Regimantas Juška: „Svarbiausia išsilaikyti LKL lygoje“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-10-05
Peržiūrėta
60
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Regimantas Juška: „Svarbiausia išsilaikyti LKL lygoje“

 

Palangos krepšinio klubas „Naglis“ šiandien, spalio 4 dieną, pradeda kovas Lietuvos krepšinio lygoje. Kokių tikslų šį sezoną turi mūsų miesto komanda? Ir ar pagaliau Palanga turės visus LKL standartus atitinkančią krepšinio aikštelę?


 

Pakliūti tarp 8 geriausių


 

Dar rugsėjo pradžioje kalbintas krepšinio klubo „Naglis“ siela Regimantas Juška „Palangos tiltui“ prisipažino, kad sukasi kaip vijurkas: „Būtų nuostabu, jeigu galėčiau kaip visuose užsienio krepšinio klubuose ar daugumoje LKL klubų būti tik klubo direktoriumi ar treneriu, bet negaliu sau leisti tokios prabangos. Galiu būti ir komandos vairuotoju, jei reikia“.

Šiandien prasidedant LKL krepšinio sezonui R Juška turi vienintelį tikslą – išsilaikyti. „Šį sezoną numatėme įvykdyti minimalų planą: išsilaikyti lygoje ir tapti viena iš aštuonių geriausių komandų Lietuvoje“, - laikraščiui akcentavo R. Juška, kurio vadovaujama komanda pernai iškovojo 12 vietą Lietuvos krepšinio lygoje.

Pernykščiame sezone klubas „Naglis“ iškovojo 7 pergales – prieš Utenos „Juventus“, Kauno „Triobet“, Vilniaus „Perlą“, Kėdainių „Nevėžį“, Šiaulių „Šiaulius“ ir Alytaus „Alytų“. Be to, komandai teko sulošti dvejas peržaidimo varžybas: prieš sezoną – dėl patekimo į lygą, po sezono – dėl išlikimo.

Šio sezono pirmosiose rungtynėse „Naglis“ susikaus su LKL čempionais – Kauno „Žalgirio“ ekipa. „Esame nusiteikę kovingai, stengsimės nenuvilti sirgalių. Ketvirtadienį rungtyniausime su Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda“, - sakė R. Juška.


 

Neužtikrinti finansavimu


 

Lietuvos krepšinio lyga – mokykla, kurią praėjo daugelis Lietuvos krepšinio žvaigždžių – Arvydas Sabonis, Žydrūnas Ilgauskas, Šarūnas Jasikevičius. Tačiau norint patekti į šią lygą, komanda turi atitikti tam tikrus reikalavimus: turėti savo biudžetą, krepšinio salę. Krepšinio klubas „Naglis“ rėmėjų sąraše turi 16 uždarųjų akcinių bendrovių. Prie klubo finansų prisideda ir miesto savivaldybė. „Šių metų biudžetu nesame užtikrinti. Jeigu Palangos miestas turėtų pramonės gamyklų, galbūt būtų lengviau rasti komandos rėmėjų. Miesto savivaldybė komandai skyrė trečdalį biudžeto“, - vis šiokiais tokiais pasiekimais džiaugėsi R. Juška.

Komandos direktoriui R. Juškai nerimą kelia ir tai, jog Palanga neturi sporto salės. „Mūsų salė neatitinka LKL reikalavimų, todėl su komanda nuolat blaškomės. Rungtynes žaidžiame Klaipėdos bei Šventosios sporto salėse. Jeigu kitąmet neturėsime nuosavos – negalėsim rungtyniauti LKL“, - laikraščiui kalbėjo R. Juška, kuris sakė, jog rungtynės su Kauno „Žalgirio“ bei Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandomis vyks Klaipėdoje.


 

Komandoje 3 legionieriai


 

Po praėjusiais metais šalies krepšinį sudrebinusio lažybų skandalo, kuomet „Naglio“ žaidėjai statė už savo komandos pralaimėjimą, palangiškiai šiemet stengiasi suburti kuo darnesnę komandą. Ekipą šį sezoną treniruos Albertas Vilimas. „Komandoje žais 5 palangiškiai. Taip pat džiaugiamės, jog prie komandos prisidės ir 3 legionieriai. Du amerikiečiai – „Pieno žvaigždžių“ komandoje neįsitvirtinęs Benn Bilal ir Dane Johnsosn bei rusas Nikita Barinovas, kurį pasiskolinome iš CSK“, - sakė komandos direktorius R. Juška.

Tikimasi, jog komandos lyderio poziciją užims Tomas Rinkevičius. „Naglio“ žaidėjų sąrašas – Rokas Bloškys, Paulius Kleiza, Žilvinas Jašinskas, Mindaugas Reminas, Vytautas Kamarūnas, Matas Budrys, Nikita Barinov, Tomas Rinkevičius, Justas Petkevičius, Dane Johnson, Erikas Kubilius, Benn Bilal.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, spalio 11 d., Moterų lygoje prie 2019-2020 m. sezono starto linijos stojo naujai suburta Klaipėdos „Neptūno“ komanda, su kuria į moterų krepšinį užtikrintai žengė šalies talentas Justė Jocytė. 13-etė buvo viena rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.


Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


„Palangos tiltas“ pakalbino ir krepšinio klubo „Naglis“ direktorių Regimantą Jušką.


Palangos krepšinio klubas „Naglis“ šiandien, spalio 4 dieną, pradeda kovas Lietuvos krepšinio lygoje. Kokių tikslų šį sezoną turi mūsų miesto komanda? Ir ar pagaliau Palanga turės visus LKL standartus atitinkančią krepšinio aikštelę?


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas