Po kumštelėjimo iš TS-LKD vadovybės Vilniuje Palangos konservatoriai skuba ieškoti kandidatų į Seimo rinkimus. Linkstama prie Mindaugo Skritulsko?

Palangos tiltas, 2020-04-30
Peržiūrėta
1653
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Karantinas – ne priežastis iki šiol nepatvirtinti savo kandidatų į Seimo rinkimus spalį. Tokią žinią šios savaitės pradžioje gavo Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius. Anot „Palangos tilto“ šaltinių TS-LKD Palangos skyriaus Taryboje, jau šiandien po miesto Tarybos posėdžio miesto konservatorių skyriaus Taryba rinksis į susirinkimą, kuriame bus patvirtintas skyriaus kandidatas Seimo rinkimų daugiamandatinėje apygardoje. Pasak „Palangos tilto“ šaltinių „stipriai linkstama“, kad abu kandidatai būtų vietiniai, t.y. palangiškiai – naujai suformuotoje Mėguvos rinkimų apygardoje dominuoja Palangos miesto savivaldybės gyventojai. Į šią apygardą pateks ir dalis Klaipėdos bei Kretingos rajonų.
Kalbant apie skyriaus kandidatą- vienmandatininką, vis garsiau minima miesto Tarybos veterano Mindaugo Skritulsko pavardė.
Ramutis Šeštokas, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininko Šarūno Vaitkaus pavaduotojas, patvirtino, kad skyriaus Taryba renkasi patvirtinti skyriaus kandidatą daugiamandatinėje apygardoje šiandien. Skyriaus Taryba gali patvirtinti ir kelias pavardes. Jos būtų partiniame sąraše.
„Dėl vienmandatininko – kol kas nežinoma. Bet turėsime jį patvirtinti iki gegužės 15-osios. Tai – paskutinis terminas, kurį nustatė partijos vadovybė,“ – sakė R. Šeštokas.
Jis sakė, kad labiausiai „nenorėtų“, kad meras Šarūnas Vaitkus dalyvautų rinkimuose.
„O galimų kandidatų į vienmandatinę apygardą turime. Mano manymu, ir Mindaugas Skritulskas, ir Akvilė Kilijonienė, ir Vaidas Šimaitis, ir Gediminas Valinevičius galėtų dirbti Seime,“ – sakė R. Šeštokas.
Paklausas, ar palaikytų Mindaugo Skritulsko kandidatūrą vienmandatinėje apygardoje, Pranas Žeimys, buvęs Seimo narys, o dabar mero Šarūno Vaitkaus patarėjas, sakė, kad palaikytų „bile kokią“ kandidatūrą.
„Svarbiausia, kad pats norėtų eiti į tą „fabrikėlį“. Matyčiau ir Mindaugą Skritulską einantį. Kiekvienas miesto Tarybos konservatorius galėtų būti kandidatas. Pažiūrėkite, kokių spalvingų trąšų barstytojų turime Seime,“ – sakė P. Žeimys. Jis sakė, kad dėl karantino partijos skyriuje net nebuvo „rimtos“ diskusijos dėl galimų kandidatų į Seimą.

Jūsų komentaras:

Mašinvagių komanda 2020-05-03 09:25 (IP: 90.142.183.39)
Mes visada pasiruošę savo narius paremti net be amžinatilsi adv. Čilinsko.

Taip pat skaitykite

Nors Ingridos Šimonytės tapimas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nare leidžia spėti, kad varžytuvės dėl šios partijos pirmininko posto baigėsi net neprasidėjusios, tačiau jeigu partija laikysis savo demokratinio pirmininko rinkimų modelio – patys skyriai galės kelti jiems patinkančius kandidatus, „Palangos tilto“ kalbinti analitikai neabejoja, kad bus pasiūlyta...


Kadangi dėl karantino Palangos TS-LKD skyriaus nariai negalėjo susirinkti ir išrinkti savo kandidatų į partijos pirmininko postą įprastai, visi kurorto skyriaus konservatoriai teikė savo pasiūlymus elektroniniu paštu. O skyriaus taryba, juos surinkusi ir išnagrinėjusi, pateikė gautus pasiūlymus balsavimui. „Buvo pasiūlytos trys kandidatūros: Gabrieliaus...


Jau šį sekmadienį vyksiantys naujojo Seimo rinkimai įeis į Palangos istoriją. Ne tik „kovido“, apsauginių veido, bet ir dėl rekordinio kandidatų į Seimą naujai suformuotoje Mėguvos rinkimų apygardoje skaičiaus. Jų – net 12. Atstovauti Palangai ir daliai Klaipėdos bei Kretingos rajonų siekia (pagal abėcėlę – aut.) Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio –...


Visi 12 kandidatų Mėguvos rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų yra palangiškiai, noriai siūlo įstatymines pataisas ar net naujus įstatymus, kaip padėti jaunoms šeimoms, tačiau trečdalis kandidatų yra išsiskyrę.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Karantinas – ne priežastis iki šiol nepatvirtinti savo kandidatų į Seimo rinkimus spalį. Tokią žinią šios savaitės pradžioje gavo Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius. Anot „Palangos tilto“ šaltinių TS-LKD Palangos skyriaus Taryboje, jau šiandien po miesto Tarybos posėdžio miesto konservatorių...


Palangos konservatoriai per savivaldos rinkimus pažeidė įstatymą dėl politinės reklamos ant dviejų automobilių, kurie oficialiai priklauso įmonėms, nusprendė Vyriausioji rinkimų komisija. VRK šią savaitę ant minėtų automobilių užklijuotą reklamą pripažino neteisėta nepinigine juridinių asmenų auka, tačiau šiurkštaus pažeidimo neįžvelgė. Pasak VRK išvados, nėra...


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Rinkimų maratonas eina į pabaigą. Jau šį sekmadienį visos Lietuvos žmonės, turintys balsavimo teisę, rinksis į rinkimų apylinkes ir atiduos savo balsus tiems, kuriuos mano esant vertus ketverius metus būti prie valstybės vairo. O ką apie rinkimus mano jaunieji palangiškiai? Ką darytų, ką pakeistų jie, jeigu staiga patys laimėtų rinkimus į Seimą?


Ar rinkti merus tiesioginiais rinkimais, ar ne?  Vakar Seimui buvo pateiktas Konstitucijos pataisų projektas, kuriuo siekiama įteisinti Lietuvoje tiesioginius merų rinkimus. Diskusijos dėl tiesioginių mero rinkimų vyksta ne vienerius metus, tačiau ilgai buvo nesutariama, koks turėtų būti tiesiogiai išrinkto mero statusas, kokie būtų jam suteikti įgaliojimai ir kaip sureguliuoti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius