Poilsiautojui tualetas Palangoje buvo tapęs spąstais

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012-08-16
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

E. Kazlaučiūnaitės nuotr.:  Poilsiautoją iš konteinerinio tualeto Palangoje ugniagesiai gelbėtojai iškrapštė tik per nedidelį langelį.

E. Kazlaučiūnaitės nuotr.: Poilsiautoją iš konteinerinio tualeto Palangoje ugniagesiai gelbėtojai iškrapštė tik per nedidelį langelį.

Palangoje 65 metų poilsiautojas daugiau nei pusvalandį prieš savo valią sėdėjo viešajame tualete, nes jo durų rankena užsikirto vyrui įėjus į vidų.
Į neįprastą situaciją vyras pateko praėjusį šeštadienį prieš pietus.
Užėjęs į S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pradžioje prie pat paplūdimio esančio konteinerinio tualeto vyrų pusę poilsiautojas uždarė duris iš vidaus ir išgirdo keistą trakštelėjimą.

Nieko bloga nepagalvojęs jis pasinaudojo tualetu ir ruošėsi išeiti.
Tačiau užstrigus rankenai durų atidaryti vyras nebegalėjo. Vienintelis tualeto kabinoje esantis langelis atsidaro tik jį atverčiant.
Dar kurį laiką beviltiškai patampęs duris poilsiautojas suprato patekęs į komišką situaciją ir paskambino pagalbos telefonu 112.
Atvykę ugniagesiai iš pradžių irgi nesumojo, kaip pagelbėti poilsiautojui.
„Durų pjaustyti nesinorėjo, o prie spynos galima prieiti tik atidarius duris”, – pasakojo šeštadienį budėjęs Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Sigitas Stonkus.
Apžiūrėję konteinerinį tualetą gelbėtojai atsuko langelį laikančius varžtus, o viduje esantis vyras nuimtą lango rėmą pastatė viduje.
Tada įkišus nedideles kopėčias poilsiautojas per langelį šiaip ne taip išlindo iš tualeto.
Anot ugniagesio, tualete apie pusvalandį praleidęs poilsiautojas nepanikavo.
„Jūs neskubėkite, aš laiko turiu”, – iš vidaus jis ramino išvaduoti skubančius ugniagesius.
„Pasirodo, spynoje trūko rankenos spyruoklė. Dabar užsakėme naują spyną, todėl kol kas vyrų tualetas iš vidaus užsidaro paprastu skląsteliu”, – sakė kurorto komunalininkų vadovas Konstantinas Skierus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jeigu šiandien susėstumėte pokalbiui prie kavos su Tomu Juliumi Žulkumi, miesto savivaldybės Tarybos nariu bei poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ direktoriumi, kalba, ko gero, pasisuktų apie tris dalykus: sėkmingą „Pušyno“ veiklą – „Kai kiti verčiasi per galvą, kad būtų kuo didesnis užimtumas, ypač ne sezono metu, pas mus laisvų...


Praėjusio penktadienio popietę jūroje plaukiojęs vienas poilsiautojas rado skenduolį – apie 70 metų vyrą. Poilsiautojas vyrą ištempė į krantą. Gelbėtojai bandė skenduolį dar gaivinti, tačiau jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Įvykio vietoje dirbo gelbėtojai, policijos pareigūnai, medikai. Pareigūnai apklausinėjo įvykio liudininkus. Patvirtinti mirties priežasčiai mirusiajam...


Po rekordinių 2015-ųjų, kai per metus Lietuvos oro uostai aptarnavo 4,2 mln. keleivių ir 50 tūkst. skrydžių, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai neketina sustoti. Pusmečio statistika rodo, kad šiemet sausio-birželio mėnesiais per Lietuvos oro uostus jau skrido 2,2 mln. žmonių – t. y. 14,6 proc. daugiau negu pernai tokiu pačiu metu. Skrydžių skaičius per tą patį laiką ūgtelėjo...


Vasario 21-ąją prasidėję ilgai laukti naujos Palangos autobusų stoties statybų darbai artėja prie finišo. Naujasis kompleksas – moderni autobusų stotis bei prekybos centras – lankytojus nustebinsiantis ne tik patogumu, bet ir neįprastais sprendimais, tokiais kaip „bangomis“ puoštas fasadas ir išskirtinis pastato apšvietimas, duris atvers...


Poilsiautojui tualetas Palangoje buvo tapęs spąstais

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012 08 16 | Rubrika: Miestas

Palangoje 65 metų poilsiautojas daugiau nei pusvalandį prieš savo valią sėdėjo viešajame tualete, nes jo durų rankena užsikirto vyrui įėjus į vidų. Į neįprastą situaciją vyras pateko praėjusį šeštadienį prieš pietus. Užėjęs į S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pradžioje prie pat paplūdimio esančio konteinerinio tualeto vyrų pusę poilsiautojas uždarė duris...


Pernai vasarą Šventojoje, netoli paplūdimio, pastatytas konteinerinis tualetas šiemet dingo. Jis stūksojo Prieplaukos gatvėje, ties pliažu.   Gamtinius reikalus – į kopas Kaip pasakojo Šventosios seniūnaitis Ramutis Šeštokas, šis tualetas buvo labai reikalingas. Bet šiemet jo neliko.


Vakar ir šiandien Palangoje, „Gabijos“ viešbutyje, teisėjų, prokurorų ir policijos pareigūnų mokymus kaip kovoti prieš vyrų smurtą prieš moteris šeimose surengė šios srities specialistė, JAV teisininkė Cheryl Tomas. Ji šių metų kovo mėnesį žurnalo „Newsweek“ buvo tituluota nominacija „Moterys, kurios sukrėtė pasaulį“.


Trečiadienį vakare Palangoje į “Vanagupės” viešbutį pradėjo rinktis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai, kurie prieš tai stovyklavo Druskininkuose.


Gyventojai sukilo prieš antenas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 10 | Rubrika: Miestas

Kurorto Sodų gatvės 30 numeriu pažymėtame name gyvenantys palangiškiai, ant kurių namo stogo sumontuotos telekomunikacijų antenos, sukilo prieš tokią savivalę. Praėjusią savaitę įvykusiame namo gyventojų susirinkime buvo pareikalauta nedelsiant išmontuoti savavališkai įrengtus įrenginius. Naujojo mikrorajono gyventojų įsitikinimu, be jų sutikimo pastatytos antenos skleidžiamos bangos ypač...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas