Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012-02-23
Peržiūrėta
1977
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą

Palangiškių pensininkų Venskų šeima švenčia savo antrąjį gimimą. Antradienį grįžtant namo po susidūrimo su vilkiku jų automobilio „Renault 19“ priekis buvo tiesiog sumaitotas, tačiau šia mašina važiavę palangiškiai išvengė net įbrėžimo.

Stebuklu pasibaigusi nelaimė įvyko pavakare palangiškiams grįžtant namo iš Gargždų.

Važiuojant link Kretingos 67 metų Juozo Venskaus vairuojamas automobilis užlėkė ant suplūkto sniego provėžos. Mašiną sumėtė ir išmetė į priešpriešinę eismo juostą. Tuo metu į Gargždų pusę važiavo Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“, kuris kampu rėžėsi į viduryje kelio šonu pasisukusį lengvąjį automobilį. Nuo smūgio „Renault“ nulėkė į kelkraštį, o iš mašinos toli išsilakstė variklio dalys.

Policijai apie įvykį pranešę liudytojai neabejodami iškvietė ir greitąją medicinos pagalbą, tačiau jos neprireikė: automobilį vairavęs pensininkas ir šalia jo sėdėjusi žmona iš mašinos išlipo sveikutėliai.

Medikai ir policijos pareigūnai negalėjo patikėti savo akimis, kad sumaitoto automobilio priekyje sėdėję žmonės nepatyrė net įbrėžimo. Avarijos dalyviams liko užpildyti tik eismo įvykio deklaraciją, kurios užtenka esant menkam susidūrimui. Tiesa, susijaudinusiems palangiškiams sunku buvo nulaikyti parkelį, todėl užpildyti deklaraciją teko padėti pareigūnams.

Policininkų teigimu, visa laimė, kad į lengvojo automobilio kėbulo šoną įsirėžęs vilkikas nepalietė mašinos salono. Kas buvo po variklio antvožu išsilakstė į šalis, o ta kėbulo dalis, kurioje sėdėjo žmonės, liko sveika. Vairuotoją ir keleivę išgelbėjo tai, kad jie buvo prisisegę saugos diržais, o smūgį sušvelnino išsiskleidusios saugos pagalvės.

NUOTRAUKOS Nuo vilkiko smūgio buvo sumaitotas visas automobilio „Renault 19“ priekis, tačiau vairuotojas ir keleivė liko sveiki.  G.Vaičekausko („Balticum TV“) nuotr.

 

Jūsų komentaras:

Rokas 2012-02-25 14:45 ([email protected] / IP: 82.21.206.89)
cia mano seneliai :)

Taip pat skaitykite

Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 


Kostancija Strikienė, ilgametė Meno mokyklos pedagogė, kuri gyvenimo saulėlydyje gyvena Palangos senelių globos namuose, švenčia savo 91-ąjį gimtadienį.


Palanga – vienas iš seniausių Lietuvos miestų – šiais metais vietos gyventojus ir svečius džiugins ypatingais renginiais – miestas švenčia 770 metų jubiliejų.


Lapkričio 12 d. Palangos Kurhauzo puošnioje salėje šurmuliavo žmonės. Rinkosi garbūs svečiai, palangiškiai.  LPS Palangos pensininkų bendrija „Bočiai“ švenčia 30-ties metų jubiliejų.


Palangoje antradienį patvirtinta 16 naujų COVID-19 atvejų, serga 66 palangiškiai, nuo pandemijos pradžios kurorte susirgo 2685 Palangos miesto savivaldybės gyventojai, 24 mirė.


Palangoje antradienį užregistruoti 21 COVID-19 atvejai, virusu serga 172 palangiškiai. O Lietuvoje antradienį patvirtinta 2300 koronaviruso atvejų, mirė 27 žmonės, 21 iš jų buvo nepasiskiepijęs.


Rokui Urbonui, jo gyvenimo draugei Linai Vaitkuvienei bei jų mokyklinio amžiaus sūnui baisiau galėjo būti tik mirtis. Po gaisro Palangoje, Lydekų gatvėje (pora joje nuomojosi pusę namo – aut.), praėjusį mėnesį, šiauliečių pora liko basa – tiesiogine žodžio prasme. Nors nelaimės metu nukentėjo abi name gyvenusios šeimos, kurorto žiniasklaidoje buvo paskelbta tik...


Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


Rugsėjo 28 dieną Palangoje buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Centrinėje miesto aikštėje praeiviams buvo dalinami atšvaitai, jog tamsiu paros metu pėstieji visuomet būtų saugūs. Pirmą kartą tokios dienos minėjimas buvo surengtas 1998 m. Prancūzijoje. Vėliau, išplitęs po įvairias Europos šalis, pasiekė ir Lietuvą. Akcijos misija – kilni....


Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 02 23 | Rubrika: Kriminalai

Palangiškių pensininkų Venskų šeima švenčia savo antrąjį gimimą. Antradienį grįžtant namo po susidūrimo su vilkiku jų automobilio „Renault 19“ priekis buvo tiesiog sumaitotas, tačiau šia mašina važiavę palangiškiai išvengė net įbrėžimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius