentaro Gintauto Palucko padėjėja. 


Kurorto socialdemokratai sumišę: kas šovė į galvą partijos veteranui Antanui Vinkui, Seimo nariui Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, kad jis balsavo už lengvatos šildymui panaikinimą ir pasisako už gerokai griežtesnį Alkoholio įstatymą, kuris su priimtomis pataisomis smogtų Palangai. „Gal jis (A. Vinkus) užkibo ant socialdemokratų demagogų kabliuko?“...


Konstitucinio teismo sprendimas, įpareigojantis iki ateinančių Seimo rinkimų kitų metų spalį perbraižyti dešimties, tarp ir jų ir Pajūrio, rinkiminių apygardų ribas, gerokai sujaukė ir kurorto socialdemokratų pirmininko, miesto Tarybos nario Dano Palucko planus. „Atsisakau dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimų vienmandatėje Pajūrio apygardoje ir palaikau kitą mūsų partijos keliamą...


Visi mes keičiamės, bet šiandien Danas Paluckas, Tarybos narys ir kurorto socialdemokratų skyriaus pirmininkas, visai kitoks nei atvykęs į Palangą daugiau kaip prieš penkis metus - ne tik su vešlia „modžahedo“ barzda ir žandenomis, bet ir gerokai labiau savimi pasitikintis, jaučiantis atsakomybę už kiekvieną žodį. Šie metai jam - audringi: metė gerai...


Jaunasis kurorto socialdemokratų lyderis Danas Paluckas ne tik tvarkosi LSDP Palangos skyriuje kaip savo nuosavame „uabe“, bet jau – kol kas svajonėse – matuojasi ir Palangos miesto mero skeptrą – mažiausiai dukart susitikę su vienu UAB „Litesko“ vadovų žadėjo jam, tapęs meru, anot šaltinių, „su šilumos ūkiu tvarkytis kitaip nei...


A. Butkevičius perrinktas socialdemokratų pirmininku

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Premjeras Algirdas Butkevičius šeštadienį vykusiame suvažiavime buvo perrinktas socialdemokratų pirmininku. Už jį balsavo 705 suvažiavimo delegatai, prieš buvo 40 atstovų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius